حرف آخر

حرف آخر بهترین موسسه آموزشی کشور هست؟

طبق نظرسنجی در چندین سایت بزرگ کنکوری و مردمی و همچنین بررسی بر اساس چند فاکتور

موسسه حرف آخر بهترین موسسه آموزشی از دیدگاه خیلی از دانش آموزان در نظرسنجی سایت های بزرگ مانند نی نی سایت و مشاور و غیره می باشد.

دقت کنید نظرسنجی برای سال ۹۸ و ۹۹ می باشد.


در نظرسنجی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول و دوم و بیشتر کنکوری شرکت کرده بودند.


در ۱۰ سال اخیر با نام پویانمایی با ارائه دی وی دی آموزشی با سبکی جدید در بین داوطلبان محبوبیت خاصی پیدا کرده است. به طوری که هر داوطلب بعد از کنکور و استفاده از این آموزش آن را به دوستان خود معرفی می کند. سوال اینجاست این موسسه چه چیزی را در دی وی دی های آموزشی خود ارائه داده است که حتی افرادی هم که با دی وی دی مخالف بودند حرف آخر را برای آموزش و آمادگی داوطلبان معرفی می کنند؟

پویا نمایی و شهودی سازی سبک بهترین موسسه آموزشی

موسسه حرف آخر به جای استفاده از تخته وایت برد و ماژیک و یا پاورپوینت هایی که به کمک آنها متنی را آموزش می دادند از پویا نمایی و تصویری سازی مطالب استفاده کرده است. در اینجا به جای نمونه تدریس یک بخشی از تدریس را توصیف می کنم تا منظور از پویانمایی را متوجه شوید، به طور مثال در زیست شناسی شما ساختار روده چیزهایی را در مورد پرز و ریزپز و چین هایی که در لایه مخاطی وجود دارد خوانده اید، و بارها مجبور به تکرار آن ها شده اید چون دائما آن را فراموش می کردید حال موسسه به جای متن های کتابی در آموزش خود ابتدا یاخته استوانه ای روده را در قالب انیمیشن نشان می دهد تا شما ریزپرز های آن را ببینید و سپس سلول ها را کنار هم قرار می دهد و شکل قرار گیری سلول در پرز را به شما نشان می دهد سپس جایگاه بافت پیوندی سست و مویرگ و لنف را در انیمیشن نشان می دهد چیزی که به صورت فیلم می بینید از حافظه شما نمی رود و وقتی سوالات ریز و ترکیبی می شوند به راحتی به آن پاسخ می دهید.

الگو چیست؟

الگو نقطه مقابل تکنیک است، همانطور که می دانید با تکنیک فقط تیپ خاصی از سوالات را می توانید حل کنید و اگر سوال تغییر کند تکنیک دیگر جوابگو نیست.

چه چیزی در آموزش فراموشی را کم می کند؟

همین بحث شهودی سازی آموزش و یادگیری به صورت ترکیبی و انیمیشن باعث فعال کردن نیم کره راست مغز می شود و میزان فراموشی را کاهش می دهد.

اساتید متوسطه اول و دوم و کنکوری موسسه حرف آخر

اساتید موسسه حرف آخر جزو بهترین اساتید کشور هستند که توسط استاد عبدالرضا منتظری انتخاب شده اند:

استاد پیمان کامیار مدرس درس فیزیک لیسانس فیزیک هسته ای از دانشگاه تبریز.

استاد غلامحسین شیروانی مدرس درس شیمی ملقب به سلطان شیمی با مدرک دکترای شیمی آلی از دانشگاه خوارزمی تهران.

استاد رضا شعبانی با مدرک مهندسی ژنتیک از دانشگاه الزهرا و استاد محمد شاکری فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی از مدرسان درس زیست شناسی.

استاد محمد واعظی کارشناس ارشد زبان و ادبیات عربی از دانشگاه علامه طباطبایی، مدرس درس عربی.

استاد علیرضا یوسفیان پور رتبه ۶۸۴ کنکور ۱۳۹۰ و مدرس درس دین و زندگی.

استاد محسن منتظری با مدرک کارشناسی ارشد تحقیقات و آموزش گروه ادبیات و مدرس درس ادبیات.

استاد مجتبی محمودی با مدرک علوم گیاهی از دانشگاه تربیت مدرس و استاد درس زبان انگلیسی.

استاد عبدالرضا منتظری با مدرک مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی اصفهان.

استاد مهران قاسمی و استاد نصیری.

این اساتید در مقطع متوسطه اول حرف آخر نیز مشغول به فعالیت هستند.

اساتید کنکور بهترین موسسه آموزشی
بهترین استاد های آموزشی کشور

اساتید دبستان حرف آخر

اول ابتدایی: خانم مینا قجر
دوم ابتدایی: خانم نرجس نوربخش
سوم ابتدایی: خانم ریحانه رضایی
چهارم ابتدایی: خانم فرزانه صدیقی
پنجم و ششم ابتدایی: زهرا بلیوند، اکرم دمرچلی، نیلوفر قهرمانی، مریم احمدپور، مریم احمدی

اساتید دبستان بهترین موسسه آموزشی
اساتید دبستان اجی و مجی

منظور از استادیار در این مجموعه کیست؟

در پکیج آموزشی در کنار هر مدرس استادیاری قرار داده شده در نقش دانش آموز که با سوال و جواب هایی که بین استاد و استادیار می شود سبب تفهیم بهتر مطالب درسی و پرسیدن سوالات احتمالی دانش آموزان می شود.

روش تدریس اساتید: اساتید در ابتدا به کمک انیمیشن و تصویر سازی مفاهیم اصلی و بنیادی را آموزش می دهند و سپس سوالات کنکوری و تالیفی را حل می کنند، تمام اشتباهات احتمالی که ممکن است توسط دانش آموز رخ دهد را عنوان می کنند. و همه اساتید در کنار الگوسازی و پویانمایی از نقشه راه استفاده می کنند، نقشه راه به این صورت است که هر فصل یا مبحثی که تدریس می شود به وصورت پازلی در نقشه راه قرار داده می شود به طوری که تمام مباحث در یک صفحه خلاصه می شود.

فواید نقشه راه: امکان مرور سریع مطالب، یادآوری سریع مطالب توسط دانش آموز، یادگیری ترکیبی مباحث.

فراموش نکنید آموزش الگویی و مفهومی و نقشه راه برگه برنده شما در تمامی مقاطع می باشد.

برنامه ریزی بهترین موسسه آموزشی

داوطلبان در سال کنکور به خوبی قادر به برنامه ریزی نیستند و نداشتن برنامه باعث خواندن پراکنده مباحث و حتی بی حوصلگی در درس خواندن به مرور زمان می شود، موسسه یک برنامه ریزی کاملی را برای دانش آموزان قرار داده که این برنامه به صورت قطاری و باکس بندی است و به راحتی قابل شخصی سازی شدن است، در این برنامه موارد زیر مشخص شده است:

  • زمان آموزش هر بخش
  • زمان پیشنهادی برای دیدن هر آموزش
  • زمان مورد نظر برای خواندن کتاب درسی
  • زمان مورد نظر برای تست زنی

برای تمام کردن برنامه های موسسه روزی چند ساعت باید مطالعه کنیم؟

برای فردی با ساعت مطالعه ۷ ساعت در روز برنامه صفر تا صد چهار ماه زمان می برد تا تمام شود و فردی با این ساعت مطالعه برنامه ۶۰۴۰ را در ۱۰۰ روز تمام می کند، اگر فردی ساعت مطالعه اش کمتر یا بیشتر باشد این بازه زمانی تمام کردن آموزش تغییر می کند.

پکیج مشاوره بهترین موسسه آموزشی: در کنار دفتر برنامه ریزی، پکیجی با نام پکیج مشاوره ای قرار داده شده که در این پکیج هر استاد روش مطالعه درس مربوطه را آموزش داده است، همچنین نکات مشاوره ای و نحوه استفاده از دفتر برنامه ریزی آموزش داده شده است.

مشاوران موسسه حرف آخر: در کنار محصولات از طرف موسسه یک مشاور قرار داده می شود که هر زمان هر سوالی داشتید می توانید با آن ها تماس بگیرید.

بهترین موسسه آموزشی برای امتحانات مدرسه است یا کنکور؟

این آموزش به صورت صفر تا صد است و روی پکیج قید شده است ۲۰-۱۰۰ یعنی با این آموزش می توانید نمره ۲۰ در امتحانات مدرسه و هم نمره ۱۰۰ در کنکور را کسب کنید. در واقع این آموزش به صورت تستی تشریحی است و هر فردی با هر سطحی می تواند از این آموزش نهایت استفاده را کند. و هر چیزی که پایه و پیش نیاز است در این آموزش تدریس می شود و در کنار این آموزش شما به هیچ منبع دیگری نیاز ندارید.

یعنی در کنار آموزش به کتاب تست نیاز نداریم؟

۱۰ درصد از این پکیج اموزش و ۹۰ درصد تست و حل سوالات کنکوری است پس هر آنچه نیاز است در این مجموعه قرار داده شده.

زمان بندی دی وی دی ها: در این آموزش تمام مطالب در کمترین زمان آموزش داده شده به طوری که دانش آموز زمان برای مرور تکرار آن را داشته باشد.

تقسیم بندی دی وی دی: برای دروسی مانند ادبیات و ریاضی دی وی دی ها به صورت موضوعی کار شده است به طور مثال ادبیات شامل دی وی دی قرابت معنایی، آرایه، زبان فارسی و لغت و املاس که در پکیج آرایه همه ی آرایه های سه سال تدریس شده است، بقیه پکیج ها نیز به همین صورت است و در ریاضی دی وی دی مثلثات شامل تمامی مباحث مثلثات به صورت کامل است، و بقیه پکیج ها شامل ریاضی جامع یک و دو و سه می باشد. و بقیه دروس به صورت دی وی دی سال دهم و یازدهم و دوازدهم تقسیم شده اند.

آزمون های موسسه حرف آخر

موسسه دارای دو سری آزمون با نام ۱۰ آزمون مبحثی و ۲۰ آزمون جمع بندی (آزمون شبیه سازی کنکور) است. در آزمون مبحثی شما هر دو هفته یکبار با خواندن مباحث درسی از خود آزمون می گیرید و دانسته های خود را می سنجید و پروژه ۴۰ یا ۲۰ آزمون شامل ۲۰ آزمون جمع بندی است که دانش آموز هر دو روز یکبار در ماه های پایانی کنکور از خود ازمون می گیرد و خود را برای کنکور آماده می کند. در آزمون ها به جای پاسخ نامه پاسخ نما قرار داده شده که شما بعد از پاسخ به سوالات دفترچه، دی وی دی مربوط به آن آزمون را باز می کنید و با کلیک بر سوالی که مشکل دارید آموزش تصویری آن مبحث توسط استاد مربوطه را می بینید.

انواع پکیج های موسسه حرف آخر

پکیج تشریحی: این پکیج مطالب را به صورت تشریحی آموزش داده است.

پکیج صفر تا صد: برای تمام دروس تخصصی و عمومی است که مطالب را به صورت صفر تا صد آموزش داده است.

پکیج ۶۰۴۰: این پکیج برای همه دروس تخصصی و عمومی شامل ۶۰ روز آموزش و ۴۰ روز آزمون شبیه سازی کنکور است. در واقع ۶۰ درصد مطالب در قالب آموزش و ۴۰ درصد در قالب آزمون تدریس می شود.

کتاب های حرف آخر

کتاب کار: در این موسسه در کنار هر دی وی دی کتاب کاری قرار داده شده است که شامل اسلاید های دی وی دی است و دانش آموز نیاز به نوشتن مطالب ندارد و فقط پاسخ سوالات را می نویسد.

کتاب الگو تا رتبه: برای درس زیست شناسی علاوه بر کتاب کار کتاب الگو تا رتبه قرار داده شده است که نکات تکمیلی و ترکیبی را شامل می شود و یکی از بهترین کتاب های زیست شناسی است که مطالب مرتبط و قابل ترکیب شدن را یکجا قرار داده است که این کتاب برای سه پایه زیست شناسی و زیست گیاهی و زیست جانوری و ژنتیک وجود دارد.

کتاب مصور: نکات تکمیلی و ترکیبی دین و زندگی در این کتاب قرار داده شده است.

کتاب تیک آخر: علاوه برا کتاب کار زبان انگلیسی این کتاب شامل لغات زبان انگلیسی سه پایه است.

شما اگر بهترین موسسه آموزشی مد نظرتون هست کامنت کنید و دلایلش را بنویسید.

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

‫۷ دیدگاه ها

  1. به نظر من بهترین استاد ریاضی استادی هست که با تدریسش دانش اموزا عاشق ریاضی بشن . من استادم پیمان فراهانی بود و وااااقعا ازش راضی بودم و کمکم کرد درصدام و نمراتم واقعا بالا برن . خیییییلی بهتون پیشنهاد میکنم اموزشگاه فرزانه ۲۰ رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا