کنکور آسان

معرفی موسسه کنکور آسان است

مجموعه کنکور آسان است کار خود را در سال 1373 با مدیریت حسین احمدی آغاز کرده است.

مجموعه کنکور آسان است، مجموعه ای هست که در زمینه کنکور و مشاوره تحصیلی مشغول به فعالیت هست.

کنکور به عنوان یکی از آزمون های سرنوشت ساز برای دانش آموزان است، که نتیجه آن آینده فرد را رقم می زند؛ امروزه یکی از دغدغه های بچه های کنکوری انتخاب منبع مناسب برای شرکت در این آزمون است.

منابع آموزشی شامل کلاس های آموزشی، کتاب های تستی و دی وی دی آموزشی است. که در این بین دی وی دی آموزشی توانسته نقش خوبی در کنکور بچه ها ایفا کند و پس از تصمیم برای انتخاب دی وی دی آموزشی این سوال پیش می آید که کدام دی وی دی و کدام موسسه برای داوطلب کمک کننده است.

در ادامه سعی داریم به طور مفصل به بررسی و معرفی یکی از موسسات کنکور با نام موسسه کنکور آسان است (گیلنا) یکی از قدیمی ترین مجموعه های آموزشی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

آغاز کار موسسه کنکور آسان است

مجموعه کنکور آسان است کار خود را در سال ۱۳۷۳ با مدیریت حسین احمدی آغاز کرده است و با نام انتشارات گیلنا و اوج یادگیری به تولید محتوای آموزشی و تست زنی و مشاوره ای پرداخته و دی وی دی های آن برای هر درس شامل دی وی دی آموزش جامع و یک سری دی وی دی با نام روش تست زنی آن استاد و دی وی دی شامل همایش آن استاد طراحی شده که هرکدام دارای ساعات زمانی مخصوص خود هستند.

آقای مهندس امیر مسعودی در برنامه اوج یادگیری بیشتر از صحبت در مورد تبلیغات موسسه در این برنامه زمان را برای معرفی اساتید موسسه می گذارند، ایشان با سابقه ۸ ساله در تدریس فیزیک و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک به عنوان بنیان گذار تکنیک تست زنی در این موسسه هستند.

این موسسه دارای تبلیغات زیاد در برنامه های صبح بخیر ایران در شبکه ۱ سیما، اوج یادگیری و آزمون برتر در شبکه ۲ سیما، کنکور آسان است در شبکه ۳ سیما، درس خواندن آسان است در شبکه ۵ سیما و شبکه سلامت است.


موضوع: راز موفقیت موسسه حرف آخر


معرفی اساتید موسسه کنکور آسان است

اساتید این مجموعه اساتیدی با تجربه که چندین سال در زمینه کنکور فعالیت داشتند، ازجمله استاد عارف ربیعیان نفر اول المپیاد شیمی کشور که مدرس درس شیمی در این مجموعه هستند.

دو درس ریاضی و فیزیک این مجموعه توسط یک استاد، مهندس امیر مسعودی تدریس می شود و تدریس زیست توسط دانشجو پزشکی تهران دکتر مهدی شیخی صورت می گیرد و بقیه دروس که شامل دروس عمومی است بیشتر توسط دو استاد تدریس می شوند به طور مثال درس عربی و دین و زندگی توسط استاد حسین احمدی و در اکثر موارد ادبیات نیز توسط این استاد تدریس می شود و در نهایت برای زبان انگلیسی از استاد شهراد محجوبی کمک گرفته شده است.

کنکور آسان

آموزش های موسسه کنکور آسان است برای چه رشته و مقطعی است ؟

موسسه کنکور آسان است برای سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم در سه رشته تجربی و انسانی و ریاضی است؛ همچنین برای مقاطع متوسطه اول پایه هفتم و هشتم و نهم پکیج آموزشی ضبط شده است.

که از اساتید برای پایه متوسطه اول مهندس گرشاسبی و مهندس میثم جهانگیری در درس ریاضی و حمیدرضا محبوبی و شهرداد محبوبی در درس زبان و استاد احمدی در دروس ادبیات و عربی و مهارت نوشتاری و مهدی شیخی در درس علوم می توان نام برد.

لیست پکیج های موسسه

همانطور که گفتیم در این موسسه کنکوری برای آموزش هر درس دانش آموز باید از چند سری پکیج استفاده کند در این قسمت لیست پکیج ها را برای آشنایی شما قرار میدیم، به طور مثال در ریاضی پکیجی با نام آموزش مجموعه؛ الگو و دنباله ریاضی و یک مجموعه روش تست زنی الگو و دنباله ریاضی است و پکیج روش تست زنی ریاضی مجموعه و از دیگر آموزش ها برای درس ریاضی:

دی وی دی روش تست زنی مثلثات ریاضی                  دی وی دی آموزش معادله ریاضی
دی وی دی روش تست زنی معادله ریاضی دی وی دی روش تست زنی نامعادله ریاضی
دی وی دی روش تست زنی تابع ریاضی                        دی وی دی خلاقیت در تابع ریاضی
دی وی دی خلاقیت در شمارش (ترکیبات) ریاضی        دی وی دی روش تست زنی شمارش ریاضی
دی وی دی آموزش احتمال دهم      دی وی دی روش تست زنی احتمال دهم
دی وی دی خلاقیت در احتمال       دی وی دی روش تست زنی آمار دهم و یازدهم
دی وی دی آموزش جامع مثلثات دهم       دی وی دی توان های گویا و عبارات جبری دهم
دی وی دی آموزش احتمال سه سال    دی وی دی روش تست زنی احتمال سه سال
آموزش جامع ریاضی دهم               روش تست زنی ریاضی دهم
آموزش جامع ریاضی دهم (۲)       هندسه تحلیلی فصل۱

در قسمت بالا لیستی از محصولات ریاضی پایه دهم موسسه کنکوری کنکور آسان است برای آشنایی با سبک تدریسی و تقسیم بندی آموزشی قرار دادیم این موسسه برای تمام دروس و هر سه پایه دی وی دی آموزشی دارد و در کنار این دی وی دی ها برای دانش آموز جزوه ای قرار داده شده است، همچنین مشاورانی که با پیامک به موسسه با شما تماس می گیرند.

و اما:

منبع خوب چه ویژگی دارد ؟

یک سری پارامتر ها وجود داره برای اینکه به راحتی بتونید به یک منبع تکیه کنید و درس بخونید

اولین موضوع بحث جامعیت منبع است، یک منبع خوب منبعی که جامع باشه و همه مباحث رو پوشش داده باشه که فرد نیاز نباشه در کنار آن منبع به استفاده از منبعی دیگر فکر کند و همان منبع را با اطمینان بار ها مرور کند.

اما موضوع دیگر بحث کوتاه بودن آموزش هست برای کنکور آموزش باید کوتاه باشد چون هرچقدر آموزش طولانی تر باشد فرد دیرتر آن را تمام می کند و حتی ممکن است در طی یکسال قادر به تمام کردن آن نباشد.

و پارامتر مهمی که در آموزش می توانیم در نظر بگیریم تک استاد بودن هر درس، یعنی چی ؟؟؟
یعنی هر درس رو یک استاد تدریس کند نه اینکه یک معلم سه درس متفاوت و خارج از تخصص خود تدریس کند.

آیا کنکور آسان است ؟

اگر حتی یکبار سرجلسه کنکور رفته باشید متوجه می شوید کنکور نه تنها آسان نیست بلکه پیچیده و سخت  است،

ببینید خود آموزش و پرورش و سازمان سنجش، برنامه کنکور یک سیاست بزرگ برای گزینش بچه ها و انتخاب باهوش ترین افراد و برترین افراد است.

این باهوش بودن منظور ضریب هوشی افراد نیست، در واقع کنکور و این آزمون بزرگ به دنبال پیدا کردن افرادیست که چارچوب موارد درسی را بهتر و عمیق تر درک کرده اند و با هرگونه پیچیدگی در سوال باز هم قادر به پاسخگویی باشند

پس این هوشمندی در آموزش و یادگیری عمیق چیزی نیست که بتوان با یک فرمول و تکنیک به آن دست پیدا کرد. اگر با تکنیک بتوان به سوالات کنکور جواب داد کنکور دیگر گزینش مناسبی برای تشخیص داوطلبی که درس را مفهومی متوجه شده است با دانش آموزی که آن را عمیق یاد نگرفته نخواهد بود.

تمام سوالات خود و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

moshaver

اورجینال مشاور: مشاور تحصیلی + انتخاب منابع و دبیر کنکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا