مشاوره تحصیلی

بهترین مشاور کنکور انسانی

بچه های انسانی معمولا این سوال می پرسند، الحق و انصاف به دانش آموزان انسانی از هر نظر ظلم شده است. با ما همراه باشید.

سلام بر دنبال کنندگان عزیز اورجینال مشاور، ما اومدیم با یک مشاوره بسیار جذاب و کاربردی در حوزه کنکور انسانی. شاید فکر کنید که رشته انسانی که یک رشته بسیار راحت و ساده می باشد. شاید فکر کنید که به سادگی بدون نیاز به بهترین مشاور کنکور انسانی نتایج بسیار عالی کسب کرد. شاید فکر کنید که انتخاب رشته انسانی ساده است و شما به سادگی می توانید، به آنچه که می خواهید دست پیدا کنید. باید به شما بگوییم که اشتباه می کنید. رشته انسانی یک رشته بسیار سخت با رقابت بسیار نزدیک است.

کسانی که در رشته انسانی هستند، معمولا دو دسته می شوند. دسته اول کسانی هستند که براشون مهم نیست که کدام دانشگاه درس می خوانند. براشون مهم نیست که چه کار انجام می دهند. به صورت کلی این دسته در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد بچه های انسانی را تشکیل می دهند. اما شما باید از ۵۰ تا ۶۰ درصد دسته دوم بترسید. زیرا اینها کسانی هستند که معدل بسیار خوبی داشتند و به سادگی می توانستند به رشته ریاضی و یا تجربی بروند. اما این افراد برای حقوق و وکالت و فرهنگیان گام برداشتند.

تمام هدف این افراد رسیدن به بالاترین درجه در رشته انسانی می باشد. این افراد ممکن است که رقابت را برای شما در رشته انسانی بسیار سخت کنند. در این زمان است که بهترین مشاور کنکور انسانی به کمک شما می آید. دقت کنید که شما نباید از مشاور فقط برای کنکور و یا انتخاب رشته استفاده کنید. بلکه برای مسیر درس خواندن خود به فکر استفاده از مشاور باشید. با همراه باشید، تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

مشاوره کنکور انسانی ۱۴۰۳ « ویژه کنکور اردیبهشت و تیر ماه »

شما عزیزان اگر تا اینجا برای کنکور و امتحانات نهایی مطالعه نکرده باشید، جای نگرانی نیست، شما می توانید به سادگی با استفاده از بهترین مشاور انسانی این موضوع را پوشش دهید. شما یک فرصت استثنایی برای استفاده از مشاوره دارید تا برای کنکور اردیبهشت ماه و همچنین تیرماه رشته انسانی آماده شوید.

اما اگر شما به فکر به دست آوردن بهترین رشته های انسانی می باشید. قطعا بهترین کار این است که از یک مشاور برای برنامه ریزی تحصیلی خود استفاده کنید. بهترین مشاور انسانی باید نقاط ضعف و قوت شما را بررسی کند. او باید به شما بگویید که با توجه به رشته ای که مد نظر شما است. باید رو چه درس هایی تمرکز کنید، شما برای دانشگاه ایکس باید اینقدر زمان صرف کنید تا به آن دست پیدا کنید. اما نگران نباشید، اورجینال مشاور برای شما در این زمینه یک برنامه ریزی ویژه دارد.

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۳ انسانی

اصل مشاوره، برنامه شخصی‌ سازی شده و متناسب با دانش آموز می باشد. برنامه اصولی، برنامه ای هست که امتحانات مدرسه، آزمون‌های آزمایشی و کتاب‌ های تستی را در بر بگیرد، یک برنامه اصولی بهت کمک می‌کند که علاوه بر آمادگی برای امتحانات مدرسه برای کنکور هم آماده شوید، به اندازه کافی کتاب‌ها را مرور کنید و در کنار این موارد فرصتی هم برای جبران داشته باشید. برنامه ریزی کنکور انسانی در مجموعه اورجینال مشاور زیر نظر بهروز اسدی می باشد و روی این مورد خیلی حساس می باشد.
بهترین مشاور کنکور انسانی تحلیل اسدی

برای دریافت اطلاعات بیشتر به شما توصیه می کنم که با شماره ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ تماس حاصل فرمایید. در مورد برنامه ریزی تحصیلی و همچنین برنامه ریزی برای کنکور تیر ماه رشته انسانی در امسال سوال کنید. ما برای شما یک برنامه ویژه خواهیم داشت، برای اطلاعات بیشتر لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید. تنها کافی است که با تماس بگیرید.

بهترین مشاوران کنکور انسانی چطور عمل می کنند؟

معمولا بهترین مشاوران کنکور انسانی موارد زیر را به خوبی انجام می دهند.

برنامه ریزی شخصی روزانه و هفتگی
بررسی گزارش روزانه دانش آموز و ارائه راهکار
تقویت انرژی دانش آموز و بالا بردن روحیه
تماس منظم و پیگیری حرفه ای
در صورت امکان، انجام رفع اشکل درسی
مسلط به روش های مطالعه و نحوه تست و آزمون زدن
مشاور رتبه برتر باشد و حداقل ۳ سال سابقه درخشان مشاوره ای داشته باشد.

دسترسی شبانه روزی و پیگیری مداوم از مهم‌ترین برتری‌ های مشاوره غیرحضوری هست. هر زمان سوالی براتون پیش بیاد می‌توانید مطرح کنید و در اسرع وقت مشاور بهتون پاسخ بدهد.

‌دیگر نیازی نیست که برای برطرف کردن سوالاتتون منتظر جلسه مشاوره حضوریت بمانید یا مسیر طولانی را برای رفتن به جلسه مشاوره طی کنید. تنها از طریق پیامک، تماس یا شبکه‌های اجتماعی خیلی سریع با کمک مشاورت به جواب تک تک سوالاتتون می رسید.

مشاورین ما به صورت روزانه گزارش کار دانش آموزان را بررسی می‌کنند و تماس‌ های تلفنی منظمی با دانش آموز دارند و همیشه پاسخگوی دانش آموزان می باشند. با بررسی دقیق تر و عملکرد دانش آموز، مشاور بهترین راهکار کنکور و امتحانی را پیشنهاد می دهد.

تمامی موارد مشاوره انسانی اورجینال مشاور زیر نظر بهروز اسدی می باشد.

هزینه مشاوره کنکور انسانی چقدر است؟

شاید برای شما این سوال به وجود آمده باشد که هزینه مشاوره کنکور انسانی چقدر است؟ در یک جلسه مشاوره کنکور انسانی قرار است که در مورد چه مفاهیمی با شما صحبت شود. باید به شما بگوییم که رشته انسانی یکی از رشته هایی است که مطالعه کردن و همچنین انتخاب رشته آن تکنیک و قلق های خود را دارد. ما در مجموعه اورجینال مشاور تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم. که با استفاده از علم روز و همچنین با استفاده از متخصصین این حوزه به شما کمک کنیم.

به صورت کلی هزینه مشاوره کنکور انسانی با توجه به خدماتی که قرار است در آن دریافت کنید، مشخص می شود. اما به صورت کلی حداقل هزینه ماهانه مشاوره کنکور انسانی در حدود ۹۰۰ هزار تومان می باشد. این هزینه شاید در مقایسه با هزینه مشاوره کنکور قلم چی و هزینه موسسات دیگر بسیار کم باشد. اما ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا به جای اینکه به فکر منافع مالی خود باشیم. به فکر آموزش شما عزیزان باشیم و شما را به سمت اهدافتان راهنمایی کنیم.

توجه داشته باشید که کیفیت خدماتی که به شما در یک جلسه مشاوره کنکور انسانی (رایگان) تقدیم می شود. هزینه بسیار بالاتری دارد و شما باید تلاش کنید که از این جلسه تا جایی که می توانید استفاده کنید. در نهایت به این نکته توجه داشته باشید که حتی زمانی که شما از بهترین مشاور کنکور انسانی استفاده می کنید. زمانی برای شما مفید است که نکات جلسه مشاوره خود عمل کنید. در غیر این صورت ممکن است که باز خورد کافی از این موضوع را دریافت نکنید.

در یکی دیگر از پست های همین سایت اورجینال مشاور، بهترین مشاور کنکور تجربی را به صورت دقیق بررسی کرده ایم.

فردی می تواند ادعا کند که برای انسانی مشاوری کاربلد هست که صفرتاصد رشته انسانی را بشناسد.
گول تبلیغات فیک و کارنامه های جعلی بعضی از مشاوران را نخورید.

آیا مشاوره کنکور انسانی رایگان برای ما سودمند است؟

امروزه آموزشگاه های کنکور بسیار زیادی در مورد مشاوره کنکور انسانی رایگان برای شما تبلیغات می کنند. اما زمانی که شما در این جلسات شرکت می کنید، اولا جلسات به صورت گروهی است. دوما سوالات بسیار کلی و حالت عمومی دارد. زمانی که شما در خواست مشاوره خصوصی رشته انسانی را می کنید از شما هزینه بسیار زیادی را دریافت خواهند کرد.

اما تجربه به ما ثابت کرده است که بهترین مشاوره انسانی معمولا به صورت رایگان نیست. چرا که اگر شما بهای لازم برای چیزی را پرداخت نکنید. این به معنی است که شما برای آن چیز به اندازه کافی ارزش قائل نمی باشید. به همین جهت است که شما باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا با انتخاب یک جلسه مناسب برای مشاوره کنکور سرمایه گذاری به موقعی روی آینده خود داشته باشید. بیشتر از آنکه فکر می کنید رقابت روی رشته انسانی سنگین است و شما باید خودتان را آماده کنید.

ویژگی بهترین مشاور کنکور انسانی برای برنامه ریزی تحصیلی و یا کنکور چیست؟

ما در این بخش قرار است که به صورت کامل و جامع در مورد بهترین ویژگی‌های رشته انسانی و همچنین مهمترین ویژگی های بهترین مشاور کنکور انسانی با شما صحبت کنیم. به این نکته توجه داشته باشید که زمانی شما می توانید بهترین بازخورد از مشاوره خود دریافت کنید. که به تعهدات خود در برنامه ریزی تحصیلی پایبند باشید، در غیر این صورت ممکن است که نتیجه مورد نظر خود را کسب نکنید.

ویژگی ها و برنامه بهترین مشاور کنکور انسانی

۱. مشاور شما باید شرایط شما را به خوبی بررسی کند

معمولا یکی از نشانه های یک مشاوره انسانی بی تجربه و نا آگاه این است که بدون توجه به شرایط و ویژگی های شما برای شما برنامه ریزی تحصیلی انجام می دهد. فارق از این که شما به این برنامه ریزی تحصیلی نیاز دارید و یا نه باید بهترین مشاور کنکور انسانی به بررسی ویژگی های روان شناختی و بررسی سطح درسی شما کند.

ممکن است که شما بیش از اینکه نیاز به مطالعه داشته باشید، نیاز به تفریح و مدیتیشن برای آرام کردن ذهن خود داشته باشید. این که صرفا یک برنامه ریزی شکننده داشته باشیم و روی ۱۰ ساعت مطالعه کنیم که کاری ندارد. شما می توانید این کار را به سادگی خودتان نیز انجام دهید. اما باید به چند موضوع توجه ویژه داشته باشید. حتی اگر شما در جلسه مشاوره کنکور انسانی قرار گرفتید و مشاور از شما در مورد شرایط شخصی شما سوالی نکرد.

خود شما شروع به صحبت کردن کنید و شرایط را به خوبی باز گو کنید. معمولا بهترین مشاوره انسانی به جای این که به دنبال یک مسیر و برنامه ریزی تکراری باشد. به دنبال یک برنامه ریزی حساب شده برای هر شخص می باشد. به این موضوع توجه داشته باشید که بهترین کار این است که قبل از مشاوره در مورد جلسه مشاوره به خوبی سوال کنید.

۲. روی منابع درسی و کمک درسی شما به خوبی مسلط است

بهترین مشاوره انسانی باید بداند که برای شما چه چیزی مناسب است و چه چیزی مناسب نیست. به همین دلیل است، یک مشاور کنکور انسانی و یا یک مشاور تحصیلی رشته انسانی به جای اینکه به فکر معرفی چند کتاب از پیش تعیین شده به شما باشد. به فکر این است که چه کتابی کمک به ضعف شما می کند. آیا در حال حاضر شما نیاز به یک کتاب تست دارید  و یا شما نیاز به یک درسنامه جامع دارید.

با توجه به انتظاری که شما از کنکور دارید، بهترین رشته و بهترین شرایط برای کنکور انسانی شما چیست؟ چگونه می توانید از این منابع درسی در مدت زمانی کوتاه استفاده کنید. از طرفی بهترین مشاور انسانی تمام موسسات آموزشی و منابع درسی آن ها را می شناسد. درست مانند همین کاری که ما در اورجینال مشاور انجام می دهیم. ما به صورت رایگان به بررسی بهترین اساتید کنکور رشته انسانی و برترین منابع کنکور آموزشی رشته انسانی پرداختیم. چرا که خود را مقید به این کار می دانیم.

۳. به صورت پیوسته شما را پیگیری می کند

به این نکته دقت داشته باشید که جلسه مشاوره شما محدود به یک جلسه نمی شود. معمولا بهترین مشاور کنکور انسانی با توجه به خدماتی که از او درخواست کرده‌اید، نتیجه جلسه مشاوره را از شما پیگیری می کند. به عنوان مثال اگر برای شما یک برنامه ریزی تحصیلی انجام داده است. از شما پیگیری می کند که آیا شما به درستی به برنامه ریزی خود عمل کرده‌اید و یا خیر. از شما پیگیری می کند که آیا لازم است که منابع درسی شما را تغییر دهید.

از طرفی زمانی که نقطه ضعف های درسی شما را متوجه می شود، رشد شما را بررسی و پایش می کند. در صورتی که لازم باشد در برنامه ریزی درسی شما تغییراتی ایجاد می کند. این موضوع به شما کمک می کند که شما با سرعت بیشتری به اهداف خود دست پیدا کنید. بهترین مشاور انسانی خود را متعهد می داند که در کوتاه مدت و بلند مدت حواسش به شما باشد.

۴. بهترین مشاور انسانی برای شما چند ترفند و میانبر دارد

به این نکته توجه داشته باشید که بهترین مشاور کنکور انسانی خودش قبلا جای شما بوده است. او در حال حاضر نیز مطالعات مربوط به رشته شما را دارد و از زیر و بم منابع درسی و همچنین از ترفند های تست زنی آگاهی دارد. یک مشاوره انسانی خبره علاوه بر مشاوره کنکور انسانی تلفنی برای شما کلی تکنیک و میانبر هم دارد. البته توجه داشته باشید که شما قرار نیست به واسطه مشاوره خود همیشه میانبر بزنید.

بلکه قرار است که شما با استفاده از مشاور کنکور انسانی خود چند تریک برای صرفه جویی در زمان یاد بگرید. گاهی این ترفندها مشروط به برنامه ریزی برای آموزش شما در مدت زمان کوتاه می شود. گاهی این ترفندها مربوط به روانشناسی است و به شما کمک می کند که با یک ذهن باز به استقبال منابع درسی و مطالعات خود بروید. شما برای آگاهی از این تکنیک ها میتوانید با اورجینال مشاور همراه باشید. کافی است که تنها شماره خود را بخش زیر قرار دهید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. « در این بخش برگه شماره تماس و پشتیبانی خود را قرار دهید »

۵. تسلط و تمرکز روی بودجه بندی اختصاصی رشته انسانی

رشته انسانی نیز درست مانند رشته تجربی و ریاضی دارای یک بودجه بندی اختصاصی برای کنکور خود می باشد. بهترین مشاور کنکور انسانی کسی است که روی بودجه بندی دروس عمومی (نهایی) و دروس خصوصی رشته انسانی تسلط ویژه داشته باشد. در غیر این صورت نمی تواند با توجه به علاقه شما و از طرفی با توجه نیاز شما برای برنامه ریزی مناسبی داشته باشد. هر رشته ای در دانشگاه نیاز به یک پایه قوی و همچنین نمرات قوی در امتحانات نهایی و کنکور شما دارد.

وظیفه بهترین مشاور کنکور انسانی در این است که این موضوع را به صورت کامل و جامع برای شما بررسی کند. از طرفی شما نیز باید سعی کنید که به توصیه های او به دقت عمل کنید. در غیر این صورت تمامی زحمات او را به باید داده اید. به این نکته توجه داشته باشید، همانقدر که مشاور کنکور انسانی و یا مشاور برنامه ریزی تحصیلی انسانی شما باید دقت و مهارت داشته باشد. شما نیز به همان مقدار باید به تعهدات خود پایبند باشید و به آن در زمان مناسب عمل کنید.

سخن پایانی

ما در این مقاله به صورت جامع و کامل در مورد ویژگی‌ های بهترین مشاور کنکور انسانی صحبت کردیم. توجه داشته باشید که در ایران متاسفانه به جایگاه مشاور تحصیلی اهمیت فراوانی داده نمی شود. فکر می کنند که اگر صبح به کتابخانه بروند و شب به خانه بیایند موفق می شوند. و یا اگر چند کتاب تست زنی تهیه کنند و تست بزنند، رتبه دو رقمی کنکور می شوند. باید به شما بگوییم که اشتباه فکر می کنید.

اگر شما به دنبال این موفقیت در کنکور رشته انسانی می باشید، باید از یک مشاوره آگاه و امین استفاده کنید. در این صورت می توانید به آینده روشن خود امیدوار باشید. شما باید زمانی که دیگران بدون برنامه ریزی درس می خوانند و همیشه مشغول کتابخانه و درس هستند.  با استفاده از بهترین مشاور انسانی هم تفریح داشته باشید و هم با مدت زمان مطالعه کمتر بازدهی به مراتب بیشتری را کسب کنید. یک مشاوره کنکور انسانی باید از زمان سال دهم شما با شما ارتباط داشته باشد و شما را برای یک کنکور اساسی آماده کند.

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

یک دیدگاه

  1. ممنون از سایت خیلی خوبتون استفاده از نظرات مشاور کنکور انسانی یکی از مفیدترین و پربازده‌ترین روش‌های موفقیت در آزمون انسانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا