کلاسینو

ثبت نام کلاسینو

مشاوره ثبت نام کلاسینو برای کنکور 1403 + سال تحصیلی 1402-1403 | نحوه خرید

سوالی که معمولا دانش آموزان در زمان ثبت نام کلاسینو می پرسند، نحوه خرید محصولات کلاسینو می باشد که در اینجا به صورت دقیق توضیح می دهیم و شما به سادگی می توانید برای خودتان پنل بسازید و نمونه تدریس اساتید را هم قبل خرید مشاهده بکنید، پس با ما همراه شوید.

نحوه ثبت نام در کلاسینو

شما در قدم اول برای اینکه بتوانید محصولات و کلاس های کلاسینو را خریداری کنید نیاز دارید برای خودتان یک پنل درست کنید، پنل به سادگی ایجاد می شود.

زمانی که شما پنل را با شماره تماستان ایجاد کنید بعد به تمامی خدمات و امکانات سایت کلاسینو دسترسی پیدا می کنید.

مراحل ثبت نام کلاسینو ۱۴۰۳

مراحل زیر را به ترتیب پیش ببرید و به سادگی نمونه تدریس رایگان اساتید کلاسینو را ببینید و همچنین خرید را انجام دهید.

۱. مرحله اول: وارد لینک زیر یا همان لینک ورود به پنل دانش آموزان کلاسینو شوید.

لینک ورود به ثبت نام کلاسینو ۱۴۰۳

وارد کردن شماره تماس زمان ثبت نام کلاسینو

۲. مرحله دوم: شماره تماس دانش آموز را در قسمت کادر تماس وارد کنید و بعد منتظر SMS از طرف کلاسینو باشید. بعد دریافت کد، کد پیامک شده را وارد کنید تا وارد سایت دانش آموزان کلاسینو شوید.

۳. مرحله سوم: در این مرحله اسم و فامیل دانش آموز و مقطع تحصیلی از شما پرسیده می شود و بعد وارد کردن به صفحه اصلی سایت کلاسینو وارد می شود و پنل شما هم درست شده می باشد به همین سادگی!!!!

اطاعات دانش آموز در ثبت نام کلاسینو

۴. مرحله چهارم: قسمت بعدی قوانین سایت کلاسینو می باشد که باید اکی بدهید برید مرحله بعدی.

موافقت با قوانین ثبت نام کلاسینو

۵. مرحله پنجم: وارد منوی سایت شوید و بخش خرید درس را کلیک کنید تا وارد دوره های مختلف کلاسینو برای تمامی مقاطع و پایه های مختلف شوید.

انتخاب خرید درس ثبت نام کلاسینو

۶. مرحله آخر: اگر پایه مورد نظر خودمان را انتخاب کنیم می توانیم کلاس و یا پکیج مورد نظرمان را به سبد خرید اضافه بکنیم.

دوره های مختلف در ثبت نام کلاسینو

هر درسی را که بخواهید می توانید از طریق اضافه کردن به سبد خرید آن را تهیه و تسویه کنید. همچنین می توانید نمونه های رایگان و یا جلسات اولیه رایگان اساتید کلاسینو را مشاهده کنید و ببینید و بعد تصمیم بگیرید و اگر مشکلی در انتخاب دبیر داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید کلاس ها در ثبت نام کلاسینو

هر پکیجی که مد نظر شما باشد می توانید به انتخاب کنید تا در سبد خریدتان اضافه شود.

زمانی که پکیج انتخاب می کنید باید دبیران مربوطه خود را بعد کلیک روی انتخاب پکیج تیک بزنید، چون بعضی از درس ها چندین دبیر دارند و شما باید یک دبیر در هر درس را انتخاب کنید.

وقتی که دبیرای مورد علاقه خودتان را انتخاب کردید باید در پایان پکیج را به سبد خرید اضافه کنید. زمانی که شما پکیج کامل مد نظرتان نباشد و تک کلاس یا چند کلاس بخواهید خرید کنید طبق شکل زیر هر دبیر را می توانید به سبد خریدتان اضافه کنید.

اضافه کردن به سبد خرید در ثبت نام کلاسینو

بعد افزودن به سبد خرید وارد سبد خرید کلی خودتان در بالای صفحه می شوید طبق عکس زیر!

سبد خرید در ثبت نام کلاسینو

با کلیک بر روی سبد خرید وارد صفحه زیر می شوید و می توانید حتی خرید قسطی هم داشته باشید.

خرید قسطی کلاسینو ۱۴۰۳

زمانی که شما مراحل بالا را انجام دادید و روی سبد خرید کلیک کردید صفحه زیر ظاهر می شود.

ثبت نام کلاسینو اقساطی

در بخش بالا می توانید نحوه پرداخت را به قسطی تبدیل کنید، اگر نقد خواستید پرداخت کنید روی آیکن بالا کلیک نکنید. توضیحات پرداخت خرید قسطی شما و تاریخ پرداخت مانند شکل زیر برای شما مشخص می شود.

شرایط خرید قسطی ثبت نام کلاسینو

در هر صورتی که شما بخواهید پرداخت بکنید چه نقد باشد چه قسطی، در پایان شما بر روی تایید نهایی خرید کلیک می کنید تا به درگاه پرداخت وصل شوید، در ضمن اگر کد تخفیف کلاسینو هم داشته باشید می توانید در قسمت کد تخفیف در همین مرحله وارد کنید تا به شما تخفیف تعلق بگیرد و بعد پرداخت نهایی را انجام دهید.

لیست قیمت کلاسینو کنکور ۱۴۰۳ + سال تحصیلی ۱۴۰۲ -۱۴۰۳

بر روی لینک زیر کلیک کنید:

قیمت کلاسینو

اگر متوجه ثبت نام نشدید با شماره تماس کلاسینو  ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ یا ۰۹۱۰۱۷۶۰۸۰۸ تماس بگیرید.

برنامه کلاس های مرداد کلاسینو کنکور ۱۴۰۳

برنامه کلاس های سالیانه تخصصی کنکور ۱۴۰۳ که از ۲۴ تیرماه تابستان ۱۴۰۲ شروع شده است به صورت زیر می باشد.

برنامه دروس تخصصی سالیانه مرداد رشته تجربی و ریاضی:

روز هفته کلاس ۱ کلاس ۲ کلاس ۳ کلاس ۴
شنبه
یکشنبه آریان حیدری (ریاضی تجربی و حسابان)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

بابک سادات (ریاضی تجربی و حسابان)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

دوشنبه کامبیز فرزانه شیمی

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰

محمد مرادی شیمی

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰

رضا و امید مصلایی شیمی

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰

سه شنبه محمد نوکنده فیزیک

ساعت ۱۹ تا ۲۳

علیرضا عربشاهیی فیزیک

ساعت ۱۹ تا ۲۳

مهدی براتی فیزیک

ساعت ۱۹ تا ۲۳

چهارشنبه محمد همدانی زیست

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

علی محمد عمارلو زیست

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

بهرام جلالی هندسه و گسسته

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

محمد صحت کار هندسه و گسسته

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

پنج شنبه محمد همدانی زمین شناسی

ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۶:۴۵

جمعه

برنامه دروس سالیانه مرداد عمومی دوازدهم:

روز هفته کلاس ۱ کلاس ۲ کلاس ۳ کلاس ۴
شنبه محمد مهدی شاهرودی

عربی

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۸:۴۵

عمار تاجبخش

عربی

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۸:۴۵

یکشنبه روزبه فکری

دینی

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷

رضا حسینی یکتا

ادبیات

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۳۰

فراز توکلی

ادبیات

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۳۰

دوشنبه محمد واعظی

عربی

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

سه شنبه
چهارشنبه رضا کیاسالار

زبان انگلیسی

ساعت ۱۳ تا ۱۵

علیرضا جابری

زبان انگلیسی

ساعت ۱۳ تا ۱۵

میلاد قریشی

زبان انگلیسی

ساعت ۱۳ تا ۱۵

پنج شنبه
جمعه

برنامه مشاوره و برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۳:

جمعه علی فروغی نیا

ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰

حدیث سیف

ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰

امین برجعلی

ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰

آراد مبشر

ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰

شهاب یخچالیان

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

سهیل ذوالفاریه

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

میثم فتحی

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

برنامه سالیانه کنکور دروس انسانی و هنر:

روز هفته کلاس ۱ کلاس ۲ کلاس ۳ کلاس ۴ کلاس ۵
شنبه سالار صالحیه

درک عمومی هنر

ساعت ۱۵ تا ۱۷

عمار تاجبخش

عربی تخصصی

ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰

پویا بهشتی

اقتصاد و روان شناسی

ساعت ۲۱ تا ۲۳

یکشنبه داریوش کاشانی

خواص مواد رشته هنر

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

امیررضا شیردل

درک عمومی ریاضی و فیزیک

ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰

رضا حسینی یکتا

ادبیات انسانی

ساعت ۲۰ تا ۲۲:۳۰

فراز توکلی

ادبیات انسانی

ساعت ۲۰ تا ۲۲:۳۰

علیرضا جابری

منحصرا زبان

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۱:۴۵

دوشنبه مصطفی رضایی مهر

تاریخ و جغرافیا

ساعت ۱۷ تا ۱۹:۴۵

حامد امرایی

خلاقیت نمایشی

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

مهدی علمدار

ترسیم فنی

ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰

حمید اثباتی

جامعه شناسی

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲

سه شنبه فرید رزاقی

خلاقیت تصویری

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

کیارش خداشناس

خلاقیت موسیقی

ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰

آریان حیدری

ریاضی انسانی

ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰

خسرو محمدزاده

ریاضی انسانی

ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰

مینا اسکندری

مشاوره و برنامه ریزی هنر

ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰

چهارشنبه علی فروغی نیا

فلسفه و منطق

ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰

محمد واعظی

عربی تخصصی

ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰

محمد مهدی شاهرودی

عربی تخصصی

ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰

پنج شنبه
جمعه

در ادامه برنامه کلاس های نوبان کنکور ۱۴۰۳ و پایه کلاسینو بررسی می کنیم، با ما همراه باشید.

برنامه کلاس های نوبان کلاسینو کنکور ۱۴۰۳

برنامه کلاس های نوبان کلاسینو شروع از هفته سوم مهر ماه به صورت زیر می باشد.

روز هفته کلاس ۱ کلاس ۲ کلاس ۳ کلاس ۴ کلاس ۵
شنبه پویا بهشتی (اقتصاد)

ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰

محمد مرادی (شیمی)

ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۳:۱۵

رضا و امید مصلایی (شیمی)

ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۳:۱۵

کامبیز فرزانه (شیمی)

ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۳:۱۵

یکشنبه آریان حیدری (ریاضی تجربی و حسابان)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

بابک سادات (ریاضی تجربی و حسابان)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

دوشنبه آریان حیدری (ریاضی تجربی و حسابان)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

بابک سادات (ریاضی تجربی و حسابان)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

علی فروغی نیا

فلسفه و منطق

ساعت ۲۰ تا ۲۲

سه شنبه عمار تاجبخش (عربی تخصصی)

ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰

آریان حیدری

ریاضی انسانی

ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰

 

چهارشنبه مهدی براتی (فیزیک)

علیرضا عربشاهی (فیزیک)

ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰

محمد نوکنده (فیزیک)

ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰

آریان حیدری (ریاضی انسانی)

ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۹:۰۰

علی محمد عمارلو (زیست)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

محمد همدانی (زیست)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

بهرام جلالی (هندسه و گسسته)

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۳:۴۵

محمد واعظی (عربی تخصصی)

ساعت ۲۱:۴۵ تا ۲۳:۱۵

پنج شنبه خسرو محمدزاده

ریاضی انسانی

ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۳:۰۰

بهرام جلالی (هندسه و گسسته)

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰

رضا حسینی یکتا

ادبیات انسانی

ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۸:۳۰

فراز توکلی

ادبیات انسانی

ساعت ۲۰ تا ۲۲:۳۰

محمد صحت کار (هندسه و گسسته)

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰

محمد همدانی (زیست)

ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰

محمد همدانی (زمین شناسی)

ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۶:۴۵

و ساعت ۲۱:۱۵ تا ۲۲:۳۰

علی محمد عمارلو (زیست)

ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰

جمعه حمید اثباتی

جامعه شناسی

ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰

برنامه کلاس های دهم و یازدهم کلاسینو سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

در پایین برنامه کلاس های پایه را براتون آوردیم.

روز هفته کلاس ۱ کلاس ۲ کلاس ۳ کلاس ۴ کلاس ۵ کلاس ۶
شنبه امید مصلایی

شیمی دهم

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰

پویا بهشتی

اقتصاد دهم

ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰

خسرو محمدزاده

ریاضی انسانی یازدهم

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰

خسرو محمدزاده

ریاضی انسانی دهم

ساعت ۱۸ تا ۲۰

محمدمهدی شاهرودی

عربی یازدهم

ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰

یکشنبه مهدی براتی

فیزیک دهم و یازدهم

ساعت ۱۶ تا ۱۸:۳۰ (فیزیک یازدهم)

ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲ (فیزیک دهم)

علیرضا عربشاهی

فیزیک دهم و یازدهم

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰ (فیزیک یازدهم)

ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ (فیزیک دهم)

روزبه فکری

دینی دهم و یازدهم

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۸:۴۵ (دینی دهم)

ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ (دینی یازدهم)

مهدی فتحی

فیزیک دهم

ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰

محمد صحت کار

آمار و احتمال یازدهم

ساعت ۲۰:۴۵ تا ۲۲:۳۰

دوشنبه پارسا فراهانی

شیمی دهم و یازدهم

ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ (شیمی دهم)

ساعت ۲۰ تا ۲۳ (شیمی یازدهم)

ایمان نعمت اللهی

شیمی دهم

ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰

حمید اثباتی

جامعه شناسی دهم

ساعت ۱۸:۴۵ تا ۲۰:۱۵

فراز توکلی

ادبیات

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۱۵ (ادبیات یازدهم)

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲ (ادبیات دهم)

امید مصلایی

شیمی یازدهم

ساعت ۲۰ تا ۲۳

سه شنبه علیرضا اردستانی

هندسه دهم

ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰

وهاب اصغری

عربی دهم

ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰

بابک سادات

ریاضی دهم و یازدهم

ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ (ریاضی یازدهم)

ساعت ۲۱ تا ۲۳:۳۰ (ریاضی دهم)

بهرام جلالی

ریاضی دهم و یازدهم

ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ (ریاضی یازدهم)

ساعت ۲۱ تا ۲۳:۳۰ (ریاضی دهم)

فراز توکلی

علوم و فنون

ساعت ۱۸ تا ۲۰
(فنون یازدهم)

ساعت ۲۰:۱۵ تا ۲۲ (فنون دهم)

احسان غیاثی

ریاضی دهم

ساعت ۱۹:۴۵ تا ۲۲:۱۵

چهارشنبه محمد عمارلو

زیست دهم و یازدهم

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ (زیست دهم)

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۱۵ (زیست یازدهم)

محمد همدانی

زیست دهم و یازدهم

ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ (زیست دهم)

ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ (زیست یازدهم)

علی فروغی نیا

منطق دهم

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷

مهشید حقیقت

زیست دهم

ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷

بهرام جلالی

هندسه یازدهم

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۹:۱۵

آریا بام رفیع

زیست یازدهم

ساعت ۱۷ تا ۱۹:۴۵

پنج شنبه میلاد قریشی

زبان یازدهم

ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۶:۴۵

میلاد قریشی

زبان دهم

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

نازنین عباسی

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت ۱۸:۴۵ تا ۲۰

و برنامه جمعه به صورت زیر می باشد.

جمعه

علی فروغی نیا

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵

حدیث سیف

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵

آراد مبشر

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵

میثم فتحی

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰

شهاب یخچالیان

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۶:۴۵

سهیل ذوالفقاریه

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۶:۴۵

امین برجعلی

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا