انتخاب منابع آموزشیسایر موسسات

نقد و بررسی بسته معلم خصوصی پرش

نقاط قوت و ضعف پرش به صورت کامل بررسی می کنیم، همچنین نحوه مطالعه این بسته نیز مطرح می شود.

بسته معلم خصوصی پرش توسط موسسه پرش ضبط و تدوین شده است، مطالب مهمی لازم هست قبل از تهیه آن و حتی بعد خرید باید به آن توجه داشته باشید را به صورت تخصصی اینجا بررسی می کنیم.

نوع آموزش: تشریحی و تستی

نوع ارائه آموزش: به صورت دی وی دی آموزشی به همراه کتاب کار

هدف از ارائه کتاب کار: کاهش زمان اتلافی دانش آموز با نوشتن اسلاید های دی وی دی

مناسب برای رشته های: تجربی و ریاضی و انسانی

ارائه پکیج پایه: دوره دبستان، متوسطه اول و دوم، کنکور

هدف از این پست:

 1. آشنایی دانش آموزان با این آموزش
 2. بهره مندی بیشترین کارایی از آموزش های موسسه پرش
 3. آشنایی دانش آموزان با نقاط ضعف و قوت این آموزش

نکات مهم بسته معلم خصوصی پرش

 • معرفی بسته های کمک آموزشی پرش: در این قسمت به معرفی کوتاه در مورد آموزش موسسه پرش می پردازیم و نام اساتید هر درس را می گوییم.
 • چگونه با آموزش اساتید پرش درس بخوانیم؟ شما باید برنامه ریزی مناسبی برای دیدن آموزش داشته باشید (مهم ترین نکته انجام برنامه ریزی متناسب با دی وی دی پرش است در غیر این صورت بدون اینکه متوجه شوید زمان زیادی از شما برای پیش روی هدر می رود)، کتاب کار را مرور و خلاصه نویسی کنید، هر تست را قبل از استاد مربوطه حل کنید، بعد از تمام کردن آموزش از کتاب تستی برای حل سوالات بیشتر استفاده کنید، حتما پیش خوانی را داشته باشید.
 • اصلی ترین ویژگی های بسته معلم خصوصی کنکور انتشارات پرش: یک ویژگی خوب این بسته بی نیاز کردن دانش آموز از رفت و آمد برای یادگیری دروس، امکان دیدن چند باره آموزش و …
 • معایب این پکیج آموزشی چیست؟ از معایب این آموزش سطح تدریس به همراه مشاور و برنامه ریزی آن و تنوع کم محصولات برای انواع مختلف دانش آموزان در بازه زمانی های محتلف است.
 • بررسی نحوه تدریس معلمان موسسه پرش: در این قسمت چند درس و روش تدریس اساتید آن ها را مورد بررسی قرار داده ایم، هدف ما از این بخش نشان دادن کلیات نحوه آموزش و آماده کردن ذهن شما برای دیدن نمونه تدریس ها و انتخاب بهترین منبع است.
 • بسته معلم خصوصی پرش به چه کسانی پیشنهاد می شود؟ دانش آموزانی که در شهر های خود تدریس خوبی ندارند، دانش آموزانی که دروس را به کمک کتاب تست به خوبی یاد نمی گیرند، دانش آموزانی که می خواهند برای امتحانات نهایی آماده شوند.

معرفی بسته های کمک آموزشی پرش

موسسه پرش تعدادی از اساتید و مدرسین برتر را گرد هم آورده و اقدام به تهیه پکیج های ویدئویی کمک آموزشی نموده است که از کلاس اول ابتدایی تا متوسطه دوم و کنکور را شامل می شوند؛ در این آموزش های ویدئویی دروس به شکل تصویری و تشریحی با استفاده از تجهیزات و امکانات بروز استودیویی و آموزشی به دانش آموزان تدریس می شوند تا نیازی به پرداخت هزینه های گزاف برای بهره مندی از تدریس خصوصی در منزل وجود نداشته باشد و به شکل دیگری دانش آموز بتواند در منزل نیز بهترین شیوه های آموزش را در اختیار داشته باشد.

این موسسه در مقطع کنکور دارای سه بسته آموزشی مجزا برای رشته های علوم تجربی، ریاضی و علوم انسانی می باشد که مشخصاتی به شرح زیر دارند:

عنوان بسته آموزشی مدت زمان آموزش اقلام درون پکیج
بسته کامل معلم خصوصی کنکور (تجربی) ۴۰۰ ساعت آموزش دی وی دی های آموزشی به همراه کتاب کار و راهنما برای هر یک از دروس تدریس شده
بسته کامل معلم خصوصی کنکور (ریاضی) ۴۰۰ ساعت آموزش دی وی دی های آموزشی به همراه کتاب کار و راهنما برای هر یک از دروس تدریس شده
بسته کامل معلم خصوصی کنکور (انسانی) ۱۳۵ ساعت آموزش دی وی دی های آموزشی به همراه کتاب کار و راهنما برای هر یک از دروس تدریس شده

اساتید موسسه آموزشی پرش

 • استاد ریاضی: مهندس جلیلی
 • استاد فیزیک: مهندس محمدپور
 • استاد شیمی: مهندس فراهانی
 • استاد زیست شناسی: دکتر رضائیان
 • مدرس زبان: استاد طلابی
 • مدرس عربی: استاد فرامرزی فر
 • مدرس ادبیات: استاد پازوکی
 • مدرس ریاضی رشته علوم انسانی: استاد بهاری
 • مدرس دین و زندگی: استاد صائلی
 • مدرس عربی انسانی: دکتر طاهری
منابع معلم خصوصی پرش کنکو
منابع کنکوری پرش

چگونه با آموزش اساتید پرش درس بخوانیم؟

شیوه مطالعه، مرور و تمرین دروس بیشترین تاثیر را بر روی میزان و کیفیت یادگیری دارد و می تواند عامل موفقیت و یا شکست دانش آموزان باشد، پس توجه به آن و بالا بردن دانش های مرتبط با شیوه های مطالعه امری ضروری است، از این رو:

 1. پیش خوانی و آماده سازی کتاب درسی قبل از دیدن آموزش پرش

در ابتدا خود به مطالعه کتاب بپردازید و مباحث مورد نظرتان را روخوانی کنید، بدین شکل با سرفصل ها، مفاهیم، اسامی و کلمات کلیدی نیز آشنا می شوید؛ علاوه بر همه اینها، علامت های سوال زیادی در ذهن شما شکل می گیرد و آماده سازی درسی در مغزتان انجام می شود، در نتیجه با دیدن آموزش سوالات برطرف شده و در خاطر شما تثبیت می شوند.

 1. مشاهده ترتیبی و طبق برنامه مشخص شده برای دروس موسسه پرش

برخی از درس ها پیش نیاز مباحث بعدی هستند، پس در صورتی که مباحث قبل از آن را یاد نگرفته باشید نمی توانید دروس بعدی را نیز به خوبی درک کنید و دچار مشکل خواهید شد، درس ها را طبق پیش نیاز مشخص شده جلو ببرید .

برنامه ریزی: اگر توانایی مالی دارید می توانید برای مشاور و برنامه ریزی جدا از پکیج هزینه مشاوره را پرداخت کنید و یک ساله برای خود از این موسسه مشاور و برنامه ریزی رزرو کنید اما اگر توانایی مالی را ندارید، حتما خودتان در خانه برنامه ریزی کنید، در صورتی که برنامه ریزی نداشته باشید چون دی وی دی مانند کلاس مدرسه اجبار ندارد ضربه زیادی در سال کنکور خود می بینید، پس از همان ابتدا به فکر برنامه باشید.

 1. از تدریس اساتید پرش دست نویس های شخصی داشته باشید.

مشاهده کردن ویدئوهای آموزشی و نشستن پای پخش خانگی و یا رایانه برای مدت زمان طولانی تاثیر مستقیم زیادی بر روی یادگیری شما نخواهد داشت و به خودی خود باعث پیشرفت تحصیلی نمی شود، بلکه لازم است تا کارهای دیگری نیز در کنار آن انجام پذیرند؛ نوشتن دانسته های خود، نکات، چکیده صحبت های مدرس و یادداشت برداری از مطالبی که ممکن است فراموش کنید از مهم ترین کارهای لازم است.

نکته: این نوشته ها به چه کاری می آیند؟
۱. با این کار دست و چشم شما نیز به یادگیری ذهن کمک می کنند و با نوشتن مطالب به شکل ساده تری آنها را فرا می گیرید.
۲. برای مرور دروس نیازی به بازگشت و دیدن مجدد آموزش ها ندارید و نوشته هایتان کفایت می کنند.

دانش آموز چند نوع نوشته باید داشته باشد: اول) تکمیل کتاب کار به همراه دی وی دی. دوم) خلاصه نویسی در هنگام مرور و دوباره خوانی مطالب که این خلاصه نویسی ها برای مرور های بعدی و دوران جمع بندی به شما کمک زیادی می کند.

آیا دانش آموز همزمان با دیدن دی وی دی باید خلاصه نویسی را انجام دهد؟
خیر چون همزمان با دیدن آموزش حس می کنید مطالب را یاد نگرفته اید و نکات زیادی را وارد خلاصه خود می کنید همین باعث می شود حجم خلاصه شما با حجم کتاب کار تفاوت زیادی نداشته باشد و این خلاصه هیچ کارایی برای شما ندارد.

 1. سریعتر از معلم های پرش عمل کنید.

در بسته معلم خصوصی پرش، پرسش ها و تست هایی مطرح می شوند، سعی کنید پیش از حل معلم، ویدئو را متوقف کرده و خودتان برای رسیدن به جواب صحیح تلاش کنید؛ اهمیتی ندارد اگر راه حل را اشتباه بروید و یا زمان زیادی را صرف کنید، مهم این است که ذهن شما با حل مسئله درگیر شود تا در نتیجه آن درک و یادگیری به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کند.
پس از حل کردن سوال، ویدئو را پخش و حل معلم را به دقت مشاهده کنید و سپس با مقایسه راه حل های خود و معلم، به نقاط ضعف و قوتتان پی ببرید.

 1. چرخه آموزش، تمرین، مرور را همراه با آموزش پرش داشته باشید.

از حل مسائل زیاد نترسید و خسته نیز نشوید، هر چه تعداد سوالات حل شده توسط شما بیشتر باشد، مهارت و پیشرفت بیشتری را به دست می آورید و رسیدنتان به هدف نهایی موفقیت تضمین می شود؛ پس از دیدن آموزش، تمرین های زیادی را حل کنید، هم از سوالات کنکور و هم از سوالات تالیفی بهره مند شوید تا هیچ جای شبهه ای باقی نماند.

مرور کتاب کار پرش: یک بار خواندن کتاب کار در یادگیری به شما هیچ کمکی نمی کند شما باید چندین بار کتاب کار را در بازه زمانی های مختلف مرور کنید پس در برنامه خود یک هفته و ده روز و یک ماه بعد از اولین مطالعه حتما زمانی برای مرور کتاب کار پرش داشته باشید.

جمع بندی: شما باید کتاب کار پرش را به دو صورت جمع بندی کنید، یکی در طول سال و دیگری در ماه های پایانی، نوشتن خلاصه از روی کتاب کار به افزایش سرعت مرور و جمع بندی شمل کمک زیادی می کند.

نکته مهم: هر زمان که کتاب کار خود را مرور و جمع بندی کردید زمان آن را یادداشت کنید تا در هنگام برنامه ریزی زمان مورد نیاز برای مرور و جمع بندی هر مبحث را بدانید و طبق آن برای کتاب کارهای پرش برنامه ریزی کنید.

 1. کتاب کار پرش را دریابید.

کتاب کارهای ارائه شده در بسته های آموزشی پرش، دقیقا متناسب با محتواها و سرفصل های آموزش داده شده می باشند و برای این در نظر گرفته شده اند تا فرد در هنگام دیدن تدریس استاد و پس از آن، کتاب کار را در اختیار داشته باشد و سوالات مطرح شده را در آن حل کند؛ در انتهای هر مبحث نیز آزمون های دوره ای، تمرین های کلی و ارزیابی در نظر گرفته شده اند که برای یادگیری بسیار مفید هستند.

 1. کتاب تستی علاوه بر آموزش پرش داشته باشید.

شما باید تعداد تست بیشتری نسبت به آموزش دی وی دی حل کنید برای این منظور کتاب تستی را خریداری کنید و با تیپ انواع تست ها آشنایی پیدا کنید.

دانش آموز چه زمانی باید به سراغ کتاب تست برود؟
بعد از دیدن آموزش دی وی دی شما باید به سراغ کتاب تست بروید و تست های آن را حل کنید، در واقع زمانی که مطمئن شدید آموزش را به خوبی یاد گرفته اید.

روش حل سوالات: یک روش را برای حل تست های خود یاد بگیرید و از یادگیری چند راه حل خصوصا در درس هایی مانند ریاضی و فیزیک و مسائل شیمی اجتناب کنید، اگر دی وی دی پرش را انتخاب کرده اید روش های آن را تکرار کنید و در هنگام استفاده از کتاب تست ها جواب تست را نگاه کنید و اگر جواب شما اشتباه بود سعی کنید با روشی که از معلم موسسه پرش خود یاد گرفته اید به جواب برسید.

اصلی ترین ویژگی های بسته معلم خصوصی کنکور انتشارات پرش

 • جامع است و تمام محتوای درسی را پوشش می دهد.
 • نسبتا بروز است، بدین شکل که حذفیات اعلام شده توسط سازمان سنجش، در آن آورده نشده اند.
 • با در نظر گرفتن بودجه بندی های کنکور سراسری و زمان پاسخگویی به سوالات، به آموزش پرداخته شده است.
 • برای مشاهده آموزش ها نیازی به اینترنت وجود ندارد.
 • محتوای آموزشی در قالب دی وی دی ها ارائه داده می شوند، پس امکان حمل آنها به مکان های مختلف و پخش بر روی انواع گیرنده ها موجود است.

مشخصات این بسته تنها به این موارد ختم نمی شوند، بلکه:

 • دارای کتاب و جزوات مطابق با آموزش ویدئویی است.
 • فایل ها رمزدار هستند و از امنیت بالایی برخوردار می باشند.
 • هزینه های رفت و آمد را در پی ندارد و یادگیری در منزل انجام می پذیرد.
 • محدودیتی برای دیدن مجدد آموزش ها و بازه زمانی استفاده از آنها وجود ندارد.
 • از تکنولوژی و صفحات هوشمند در راستای تولید ویدئوها استفاده شده است که امری مثبت به شمار می رود، علاوه بر آن وضوح تصویر و کیفیت صدا نیز در سطح بالایی قرار دارند.
 • پشتیبانی این امکان را فراهم می آورد تا دانش آموز در ساعات مختلف شبانه روز با پشتیبان خود در ارتباط باشد و در صورت بروز سوال و یا مشکل، از راهنمایی های وی بهره مند شود

معایب این پکیج آموزشی چیست؟

 • مطالب درسی از روی کتاب و خط به خط توضیح داده می شوند که برای شرکت در امتحانات نهایی بسیار مفید است اما برای آماده سازی کنکور سراسری آنچنان مطلوب نمی باشد.
 • مشاور رایگانی برای دانش آموزان در نظر گرفته نشده است و دانش آموز برای مشاور و برنامه ریزی یک ساله باید هزینه ای جدا از دی وی دی ها پرداخت کنند.
 • آموزش ها در ساعت های زیادی ارائه شده اند و زمان زیادی برای دیدن آنها صرف می شود.
 • برخی از تست های مطرح شده استاندارد و مطالب سوالات کنکور سراسری نمی باشند.
 • روش های آموزشی به همان شیوه های سنتی مدارس است و تغییر خاصی صورت نگرفته است.
 • امکان تعامل و پرسش و پاسخ میان استاد و دانش آموز وجود ندارد.
 • دی وی دی های آموزشی بر روی برخی از پخش کننده ها و سیستم ها اجرا نمی شوند و با همه دستگاه ها سازگاری ندارند، در برخی مواقع نیز مشکلات صوتی و تصویری در آنها وجود دارد.

بررسی نحوه آموزش دروس موسسه پرش

در این قسمت تدریس چند استاد در موسسه پرش را مورد بررسی قرار داده ایم.

دکتر رضائیان:

طبقه بندی: خب یکی از کارهایی که در آموزش این موسسه در درس زیست شناسی دیده می شود، طبقه بندی آموزش است، به طور مثال مبحث پروتئین در کتاب درسی اطلاعات به صورت پراکنده وجود دارد در این آموزش دکتر رضائیان آن ها را به صورت دسته بندی شده قرار داده است.

نحوه آموزش: برای آموزش به کمک دیتا و سیستم هوشمند مطالب را به دانش آموز نشان و توضیح می دهند و در نهایت سوالاتی را حل می کنند.

مهندس جلینی:

در آموزش ریاضی قید ها و نحوه خواندن سوالات را به دانش آموز نشان می دهد و یک فرمول برای حل کردن سوالات ارائه می دهد و موارد نقض را مورد بررسی قرار می دهد.

مهندس فراهانی:

از روش های مدارس و کتاب درسی برای حل سوالات استفاده می کند، به طور مثال برای آموزش غلظت تعادلی از جدول های کتاب درسی استفاده می کند و در نهایت سوالات دانش آموزان در این قسمت را جواب می دهند.

چه فرمولی را ارائه می دهند: فرمول های کتاب درسی

ویژگی مشترک در همه آموزش های اساتید این موسسه: کتاب محوری و استفاده از متن و فرمول های کتاب درسی برای آموزش، به همراه استفاده از سیستم هوشمند برای تدریس

تدریس بسته معلم خصوصی پرش

بسته معلم خصوصی پرش به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

 1. دانش آموزان شاخه های نظری که قصد شرکت در امتحانات نهایی و پس از آن آزمون ورودی به دانشگاه های کشور را دارند.
 2. دانش آموزان شاخه های فنی و کار و دانش که می خواهند در سال کنکور تغییر رشته داده و در آزمون شاخه های نظری شرکت داشته باشند.
 3. دانش آموزانی که در متوسطه دوم رشته تحصیلی خود را تغییر داده اند اما پیش زمینه ضعیفی در دروس پایه دارند و قصد تقویت آن را دارند.
 4. دسته ای از داوطلبان کنکور سراسری که به واسطه مشکلات مالی و یا منطقه جغرافیایی خود نمی توانند از کلاس های خصوصی، کلاس های حضوری کنکور و همچنین کلاس آنلاین کنکور از آموزش اساتید خوب کشور بهره مند شوند.
 5. دانش آموزانی که در این روزهای کرونایی از تحصیل و یادگیری به دور بوده و پایه درسی آنها افت پیدا کرده است.

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

‫۲۱ دیدگاه ها

  1. سلام اصلا نخرید تبلیغاتی که میشه همه اش دروغه ما خریدیم اصلا راضی نبویم ..فیلم های آموزشی اش را رایگان در اینترنت میشه ببینید

 1. آیا این درسته که غلط چاپی دارند پایه هفتم ؟
  و سلام ببخشید سوالات کتاب ها پاسخنامه دارد ؟
  و اینکه پرداخت درب منزل است ؟
  و اینکه از همون جایگاه پست تحویل میگیریم ، یا درب منزل . من میخوام خودم برم تحویل بگیرم میشه .؟
  و اینکه اگر سوالی را متوجه نشدیم پشتیبانی دارد .؟

 2. به نظر موسسه ای فقط با هدف کسب درآمد و سوده و اصلا رضایت مشتریان اهمیتی نداره براش.
  علیرغم قیمت های فوق العاده بالا ، کیفیت آموزششون از آموزش های رایگان آپارات هم پایین تره.
  نحوه رفتار تیم پشتیبانیشون هم بسیار بده.

 3. تعدادی از سی دی ها باز نمیشه و مشاورین جوابگو نیستتد.یکن میلیون و خورده ای پول ریاضی ششم دبستان و سی دی کار نمیکنه.
  از سی دی های با کیفیت بسیار پایین استفاده کرده اند

 4. سلام
  خواستم در مورد پرش و بسته هاش نظر بدم
  تبلیغاتشون خیلی قوی و متاسفانه منم قول این تبلیغات رو خوردم و بسته مشاوره خصوصی vip برای یازدهم تحربی رو برای پسرم خریداری کردم .
  اصلا کارشون تخصصی نیست و واقعا کارشون به درد مشاوره کنکور نمی خوره چونکه کارشناساشون یکسری حرفا و روال های روتین رو بهشون یاد دادن و همش در طول تماس ها فقط اونا رو تکرار می کنن و به خیال خودشون دارن مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور انجام می دن .
  کارشناسی که خودش تجربه قبولی در کنکور تجربی با رتبه خوبی رو نداشته باشه نمی تونه مشاور باشه و اینو متاسفانه بعد از چند ماه پرداخت هزینه بصورت کامل حدودا ۵۴۰۰۰۰۰ متوجه شدم و موقعی که خواستم انصراف بدم با اینکه ادعاشون می شه که پول رو برمی گردون در صورت انصرافی ، ولی هیج هزینه ای رو عودت نکردن .
  اصلا براشون رضایت مشتری مهم نیست چونکه هزینه ها بسته ها و مشاوره هاشون رو یکجا دریافت می کنن و در صورت نارضایتی اصلا چیزی رو عودت نمی کنن
  واقعا کارشون کلاهبرداری .به شدت ازشون ناراضی م

 5. افتضاحه
  سال چهارم رو برای پسرم گرفتم پر از غلط چاپی و آموزشی

  جسارتا معلمی که آموزش میده انگار سوالو درست نخونده

  متاسفم برای این خرید گرونم

  1. پر از غلط است، حیف وقت و هزینه، من برای فرزندم تهیه کردم و وقت گذاشتم در کنارش آموزش رو مرور کردم، افتضاح بود، ریز بار نمی رفتند، عکس غلطهای رو براشون فرستادم، رفتند که بررسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا