تحلیل کتاب کمک آموزشیگاجمنابع متوسطه دوم و کنکور

بهترین کتاب برای امتحان نهایی دوازدهم

بهترین کتاب های امتحان نهایی دوازدهم در دروس عمومی و تخصصی به سبک اورجینال مشاور براتون آوردیم.

سلام بر دنبال کنندگان سایت اورجینال مشاور، ما امروز با یک مقاله بسیار جذاب و مهم اومدیم. ما قصد داریم، کاری کنیم که شما امتحانات نهایی رو به بهترین شکل ممکن پاسخ بدید پس نیازه بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم بدونید. همانطور که می ‌دونید، شما برای انتخاب یک دانشگاه خوب، باید نمرات امتحان نهایی قابل قبولی داشته باشید. این موضوع از این جهت برای شما مهم است که نمرات نهایی شما حدود ۴۰ درصد در انتخاب دانشگاه شما تاثیر دارد. ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم که بهترین کتاب درسی برای امتحان نهایی دوازدهم را به شما معرفی کنیم.

ما برای سه رشته ریاضی، انسانی و تجربی مهم ترین منابع امتحان نهایی را انتخاب کردیم. البته این که شما چگونه درس بخوانید که بیشترین بازدهی را داشته باشید، نیاز به یک مشاوره تخصصی دارد. که در حال حاضر راجب اون صحبت نمی‌کنیم. در ابتدا به شما مهمترین منابع را معرفی می‌کنیم، شما با یک برنامه ریزی مناسب می‌تونید نمرات عالی و حتی ۲۰ نیز در امتحانات کسب کنید. افراد کمی در کشور هستند که نمرات امتحان نهایی ۲۰ می شوند. اما این افراد برای انتخاب دانشگاه با یک رتبه مناسب می ‌توانند که یک نتیجه بسیار عالی کسب کنند.

بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم توسط بهروز اسدی
تحلیل بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم توسط بهروز اسدی

بهترین کتاب امتحان نهایی داوزدهم چیست؟

شاید شما به عنوان یک سال دوازدهمی دنبال کتاب‌ های خاص برای امتحانات نهایی باشید. باید به شما بگم که شما با مطالعه این کتاب ها می تونید به سادگی بهترین نتیجه رو دریافت کنید. البته به شرطی که یک برنامه ریزی مناسب برای این موضوع داشته باشید. ما در هر بخش، کتاب هایی که به شما معرفی می‌کنیم که متناسب با رشته تحصیلی شما می باشد. در نتیجه سعی کنید که به این نکته توجه ویژه داشته باشید.

شما اگر در مورد هر بخش سوال خاصی داشتید و یا در مورد یک کتاب نظر خواست داشتید. می توانید در بخش کامنت همین مقاله با ما مطرح کنید. ما نیز در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد. تمام هدف ما در  اورجینال مشاور کسب نمرات عالی برای امتحان نهایی شما عزیزان می باشد.

بهترین کتاب ادبیات برای امتحان نهایی دوازدهم چیست؟

مهم نیست که رشته شما انسانی، ریاضی و یا تجربی است، چرا که درس ادبیات برای همه شما مهم است. البته ممکن است ادبیات برای بچه های انسانی اهمیت بیشتری داشته باشد. ما در این بخش قصد داریم به شما کتابی را معرفی کنیم که می تواند برای همه شما عزیزان مفید باشد.

بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم درس ادبیات

راه نهایی ادبیات فارسی نشر دریافت یک منبع مناسب نهایی

ما برای شما کتاب راه نهایی ادبیات فارسی را انتخاب کردیم. این کتاب برای دانش آموزان با سطح متوسط تا سطح قوی مناسب است.

چرا که یک درسنامه بسیار قوی دارد. این درس نامه می تواند به شما همه چیز را آموزش دهد. در نهایت تست ها نیز به صورت فصل بندی شما می‌باشند. همین جهت است که می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. در نهایت به این نکته توجه داشته باشید که قیمت این کتاب نیز به نسبت سایر کتاب ها مناسب تر است. البته کیفیت این کتاب که با دیگر کتاب ها قابل مقایسه نیست.

سیر تا پیاز گاج یک انتخاب کمکی مناسب برای ادبیات نهایی سال دوازدهم

ممکن است که شما نیاز داشته باشید که درسنامه کتاب شما مفصل تر باشد و یا سطح شما در حوزه ادبیات بسیار ضعیف است. بنابراین پیشنهاد من به شما کتاب سیر تا پیاز گاج است. البته باید به شما بگوییم که به لحاظ محتوایی این دو کتاب شبیه به هم می‌باشند. اما انتخاب این موضوع را به عهده شما می‌گذاریم. رسالت اورجینال مشاور معرفی بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم به شما عزیزان می‌باشد.

فرمول ۲۰ گاج ادبیات نهایی سال دوازدهم

 • ویدیو اختصاصی برای هر درس با اسکن QR code
 • توجه به جزئیات ریز و درشت کتاب درسی و طراحی آموزش ساده فهم و کامل
 • بانک سوال و امتحانی کامل با تنوع زیاد و تفکیک موضوعی
 • پاسخنامه تشریحی خوب

برای عربی، بهترین کتاب برای امتحان نهایی دوازدهم چیست؟ « بهترین کتاب عربی برای امتحان نهایی »

درس عربی یک از درس هایی است که برای بچه انسانی اهمیت بسیار زیادی دارد. اما این درس برای بچه های رشته ریاضی و انسانی نیز بی تاثیر نیست. چرا که دقیقا شما باید همان درسی را بهتر از دیگران نمره بیارید. که دیگران ممکن است که به آن توجه کافی نداشته باشند.

بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم درس عربی

راه نهایی عربی نشر دریافت دوازدهم

 • آموزش کامل قواعد
 • درسنامه ساده و قابل فهم
 • منبع کامل برای آموزش و تسلط

مناسب برای دانش آموزان با پایه ضعیف و متوسط

عربی دوازدهم را با جامع مبتکران بترکونید!

شما برای بررسی بهترین کتاب عربی برای امتحان نهایی باید یک نگاه جامع و کامل به عربی جامع مبتکران داشته باشید. این کتاب هم در بخش آموزش و هم در بخش تست و نکات تستی عالی ظاهر شده است. این کتاب برای بچه ‌های ریاضی و تجربی می‌تواند بسیار مناسب باشد. این کتاب تست های کنکور خارج را نیز پوشش می دهد. برای بچه های ریاضی این موضوع بسیار حائز اهمیت است. اما یکی از نکاتی که برای شما بسیار مفید است، موضوع تست های تالیفی جذاب این کتاب است.

کتاب میکرو نهایی عربی دوازدهم گاج برای رشته انسانی

بچه های انسانی که به دنبال بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم می‌باشند. بهتر است که از کتاب میکرو عربی دوازدهم گاج استفاده کنند. این کتاب دارای درسنامه کامل می‌باشد. از طرفی تست های آن نیز به نسبت کتاب های دیگر جامع تر است و اندکی سطح آن نیز بالاتر است. نویسنده این کتاب خدیجه علی پور است و به صورت تخصصی برای بچه های رشته انسانی تالیف شده است. شما با این کتاب می توانید یک نتیجه بسیار عالی دریافت کنید.

بهترین کتاب برای امتحان نهایی زبان دوازدهم چیست؟ « بهترین کتاب زبان دوازدهم برای امتحان نهایت »

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که امتحان نهایی زبان دوازدهم برای تمامی رشته های ریاضی، تجربی و انسانی به شدت مهم است. تمامی دانشگاه های خوب ما نمره زبان شما را بررسی می کنند. از طرفی عده زیادی از دانش آموزان چون کلاس زبان می روند به سادگی امتحان نهایی زبان را ۲۰ می شوند. در این صورت معرفی بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم زبان اندکی کار سختی است.

شما باید به صورت ویژه روی این درس تمرکز داشته باشید. البته بچه های رشته انسانی باید توجه ویژه تری به این درس داشته باشند. چون معمولا در رشته انسانی اینقدری که به عربی اهمیت می ‌دهند به زبان انگلیسی اهمیت نمی دهند. در صورتی که شما تا به حال کلاس زبان نرفتید، شاید یک مشاوره تخصصی بتواند برای شما راهگشا باشد.

بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم درس زبان

سیر تا پیاز گاج برای زبان دوازدهم یک انتخاب بسیار عالی 😊

اگر شما به دنبال بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم زبان انگلیسی می ‌باشید، قطعا پیشنهاد اول ما به شما کتاب سیر تا پیاز گاج برای سال دوازدهم می باشد. در این کتاب سعی شده است که درسنامه و پرسشنامه جامع به شما ارائه شود. از طرفی این کتاب فیلم آموزشی متناسب برای شما نیز دارد. در این صورت یادگیری زبان شما با کیفیت بالاتری انجام می شود. انتشارات گاج این کتاب را به صورت کاملا بسیار دقیق بر اساس کتاب درسی شما تالیف کرده است. در  این کتاب خط به خط کتاب درسی شما موشکافی شده است.

از دیگر مزایای این کتاب می توان به واژگان را به صورت فرهنگ لغت به شما آموزش نمی دهد و سعی کرده است که واژگان مهم را در قالب تمرین و تست به شما آموزش دهد. تست های تالیفی و  تست های طبقه بندی این کتاب می تواند شما را به خوبی برای امتحان نهایی سال دوازدهم زبان انگلیسی آماده کند. راستی به این کتاب برای تمامی رشته های ریاضی، تجربی و انسانی مناسب است. در نهایت به این نکته توجه داشته باشید که این کتاب به این دلیل بهترین منابع درسی برای امتحان نهایی است که با زبان بسیار ساده و روان شروع به آموزش کرده است.

کتاب فرمول ۲۰ زبان دوازدهم گاج

 • ویدیو اختصاصی برای هر درس با اسکن QR code
 • توجه به جزئیات ریز و درشت کتاب درسی و طراحی آموزش ساده فهم و کامل
 • بانک سوال و امتحانی کامل با تنوع زیاد و تفکیک موضوعی
 • پاسخنامه تشریحی خوب

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور

من بهروز اسدی هستم ۱۰ ساله در زمینه مشاوره تحصیلی و تدریس در موسسات مختلف همکاری داشتم و تمامی دبیران کنکور و تشریحی نهایی + منابع درسی به صورت دقیق بررسی می کنم، برای مشاهده تحلیل منابع و اساتید کافیه وارد لینک زیر شوید

تحلیل اساتید کنکور

تحلیل کتاب کنکوری و تشریحی

بهترین دبیر برای امتحان نهایی دروس عمومی

بهترین کتاب دینی برای امتحان نهایی داوزدهم چیست؟

یکی از درس هایی که دانش آموزان سال دوازدهم فکر می کنند به سادگی آن را پاسخ می دهند، درس دینی است. اما اشتباه فکر می کنند، چرا که این درس نکات بسیار مهمی دارد که در قالب تست می تواند برای شما دردسر ساز شود. از طرفی این درس برای رشته ریاضی، انسانی و تجربی یک درس عمومی محسوب می شود و در حال حاضر ۴۰ درصد نقش در ورود به دانشگاه دارد.

بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم درس دینی

کتاب فرمول ۲۰ دین و زندگی دوازدهم گاج

این کتاب برای بچه های رشته ریاضی و بچه های رشته تجربی یک کتاب بسیار مناسب می باشد. دلیل این که ما کتاب فرمول بیست دین و زندگی گاج را به عنوان بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم دینی انتخاب کردیم، نوع بودجه بندی آموزشی کتاب است. در این کتاب تمامی نکات کتاب دینی به صورت کامل و جامع بررسی شده است. از طرفی در این کتاب پاورقی های بسیار مهمی بیان شده است که می تواند به شما در تست زنی امتحان نهایی دینی به شدت کمک کند. سوالات تشریحی تالیفی و همچنین پاسخ های تالیفی تشریحی این کتاب باعث شده است که افراد زیادی از آن استقبال کنند.

کتاب ماجراهای من و درسام دین و زندگی خیلی سبز

این کتاب با زبان ساده از صفر تمام متن کتاب و آیات بررسی کرده و کلی سوالات امتحانات نهایی و نشریحی حل کرده است. از کتاب درسی خیلی دقیق تر نکات بیان می کند و برای امتحانات مدرسه و کشوری خیلی مناسب هست و به شدت کتابی سبک و روان می باشد.

پس دلایل بالا سبب شده که ما به شما پیشنهاد بدهیم.

دین و زندگی جامع انسانی خیلی سبز برای رشته انسانی

شاید شما فکر کنید که تست دین و زندگی جامع دوازدهم برای کنکور فقط استفاده می شود. اما ما باید به شما بگوییم که این کتاب جزو بهترین منابع درسی برای امتحان نهایی رشته انسانی می باشد. دلیل این گفته ما این است که شما در این کتاب با یک درسنامه بسیار جامع آشنا خواهید شد. از طرفی تست های طبقه بندی شده این کتاب به شما کمک می کند که دید درستی نسبت به امتحان نهایی داشته باشد. حتی بچه های رسته انسانی با این کتاب امتحان نهایی دینی را ۲۰ گرفته اند. شما نیز می توانید با این کتاب به نتایج بسیار عالی برسید.

بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی چیست؟

ما بهترین منابع دروس تخصصی نهایی دوازدهم آماده کردیم و هدف اصلی ما برای کمک به شما در گرفتن نمره ۲۰ در امتحانات نهایی هست، شاید فکر کنید که با مطالعه بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی این کار امکان پذیر نیست. چرا که شما زمان کافی برای انجام این کار رو ندارید. شما اگر یک برنامه مناسب برای مطالعه خود داشته باشید و از یک حداقل پایه درسی نیز برخوردار باشید. می توانید با مطالعه و همچنین و استفاده از یک مشاور با تجربه به نمره ۲۰ دروس نهایی تخصصی خود دست پیدا کنید.

ما در این بخش برای شما رشته های تحصیلی متفاوت مانند ریاضی، تجربی، انسانی را دسته بندی کرده‌ایم. شما می توانید رشته تحصیلی خود را انتخاب کنید و از طرفی برای هر درس تخصصی آن بهترین انتخاب را نیز مشاهده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی برای شما به منزله نمره  ۲۰ نیست و شما باید پشت کار و نظم شخصی نیز داشته باشید. به این نکته توجه داشته باشید که از کنکور ۱۴۰۲ به بعد تاثیر نمرات پایانی شما بیشتر شده است و شما باید برای آن یک برنامه ریزی مناسب داشته باشید.

بررسی بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی برای رشته ریاضی

برای بچه های ریاضی چند درس تخصصی اهمیت بسیار زیادی دارد. از جمله این درس ها می توان به درس فیزیک، مجموعه درس های ریاضی اشاره کرد. تمام تلاش ما بر  این است که کتابی را به شما معرفی کنیم که به ساده ترین شکل ممکن سیر تا پیاز همه چیز را به شما آموزش دهد.

۱.   ماجراهای من و درسام فیزیک دوازدهم رشته ریاضی خیلی سبز

اولین کتابی که می‌تواند برای بچه‌ های ریاضی جزو بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی دانست، کتاب ماجراهای من و درسام فیزیک دوازدهم می‌باشد. این کتاب دارای یک درسنامه بسیار قوی می‌ باشد. این موضوع به شما کمک می کند که درک درستی از تست ها و سوالات تشریحی فیزیک دوازدهم داشته باشید. از طرفی شما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای کنکور سال بعد خود نیز باید مو به موی فیزیک دوازدهم را مسلط باشید. با این کتاب شما می توانید به سادگی به اهداف خود دست پیدا کنید.

۲.   ۵۰۰ سوال تشریحی ریاضی گسسته دوازدهم قلم چی

اگر شما به دنبال یک کتاب مناسب برای ریاضیات گسسته می باشید، قطعا بهترین انتخاب شما کتاب ۵۰۰ سوال تشریحی ریاضی گسسته دوازدهم قلم چی است. سوالات امتحان نهایی ادوار گذشته و از طرفی سوالات تالیفی این کتاب به شما کمک می کند که بهترین نتیجه را از ریاضی گسسته دوازدهم دریافت کنید. دانش آموزان ریاضی فکر می کنند که گرفتن نمره ۲۰ در ریاضی گسسته کار آسانی است. اما باید به شما بگوییم که اشتباه فکر می کنید حتی با وجود مطالعه بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی شما باید تمرین و تکرار قابل توجه داشته باشید.

۳.   آموزش شگفت انگیز برای حسابان دوازدهم خیلی سبز

بچه های ریاضی معمولا فکر می کنند که حسابان یک درس بسیار سخت و نمی توان از آن نمره ۲۰ گرفت. اما باید به شما بگوییم که آموزش شگفت انگیز برای حسابان دوازدهم خیلی سبز این موضوع امکان پذیر است. ما برای پیدا کردن بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی نزدیک به ۳۵ کتاب حسابان را بررسی کردیم تا به این نتیجه دست پیدا کردیم.

۴.   هندسه دوازدهم خیلی سبز یک کتاب بسیار مهم برای بچه های ریاضی

شاید فکر کنید که این کتاب هندسه ۳ یک کتاب تست ساده است. اما باید به شما بگوییم که از اگر شما روی تست های این کتاب مسلط شوید دیگر گرفتن نمره ۲۰ از امتحانات نهایی برای بچه های ریاضی کار سختی نخواهد بود. مهمترین نکته این کتاب در این است که پاسخ تشریحی کامل تست ها برای شما یک درسنامه جذاب است و می تواند مشکلات شما در هندسه به صورت ریشه ای حل کند.

بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم برای درس شیمی « بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای تجربی و ریاضی »

یکی از دروس تخصصی که بچه های رشته ریاضی و رشته تجربی باید روی آن تمرکز استثنایی داشته باشند، درس شیمی است. ما نیز سعی می کنیم که برای شما یک مشاوره عالی و با کیفیت داشته باشیم. کتابی که ما برای شما انتخاب کردیم جزو بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی می باشد.

۱.   کتاب شیمی دوازدهم سیر تا پیاز گاج

بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط تیم تحقیقی اورجینال مشاور بهترین کتاب تخصصی شیمی برای بچه های ریاضی و تجربی این کتاب است. دلیل آن نیز مشخص است. زمانی که شما کتاب شیمی دوازدهم سیر تا پیاز گاج را انتخاب می کنید، یک درسنامه بسیار معتبر مطالعه خواهد کرد. اگر شما در طول سال نیز به درستی درس نخوانده باشید، می توانید با این کتاب یک نمرده بسیار عالی دریافت کنید. شما با مطالعه این کتاب هم تست زنی خود را تقویت می کنید و هم نتایج تحلیلی خود را دقیقتر می کنید.

بررسی بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی برای رشته تجربی

بچه های تجربی فکر می کنند که اگر در زیست نمره ۲۰ داشته باشند می توانند روی یک دانشگاه پزشکی خوب حساب کنند. اما زهی خیال باطل دوستان عزیز. شما برای قبول شدن یک رشته پزشکی باید دروس ریاضی و فیزیک را نیز به خوبی پاس کنید. از طرفی گرفتن نمره ۲۰ برای شما کاری ندارد. چرا که ما بررسی بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی تجربی را گرد آوری کردیم. مهمترین کار این است که شما تمرکز کافی روی این موضوع داشته باشید. در این مسیر می توانید از کمک یک مشاوره حرفه‌ای توسط تیم‌ اورجینال مشاور نیز استفاده کنید.

۱.    جزوه زیست شناسی دوازدهم نیما ابوالحسنی یک انتخاب مناسب برای کسانی که درک درستی از مسائل تخصصی زیست ندارند.

بچه های تجربی فکر می کنند که می توانند به سادگی زیست را ۲۰ بگیرند. اما این زمانی که سوالات امتحان نهایی ادوار گذاشته را نگاه می کنند. به طور کامل امید خود را از دست می دهند. به همین دلیل است که این دوستان نمی توانند به درستی تمرکز برای مطالعه منابع داشته باشند. ما برای شما به  بررسی بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم برای درس زیست شناسی پرداختیم و کتاب جزوه زیست شناسی دوازدهم نیما ابوالحسنی را انتخاب کردیم.

دلیل آن نیز مشخص است، تمام تلاش ما بر این است که شما در وهله اول درک درستی از مسائل و مفاهیم زیست شناسی داشته باشید. و سپس به سراغ کتاب تست بروید. شما اول باید درس را درک کنید و سپس به سراغ درصدهای بالا در کنکور تجربی باشید. و در نهایت شما می توانید از کتاب ۵۰۰ سوال تشریحی زیست شناسی دوازدهم قلم چی به عنوان مکمل درس خود استفاده کنید. نمره ۲۰ گرفتن در امتحانات پایانی تجربی کار سختی نیست، تنها نیاز به اندکی تمرکز و تخصص دارد.

۲.   ریاضی جامع و موج آزمون نشر الگو ویژه بچه های تجربی

معمولا بچه های تجربی فکر می کنند که درس ریاضی برای آن ها مهم نیست و بهتر است که تمام تمرکز خود را روی درس زیست بگذارند. اما باید به شما بگوییم شما برای به دست آوردن پزشکی دانشگاه های معتبر به درس ریاضی نیاز بسیار زیادی خواهید داشت. به همین دلیل است که شما باید بخش از تمرکز خود را روی ۲۰ گرفتن از درس ریاضی در امتحانات نهایی قرار دهید.  کتاب ریاضی جامع و موج آزمون نشر الگو برای شما یک درسنامه بسیار عالی و دقیق آماده کرده است. مهمترین مفاهیم ریاضی را در کوتاهترین زمان ممکن به شما آموزش خواهد داد.

تست های سه سال این کتاب به صورت بسیار دقیقی برای شما نکات جزئی ریاضی دوازدهم را آشکار می کند. در صورتی که شما برای درک بهتری مطالب نیاز به کمک داشته باشید، می توانید از پاسخنامه تشریحی این کتاب استفاده کنید. این کتاب برای شما یک کتاب همه چیز تمام است و برای شما سخت ترین مباحث ریاضی را با زبانی ساده آموزش خواهد داد.

۳.   فیزیک دوازدهم رشته تجربی خوشخوان

برخی از بچه های تجربی گاهی به اشتباه فکر می کنند که می توانند که از کتاب فیزیک بچه های ریاضی استفاده کنند. شاید مباحث درسی شما در کلیات به هم شبه باشد. اما جزئیات و سطح امتحانات نهایی شما قابل مقایسه با یکدیگر نیست. ما پس از بررسی کتاب منابع امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی رشته تجربی؛ کتاب فیزیک دوازدهم رشته تجربی خوشخوان را برای پیشنهاد به شما عزیزان انتخاب کردیم. این کتاب برای شما تست های کافی دارد که می تواند دید شما را نسبت به کنکور تجربی بهتر کند.

از طرفی درسنامه خلاصه و دقیق آن می تواند در زمان مطالعه شما به شدت صرف جویی کند. نشر خوشخوان برای درک بهتر شما صفحه آرایی مناسبی را انتخاب کرده است و از ارائه نکات اضافی نیز پرهیز کرده است. شما با این کتاب می توانید یک نتیجه بسیار مناسب در امتحانات نهایی سال دوازدهم خود کسب کنید.

بررسی بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی رشته انسانی

بچه های رشته انسانی باید روی کتب بسیار متفاوتی برای دروس تخصصی خود کار کنند. فکر نکنند که چون شرط معدل پایین است شما می توانید به سادگی در کنکور نتیجه مناسب دریافت کنید. رشته انسانی نیز مانند رشته ریاضی و تجربی بچه های درس خون زرنگ بسیار زیادی دارد. جنگ شما بر سر دانشگاه های خود از امتحانات نهایی سال دوازدهم آغاز خواهد شد. ما برای پیدا کردن بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی رشته انسانی تحقیقات بسیار زیادی داشتیم و نتیجه را  در ادامه به شما اعلام خواهیم کرد.

۱.   کتاب علوم و فنون ادبی آسان دوازدهم تیرگان

شما برای مطالعه ادبیات نیاز به یک کتاب دارید که برای شما درسنامه کامل داشته باشد. از طرفی تست های تالیفی مناسبی به همراه داشته باشد تا شما درک مطلب بهتری از ادبیات داشته باشد. به همین دلیل است که این کتاب می تواند برای شما راهگشای بسیار مناسبی باشد. این کتاب برای شما هم درسنامه قابل قبولی دارد و هم در بخش تست های خلاقیت فراوانی به کار گرفته است. شما در این کتاب نکات اضافی و غیر مربوط پیدا نخواهید کرد.

۲.   عربی دوازدهم رشته انسانی میکرو گاج

بچه های رشته انسانی معمولا به دنبال یک کتاب جامع و کامل برای عربی می باشند. این کتاب می تواند تمام نیاز شما را به سادگی برطرف کند. به همین دلیل است که شما باید روی این کتاب حساب ویژه ای باز کنید. این کتاب از اضافه گویی پرهیز کرده است و سعی کرده است که مهمترین نکات را برای شما به همراه داشته باشد. یکی از مهمترین نکات کتاب عربی دوازدهم رشته انسانی میکرو گاج در این است که شما می توانید راه های تست زنی سریع را یاد بگیرد.

البته این موضوع به این معنی نیست که درسنامه این کتاب جامع و کامل نیست. این کتاب در کنار درسنامه کامل و جامع برای شما چند راه میانبر عالی نیز در نظر گرفته است. این کتاب می تواند منجر به ۲۰ گرفتن عربی نهایی بچه های رشته انسانی شود. به شرطی که به تمامی نکات آن تسلط کامل داشته باشید.

۳.   بهترین منابع درس فلسفه برای امتحانات نهایی رشته انسانی

زمانی که ما به بررسی دقیق بهترین منابع امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی رشته انسانی می پرداختیم. یکی از سوالات اساسی ما این بود که چه کتابی را به عنوان بهترین کتاب فلسفه به شما معرفی کنیم که هم درسنامه قابل درک و آسان داشته باشد. و هم تست های مناسبی داشته باشد که بتواند شما را برای کنکور آماده کند. بر اساس بررسی های صورت گرفته ما کتاب فرمول بیست دوازدهم گاج یک کتاب جامع و کامل بود که می توانستید با آن فلسفه در کنکور را به سادگی ۲۰ بگیرید.

سخن پایانی

خب دوستان عزیز ما در این بخش بهترین کتاب امتحان نهایی دوازدهم برای دروس تخصصی و عمومی را برای شما معرفی کردیم. در نهایت توجه داشته باشید که پشت کار شما و برنامه ریزی شما در موفقیت شما بسیار تعیین کننده خواهد بود. اگر شما زمان کافی برای مطالعه کتاب امتحان نهایی خود ندارید، می توانید روی کمک اورجینال مشاور یک حساب ویژه باز کنید. در صورتی که شما در مورد هر کتاب سوال و یا چالشی داشتید، می توانید در بخش کامنت ها با ما مطرح کنید. تمام تلاش اورجینال مشاور بر این است که شما بیشترین بازدهی را از مطالعه کردن خود داشته باشید.

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

‫۶ دیدگاه ها

 1. سلام من واقعا برای عربی دوازدهم تجربی موندم چی بگیرم ، فرمول بیست یا میکرو نهایی یا پرسوال مهرماه یا آموزش شگفت انگیز عربی 😢
  عربیم خیلی ضعیفه

 2. سلام ، میشه لطفاً بهم بگید که بین ادبیات سیرتاپیاز یا پرسوال مهر و ماه یا فرمول ۲۰
  زبان سیر تا پیاز یا ماجراهای منودرسام
  عربی هم بین پرنکته و پرسوال مهرماه یا راه نهایی نشر دریافت یا مبتکران
  کدوم رو پیشنهاد میدید ؟
  لطفاً نگید که تماس بگیرید چون تماس گرفتم گفتند اینجا بنویسم براتون
  تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا