تجربیمشاوره تحصیلی

بهترین مشاور کنکور تجربی

موارد روبرو بررسی می شود: معرفی | رتبه بندی مشاوران | امتیاز بندی | نقاط قوت و ضعف

سلام بر دنبال کنندگان سایت اورجینال مشاور، ما اومدیم برای پاسخ به یکی از مهم ترین چالش‌های شما دانش‌آموزان رشته تجربی. به نظر شما بهترین مشاور کنکور تجربی چه کسی هست؟ آیا صرفا چون یک نفر رتبه تک یا دو رقمی در کنکور تجربی کسب کرده است، می تواند مشاور خوبی باشد؟ یک مشاوره تجربی عالی چگونه می‌تواند بهترین نتایج را برای ما رقم بزند؟ برای پیدا کردن پاسخ این سوالات تا پایان این بخش با ما همراه باشید. قطعا نکاتی که ما در این جا برای شما آماده کرده‌ایم، بسیار برای شما سودمند خواهد بود و همچنین بهترین مشاوران کنکور نیز بررسی شده است.

دستیبابی سریع به بهترین مشاورین کنکور ۱۴۰۴ (با کلیک رو عناوین زیر)
آیا معصومه خانکی مشاور خوبی است؟
امیرمحمد سهرابی مشاور خوبی است؟
آیا آرین آور رتبه ۶ مشاور خوبی است؟
خانم زهرا جعفری مشاور خوبی است؟
محمد معین الدین مشاور خوبی است؟
آیا حسین بنایی مشاور خوبی است؟
آیا شهاب یخچالیان مشاور خوبی است؟
آیا علی فروغی نیا مشاور خوبی است؟
آیا دکتر آراد مبشر مشاور خوبی است؟
آیا سعدی قادرزاده مشاور خوبی است؟
آیا حسن همت یار مشاور خوبی است؟
آیا مدیکال و الو رتبه مشاور خوبی است؟
بهترین مشاورین کنکور چه ویژگی دارد؟
رتبه بندی مشاورین از دید بهروز اسدی
ثبت نام طرح مشاوره | برنامه ریزی کنکور و نهایی ۱۴۰۴

به این نکته توجه داشته باشید که مشاوره کنکور زمانی برای شما تاثیر گذار است که ویژگی‌های شما را به درستی بررسی کنند. منظور ما این است که برای برنامه ریزی تحصیلی و یا برای انتخاب رشته، شرایط شما را به خوبی از جهات مختلف بررسی کند. به همین دلیل است که شما برای انتخاب بهترین مشاور کنکور تجربی، بسیار دقت داشته باشید.

تا پایان پست با ما همراه باشید چون که خیلی از مشاوران برتر کنکور در اینستاگرام و همچنین بهترین مشاوران موسسات کنکوری توسط بهروز اسدی بررسی و تحلیل شده اند.
در پایین تر، امتیاز بندی و رتبه بندی مشاوران کنکور را نیز انجام داده ایم، ببینید و لذت ببرید.

برای درک بهتر شرایط و مشخصات کنکور دو مرحله‌ای بهتر است که بعد این پست به مقاله « کنکور دو مرحله‌ای و تاثیر سوابق تحصیلی» نیم نگاهی اجمالی داشته باشید. این موضوع به این جهت برای شما حائز اهمیت است که شما می‌توانید برنامه ریزی مناسبی برای کنکور تیر ماه خود داشته باشید. با ما همراه باشید تا با مهمترین پارامتر‌های انتخاب بهترین مشاور کنکور تجربی شما را آشنا کنیم.

کدام مشاور کنکور را تحلیل کرده ایم؟

بیشتر مشاورانی که تقاضا برای مشاوره آنها بالاست و همچنین در این حوزه از معروفیت بالایی برخوردار هستند، به صورت زیر می باشند:

 • معصومه خانکی
 • شهاب یخچالیان
 • امیرمحمد سهرابی
 • علی فروغی نیا
 • حسن همت یار
 • آراد مبشر
 • فرشته قدسی (مامان پاپلی)
 • بهروز محمودی
 • حسین بنایی
 • زهرا جعفری
 • آرین آور
 • و…

برای تحلیل دقیق تر این پست یعنی بهترین مشاور کنکور به خوبی بخوانید و اگر سوالی داشتید؛ تماس بگیرید یا کامنت کنید.

بهترین مشاور کنکور تجربی چه ویژگی‌هایی دارد؟

ما در این بخش به چند ویژگی مهم بهترین مشاور کنکور خواهیم پرداخت. تمام تلاش ما بر این است که مجموعه اوجینال مشاور خودش به این توصیه‌های عمل کند و همچنین شرایط دانش آموزان عزیز را در نظر داشته باشد. موفقیت شما در انتخاب رشته تجربی، موفقیت ما در مشاوره می‌باشد.

بررسی بهترین مشاور کنکور تجربی

۱. بررسی دانش آموز به لحاظ دانش فعلی

به کسی می‌توان گفت بهترین مشاور کنکور تجربی که اگر قرار است برای شما برنامه ریزی تحصیلی انجام دهد، بیش از این که فکر کند شما در این مسیر به چه چیزی نیاز دارید، به این موضوع فکر کند که شما در حال حاضر چه توانایی و چه دانشی دارید. بررسی و یا انتخاب تام لند یا کلاسینو برای یک مشاور کار سختی نیست. اما بررسی شرایط و دانش شما چرا!😏

۲. کشف استعداد و علایق دانشجو

بررسی و شناخت علایق و اسعتدادهای یک دانش آموز برای کنکور بسیار مهم است. بهتر است که برای شما یک مثال کاربردی بزنیم. فرض کنید که دانش آموز ایکس در تراز تحصیلی بسیار مناسبی دارد و به سادگی می‌تواند برای پزشکی دانشگاه تهران اقدام کند. اما علاقه این دانشجو به دارو سازی است. اگر مشاور شما این موضوع را مدنظر قرار ندهد، چه کسی قرار است که راجب این موضوع بررسی و تصمیم گیری کند.

۳. تسلط مشاور رو نکات آموزشی

خود مشاور شما باید روی مسائل درسی و همچنین و نکات تست زنی اشراف کامل داشته باشد. در این صورت می‌تواند به درستی برای شما برنامه ریزی انجام دهد و همچنین عملکرد شما را بهبود بخشد. دقیقا این همان کاری است که ما در مجموعه اورجینال مشاور انجام می‌دهیم. تمام تمرکز ما بر این است که شما را به یک مشاور با توجه به نیاز شما وصل کنیم.

۴. در دسترس بودن مشاور

یک مشاور حرفه‌ای زمانی که شما نیاز به آن دارید در دسترس شما است. یکی از معضلات برخی از آموزشگاه‌های بزرگ کنکور دقیقا این است که استاد هیچ وقت در دسترس نیست و برای پیدا کردن است باید مدت زمان زیادی را منتظر باشید. مشاور شما باید همیشه در دسترس شما باشد و از طرفی برای چالش شما یک راه حل داشته باشد.

گاهی مشاورهای معمولی فقط برای شما حرف درمانی انجام می‌دهند. به عنوان مثال زمانی که شما به او اعلام می‌کنید که از بودجه بندی درسی خود عقب می‌باشید. به شما خواهند گفت که مشکلی ندارد و ادامه دهید. اما بهترین مشاور کنکور تجربی با توجه به زمان شما اولویت بندی انجام می‌دهد.

۵. رابطه خوبی با شما برقرار کند

یکی از چالش‌های که دانش آموزان همیشه دارند، این است که مشاور همیشه نگاه شاگرد و استادی و یا نگاه مشتری و فروشنده به دانش آموز دارد. برای او مهم نیست که سطح توانایی شما چقدر است، بلکه به منافع مالی خود فکر می‌کند. اما بهترین مشاور کنکور تجربی سعی می‌کند که با شما دوست باشد. این موضوع از هر نظر برای دانشجو و مشاور پاسخگو است. تعهدی که شما به دوست خود دارید با تعهدی که با یک مشاوره غریبه دارید، تفاوت بسیار زیادی دارد.

۶. به منابع درسی کمکی تسلط داشته باشد

بهترین مشاور تجربی به بهترین منابع کنکور با توجه به سطح شما به صورت کامل تسلط دارد و می داند که با توجه به نیاز شما کدام یک برای شما مناسب است. به عنوان مثال اگر ما در مجموعه اوجینال مشاور به بررسی آزمون ماز یا قلمچی می‌پردازیم، به این دلیل است که شناخت مناسبی از دانش و توانایی این مجموعه ها و منابع آن‌ها داریم. مهم نیست که شما از اورجنیال مشاور، قلمچی، ماز، گاج، کلاسینو، تاملند و… درخواست مشاور می‌کنید. مهم این است که تا چه میزان استاد شما به فکر منافع شما است.

به عنوان مثال مشاور شما که از طریق گاج با او ارتباط برقرار کردید، فقط به فکر فروختن کتاب‌های کمک آموزشی گاج به شما نیست. بلکه در برخی مواقع کتاب‌های قلمچی را نیز به شما معرفی می‌کند. خوشبختانه بچه‌های تیم اورجینال مشاور فقط و فقط به فکر نتیجه دانش آموزان هستند و با هیچ مجموعه‌ای قرارداد خصوصی و یا تعهدات فروش محصولات درسی ندراند.

۷. ریز بین و حساس نسبت به تغییرات شما

بهترین مشاور کنکور تجربی کسی است که کوچکترین تغییر شما را به لحاظ رتبه و یا به لحاظ احساسی را بررسی کند. دلیل آن هم این است که این تغییرات کوچک در بلند مدت می‌تواند برای شما سرنوشت سازی شود. به عنوان مثال فاصله دو کنکور دی و تیر ماه زمان کمی نیست. یک مشاوره حرفه‌ای در این زمان می‌تواند رتبه شما را به صورت قابل توجه بهبود بخشد.

آیا رتبه بندی مشاوران کنکور را داریم؟

ما چیزی به اسم رتبه بندی نداریم اما اگر بخواهیم دقیق تر نگاه کنیم، مشاوری در رتبه اول بهترین مشاوران ایران و کنکور تجربی قرار دارد که همه موارد زیر را داشته باشد.

۱. ناظر بر برنامه شما باشد و برنامه عادی و یکسان به شما ندهد.
۲. زمانی که با مشاور صحبت می کنید، باید بداند دیروز چکارایی انجام داده اید و فردا قراره چیکار بکنید.
۳. مشاور باید سابقه مشاوره کنکور داشته باشد و فیک نباشد.
۴. مشاور اگر رتبه برتر باشد و تعهد خوبی داشته باشد، راحت تر می تواند به شما کمک بکند، ولی اگر رتبه برتر نبود، باید تخصص اش را در مشاوره درسی و کنکوری بالاتر ببرد.
۵. تعهد مشاور و پاسخگویی به موقع یکی از ارکان مهم بهترین مشاور کنکور تجربی می باشد.
۶. تخصص مشاور در تحلیل منابع کنکوری و دبیر منتخب بر اساس سطح دانش آموز + تحلیل و بررسی کارنامه آزمون یکی دیگر از توانایی بالا مشاور را می رساند.
۷. مشاور شلوغ بازی و جو سازی نکند و برای رشد خودش از موارد تبلیغی زرد (غیر اخلاقی) استفاده نکند.

هر مشاوری که شما میشناسید، اگر در بعضی از آیتم های بالا ضعف داشت (بیشتر از یک مورد) بدانید رتبه و جایگاه پایین تری نسبت به کسی خواهد داشت که تقریبا تمام موارد بالا را دارد.

بهترین مشاور کنکور »بهترین تعهد را نیز در حرف هایش و عملکردش به نمایش می گذارد«

رتبه بندی بهترین مشاوران کنکور تجربی

بهترین مشاور معمولا برای شما یک مینی مشاوره تحصیلی رایگان دارد

به این نکته توجه داشته باشید که زمانی که بهترین مشاور کنکور تجربی به تعهدات خود و همچنین به تخصص خود پاینبد می‎باشد، می‌داند که یک جلسه مشاوره تحصیلی رایگان برای شما می‌تواند تا چه اندازه کمک کننده باشد. از طرفی اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر و یا همکاری بلند مدت بودید می‌توانید برای این موضوع اقدام کنید. گاها شما مشاهده می‌کنید که برخی از مراکز مشاوره‌ای برای یک برنامه ریزی تحصلی ساده از شما مبالغ قابل توجه دریافت می‌کند.

ما در مجموعه اورجینال مشاور برای شما کلی منابع رایگان و مناسب قرار داده‌ایم که گاها نیاز شما را از هر گونه مشاوره‌ای برطرف کند. اما ممکن است که شما توانایی سطح بندی و همچنین برنامه ریزی مناسب را نداشته باشید. در این صورت مشاورین و متخصصین ما در این بخش به شما کمک خواهند کرد. ما قبل از اینکه به فکر منافع مادی خود باشیم، به فکر عدالت اجتماعی در دسترسی به منابع آزاد برای دانش آموزان عزیز می‌باشیم. بهترین مشاور کنکور تجربی از این موضوع آگاه است که داشتن اطلاعات بخشی کوچکی از مسیر موفقیت در کنکور است.

بلکه چالش اصلی هر دانش آموز در کنکور این است که چگونه در امتحانات نهایی دوازدهم و کنکور اردیبهشت و تیر به تعهدات خود پایند باشد. در این مسیر است که نقش مشاور بهتر از قبل مشخص می‌شود. شما نیز باید از این فرصت استفاده کنید. شما نیز باید بدانید که برنامه ریزی تحصلی بخش کوچکی از مسیر شما است. بلکه مهمترین موضوع مربوط عمل کردن به این برنامه ریزی است.

بهترین مشاور کنکور تجربی ایران؟

خیلی از افراد سودجو خودشان را بهترین مشاور کنکور ایران می دانند و ملاک سنجش نیز خودشان هستند، دیدگاه افراد دیگر براشون مهم نیست و به دلیل تبلیغاتی که انجام می دهند از این پسوند و پیشوند و لقب ها استفاده می کنند.

همچین مورادی از دید ما کذب هست و شما باید خیلی هوشیار باشید، چونکه بهترین مشاور کنکور تجربی در عمل مشخص می شود و بر اساس حرف، کسی بهترین و بدترین نخواهد شد.

قیمت مشاوره کنکور تجربی چقدر است؟ آیا بهترین مشاور کنکور تجربی هزینه مازاد دریافت می‌کند؟

ممکن است که برای شما این سوال ایجاد شده باشد، که بهترین مشاور کنکور تجربی چقدر هزینه مشاوره دارد. و یا از طرفی آیا به نسبت دیگران هزینه بیشتری دریافت می‌کند. در وهله اول باید به شما گوییم که ممکن است هزینه مشاوره تخصصی برای بهترین مشاور کنکور تجربی در حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد بالاتر از میانگین باشد. دقت کنید قرار نیست که ۲ تا ۳ برابر هزینه میانگین را از شما دریافت کند. بلکه قرار است که اندکی هزینه بالاتر از شما دریافت کند، که آن هم به خاطر مدت زمان بیشتری است که برای شما صرف می‌کند.

دومین نکته که باید به آن توجه داشته باشید، این است که گاهی با مینی مشاوره تحصیلی رایگان نیاز شما برطرف می‌شود. اما در برخی مواقع است که شما تغییرات بسیار زیادی در مطالعه و برنامه ریزی خود داشته باشید. به صورت کلی حداقل مقدار هزینه در مجموع اوجینال مشاور در حدود ۱ میلیون تومان می‌باشد. البته بسیاری از دانش آموزان با همین مشاوره اولیه نیاز آن ها رفع می‌شود. چرا که تمرکز ما بر این است که شرایط مطالعاتی شما را متحول کنیم.

بر اساس بررسی های صورت گرفته درصد زیادی از دانش آموزان و همراهان ما در مجموعه اورجنیال مشاور تمام تمرکز خود را روی این موضوع قرار می‌دهند که برنامه ریزی بلند مدت برای دانش آموز انجام دهند و از طرفی تریک‌های آموزشی را نیز به او یاد دهند. در این صورت خود دانش آموز به عنوان ناظر خود بداند که چگونه باید در برنامه ریزی تحصیلی خود تغییرات ایجاد کند.

طرح مشاوره اورجینال مشاور

طرح مشاوره اورجینال مشاور

من بهروز اسدی هستم، ۱۳ سال سابقه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور در موسسات آموزشی و شبکه آموزش را دارم و همچنین مشاوره ویژه کاظم قلمچی در سال ۹۲ تا ۹۵ و مشاور ۵۰ رتبه برتر تک رقمی و دو رقمی بودم و در حال حاضر نیز رتبه های دو رقمی و سه رقمی در کارنامه داریم. برای این که بهترین مسیر برای موفقیت در کنکور و رتبه شدن را انتخاب بکنید کافیه در قدم اول تحلیل های سایت اورجینال مشاور را بخوانید و در قدم دوم برای وارد شدن در طرح مشاوره بهروز اسدی با ما ارتباط بگیرید.

اسامی بهترین مشاوران کنکور اصفهان « بهترین مشاور تجربی اصفهان »

اگر ما بخوایم که درمورد بهترین مشاوران کنکور اصفهان برای شما مقاله بنویسم، باید به ده ها نفر اشاره کنیم. کسانی که همه خود را بهترین مشاور کنکور تجربی می‌دانند و از طرفی با دانش آموزان بسیار زیادی نیز در ارتباط می‌باشند. دلیل آن هم این است که تبلیغات بسیار زیادی انجام داده‌اند. اما باید به شما بگوییم که به هیچ وجه خود را محدود به شهر که در آن زندگی می‌کنید، نکنید. چرا شما از اصفهان می‌توانید به مشاور تحصیلی خوب در تهران دسترسی داشته باشید.

با این حال اگر شما به دنبال بهترین اساتید کنکور می‌باشید، بهترین کار این است که از بخش « بهترین اساتید کنکور » ما دیدن فرمایید. در این بخش می‌توانید به بهترین مشاورین کنکور دسترسی داشته باشید. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که همیشه قبل از تعیین وقت سعی کنید که اندکی در مورد او تحقیق کنید و یک جلسه با او صحبت بکنید. این موضوع به این دلیل است که شما بررسی کنید، آیا این فرد برای آموزش شما مناسب است و یا خیر.

بهترین مشاور کنکور پزشکی؟

رقابت در رشته تجربی برای قبولی رشته های تاپ مانند پزشکی، داروسازی، دندان پزشکی و فیزیوتراپی خیلی زیاد هست، معمولا دانش آموزان رشته تجربی با رویای دست یافتن به این رشته ها روزشون رو شب می کنند و بخاطر همین دنبال بهترین مشاور کنکور پزشکی هستند که خودش راه رفته باشد و با عشق درس خوانده باشد و رتبه برتر کنکور شده باشد تا بتواند به خوبی راهنمایی و مشاوره بدهد.

اگر شما در فضای اینستاگرام چرخی زده باشد می بینید هر دانشجوی پزشکی و دندان و دارو پیج مشاوره کنکور دارد و مشاوره تحصیلی می دهد و کارش را تبلیغ می کند.

ولی یک سوال مهم پیش میاد آیا این دانشجوها برای دانش آموزان می توانند وقت بگذارند؟

از دیدگاه بهروز اسدی خیر (نه برای همشون، ولی بالای ۷۰ درصد صدق می کند).

در تحلیل مشاوران کنکور زیر توسط بهروز اسدی قصد تخریب مشاوری نداشتیم، هدف ما کمک کردن به دانش آموزان می باشد.

مطمئنا بهترین مشاور کنکور هم نقاط قوت و ضعف دارد.

چرا معروف ترین مشاور پزشکی کیفیت مشاوره ای خوبی ندارد؟

خیلی واضح هست کسی که معروف شود مخاطبان زیادی را هم جمع می کند و قطعا مشاوری که بالای ۵۰ تا دانش آموز داشته باشد، اسم دانش آموزانشم یادش می رود چه برسد که به صورت تخصصی تک تک دانش آموزان را بررسی بکند.

بهترین مشاور کنکور پزشکی در اینستاگرام زیاد داریم که چند نفرشون در زیر تحلیل می کنیم، در بعضی از تحلیل های زیر بخش نقطه ضعف، پر رنگ تر می باشد، چون که نتیجه کار از زبان حداقل ۵۰۰ دانش آموز می باشد.

بهترین مشاور کنکور تجربی در اینستاگرام

آیا معصومه خانکی بهترین مشاور کنکور تجربی می باشد؟

معصومه خانکی رشته داروسازی می خواند و شاید بزرگترین پیج مشاوره ای در اینستاگرام داشته باشد.

نقاط قوت خانکی نقاط ضعف خانکی
 • اطلاعات نسبتا خوب مشاوره ای
 • توانایی بالا در تیم سازی
 • پر تلاش و فعال
 • هدفمند بودن و انتقال این نقطه قوتش به دانش آموزان
 • همکاری با مشاوران رتبه تک رقمی
 • طرح های زیاد مشاوره ای
 • استفاده از تبلیغات زرد برای رشد پیجش (بلاگری مانند: نمایش ماشین، دفتر و مواردی که برای دانش آموزان ۱۵ تا ۲۴ ساله جذاب می باشد).
 • بررسی نکردن دانش آموز به صورت تخصصی توسط خودش، چون که سرش بیش از حد شلوغ می باشد.
 • مشاور های تک رقمی تیمش بیش از حد به روشای خودشون اعتقاد دارند و بیشتر وقتا دانش آموز را خیلی خوب درک نمی کنند و اشتباه مشاوره می دهند.
 • استفاده از ترفند هایی در استوری و پست ها که باعث می شود، دانش آموزان برخلاف نیاز درسی و کنکوری تصمصم بگیرند.
 • جنبه مالی تا حدودی در اولویت خانکی

یکی دیگر از مواردی که از خانم معصومه خانکی می توان استخراج کرد، دیدگاه بازاری داشتن ایشان در تمام موارد کنکور هست.

یعنی یک مورد درسی مربوط به دانش آموز نمونده که تبلیغش را نکند و کسب درآمد نکند. مانند (اردو، پانسیون مطالعاتی، فروش کتاب و پکیج، مشاوره ماهانه، طرح های مشاوره ای، کلاس آنلاین، تربیت مشاور، تبلیغ دبیر و …)

آیا امیرمحمد سهرابی بهترین مشاور کنکور تجربی می باشد؟

امیرمحمد سهرابی رتبه ۴ کنکور در سال ۹۸ می باشد و یکی از قوی ترین پیجای اینستاگرام را دارند. پسری بی حاشیه می باشد و در فضای مشاوره تحصیلی کنکور تا حدود زیادی خوب ظاهر شده اند.

نقاط قوت سهرابی نقاط ضعف سهرابی
 • بدون حاشیه و شومن بازی
 • سواد علمی بالایی دارد.
 • تا حدود نظم خوبی دارند.
 • کیفیت کار در فضای مجاری خوب می باشد.
 • از پستای خوبی برخوردار هستند و کمتر دنبال موارد غیر کنکوری می باشد.
 • باکس بندی خوبی در برنامه ریزی شخصی تیم ایشان مشاهده می شود.
 • دانش آموزان زیادی را جذب کرده اند و در مدیریت کمی مشکل دارند.
 • خود سهرابی نمی تواند با بیشتر دانش آموزاش در ارتباط باشد.
 • شغل دیگر سهرابی پزشکی و حضور در بیمارستان می باشد که وقتش را تا حدود زیادی گرفته است.

سهرابی یکی از رتبه برترهای باکیفیت و اصالت در زمینه کنکور و نهایی می باشند.

آیا آرین آور بهترین مشاور کنکور تجربی می باشد؟

آرین آور نیز رتبه برتر کنکور بوده اند و رتبه ۶ سال ۱۴۰۰ تجربی را کسب کرده اند، در اوایل کار تا حدود زیادی کم تجربه نشان می داد ولی به مرور بهتر شده اند.

نقاط قوت آرین آور نقاط ضعف آرین آور
 • تحلیل های درسی ایشان تا حدودی خوب می باشد.
 • پست های درسی زیادی را دارند و کمتر حاشیه ای می باشد.
 • تحلیل امتحانی و کنکوری خوبی دارند.
 • ارتباط با خود آور و مشاوره با شخص خودش تقریبا خوب می باشد.
 • هزینه مشاوره با خود آور بالا می باشد.
 • از نظر تیمی قوی نیست.
 • وقتش بخاطر دانشگاه گرفته می شود.

مشاوری هستند که شباهت زیادی به نسل جدید دهه ۸۰-۸۵ دارند.

آیا فرشته قدسی (مامان پاپلی) بهترین مشاور کنکور تجربی می باشد؟

خانم پاپلی هم مانند خانکی پیج بزرگی در اینستاگرام دارد، و دانشجوی پزشکی دانشگاه ساری می باشد.

نقاط قوت مامان پاپلی
نقاط ضعف مامان پاپلی
 • توانایی بالا در جذب دانش آموز
 • پر انرژی و القای روحیه خوب و هدف داشتن به دانش آموزان
 • پیج سرگرمی برای تفریح
 • طرح های زیاد مشاوره ای
 • استفاده از تبلیغات زرد برای رشد پیجش (بلاگری مانند: نمایش ماشین، دفتر و مواردی که برای دانش آموزان ۱۵ تا ۲۴ ساله جذاب باشد).
 • اطلاعات نسبتا پایین خودش در زمینه مشاوره تحصیلی
 • استفاده از مشاورهایی در تیمش که هیچ اطلاعاتی ازشون در دسترس نیست.
 • فروش جزوه های مختلف درسی بدون هیچ تخصصی (جزوه های رنگی و…)
 • مشغله درسی، دانشگاهی و کاری
 • جنبه مالی در اولویت مامان پاپلی

آیا محمد معین الدین بهترین مشاور کنکور می باشد؟

یکی از مشاوران اینستاگرامی می باشند.

نقاط قوت معین الدین
نقاط ضعف معین الدین
 • سبک امروزی
 • پر انرژی
 • میل به یادگیری مطالب جدید مشاوره ای
 • برگزار کننده کلاس های آموزشی درسی آنلاین
 • بیشتر پست های پیجش استرس زا هست.
 • پرش شاخه به شاخه دارند.
 • کیفیت مشاوره پایین و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

آیا زهرا جعفری بهترین مشاور کنکور تجربی می باشد؟

خانم زهرا جعفری نیز پیج بزرگی در اینستاگرام دارد. و دانشجوی دندانپزشکی می باشد.

نقاط قوت زهرا جعفری
نقاط ضعف زهرا جعفری
 • توانایی بالا در جذب دانش آموز
 • پر انرژی و القای روحیه خوب و هدف داشتن به دانش آموزان
 • اطلاعات بالا در زمینه مشاوره تحصیلی و داتشن تجربه نسبتا خوب
 • طرح های زیاد مشاوره ای و با کیفیت
 • تعهد نسبتا خوب
 • استفاده از تبلیغات زرد برای رشد پیجش
 • استفاده از مشاورهایی در تیمش که هیچ اطلاعاتی ازشون در دسترس نیست.
 • فروش دوره های مختلف (عدم استفاده دانش آموزان از آن دوره ها)
 • کمبود زمان برای وقت گذاشتن روی تک تک دانش آموزان، بعلت مشغله کاری و دانشگاهی
 • جنبه مالی در اولوبت خانم جعفری

آیا سعدی قادرزاده بهترین مشاور کنکور تجربی می باشد؟

سعدی قادرزاده فارغ التحصیل مهندسی نظام قدیم می باشد و تجربه خوبی در حوزه مشاوره دارند.

نقاط قوت قادرزاده نقاط ضعف قادرزاده
 • تعهد نسبتا خوب در حوزه مشاوره
 • فعالیت نسبتا خوب و همیشگی در فضای مجازی
 • مشاوره درسی خوبی دارند.
 • دوره های نسبتا مفیدی دارند.
 • ارتباط گیری خوبی با بجه های ضعیف دارند.
 • سابقه خوبی دارند و از تمام وقت رو کار هستند.
 • وجود پستای حاشیه ای و بی ربط
 • تا حدودی سرشون شلوغ می باشد.
 • از نظر علمی اطلاعات تستی و … در دروس تخصصی تحربی ایشان کم می باشد.

نسبتا مشاوری خوب و متعد هستند در صورت ارتباط گیری می توانید باهاشون پیش بروید.

آیا پیمان رحیم زاده بهترین مشاور کنکور می باشد؟

پیمان رحیم زاده در سال ۹۴ در رشته پزشکی تهران پذیرفته شده اند.

نقاط قوت پیمان رحیم زاده
نقاط ضعف پیمان رحیم زاده
 • توانایی بالا در مشاوره و تدریس
 • پر انرژی و القای روحیه خوب و هدف داشتن به دانش آموزان
 • استفاده کمتر از مسایل زرد در رشد خودش
 • همکاری با رتبه های تک رقمی کشور
 • پر مشغله بودن (هماهنگی تیم، دانشگاه و کاری)
 • عدم پیگیری روزانه برنامه دانش آموزان از سمت مشاوران رتبه برتر
 • عدم بررسی برنامه ریزی درسی توسط خودش

آیا حسین بنایی بهترین مشاور کنکور می باشد؟

یکی از قدیمی های مشاوره کنکور از سال ۸۸ می باشد.

نقاط قوت حسین بنایی
نقاط ضعف حسین بنایی
 • توانایی بالا در جذب دانش آموز
 • پر انرژی مانند یک مشاور تازه کار
 • پیج جذاب با موضوعات متنوع
 • قدمت بالا در زمینه کنکور
 • میل به یادگیری مطالب جدید مشاوره ای
 • برگزار کننده همایش های بزرگ و وبینارهای منظم
 • استفاده از تبلیغات زرد برای رشد پیجش (بلاگری مانند: نمایش ماشین، دفتر و مواردی که برای دانش آموزان ۱۵ تا ۲۴ ساله جذاب باشد).
 • تبلیغ کننده و جذب دانش آموزان برای کلاس ها و موسسه خاصی
 • جنبه مالی در اولوبت کنکورستان

آیا مدیکال و الو رتبه بهترین تیم مشاوره ای کنکور هستند؟

سبک تیم های مشاوره ای مدیکال و الو رتبه تقریبا مثل هم هستند و توسط دانشجوهای پزشکی و دندان و …مدیریت می شوند.

نقاط قوت مدیکال و الورتبه
نقاط ضعف مدیکال و الورتبه
 • توانایی بالا در جذب دانش آموز
 • پر انرژی و القای روحیه خوب و هدف داشتن به دانش آموزان
 • طرح های زیاد مشاوره ای
 • وجود برنامه های انگیزشی و داشتنن همایش های مختلف
 • شخص اول این دو تیم از نظر مشاوره دادن در سطح خوبی قرار دارند.
 • وجود رتبه های دو رقمی و سه رقمی کنکور در تیم مشاوره
 • استفاده از مشاورهایی در تیمشان که هیچ اطلاعاتی ازشون در دسترس نیست.
 • وقت نذاشتن برای دانش آموزان توسط نفر اصلی این تیم ها
 • مشغله زیاد کاری، دانشگاهی و…
 • جنبه مالی در اولوبت الو رتبه

در اینستاگرام مشاوران زیادی بعنوان بهترین مشاور کنکور تجربی فعالیت دارند و بدون شک در آینده همه آن ها تحلیل و بررسی خواهند شد. با ما همراه باشید.

بهترین مشاوران موسسات کنکور ۱۴۰۴

در حال حاضر موسسات بزرگی مانند کلاسینو، تام لند، ماز، رایان کلاس، حرف آخر و…به همراه کلاس هایشان، مشاور تحصیلی نیز به دانش آموزان معرفی می کنند و خیلی از این مشاوران معروف می باشند و شما احتمالا آن ها را بشناسید. در پایین بررسی بهترین مشاوران کنکور در موسسات مختلف را بررسی می کنیم.

آیا شهاب یخچالیان کلاسینو بهترین مشاور کنکور می باشد؟

بررسی شهاب یخچالیان به صورت زیر می باشد.

نقاط قوت مشاوره تحصیلی یخچالیان
نقاط ضعف مشاوره تحصیلی یخچالیان
 • ارتباط خوب با دانش آموزان
 • حساس روی برنامه ریزی شخصی دانش آموزان
 • بررسی گزارش کارهای روزانه دانش آموزان توسط پشتیبانان
 • مشاور تا حدودی حاشیه دارند.
 • به علت وجود تعداد دانش آموزان زیاد در کلاس و طرح مشاوره یخچالیان، ارتباط مستقم ایشان با دانش آموزان کم می باشد.

آیا سهیل ذوالفقاریه کلاسینو بهترین مشاور کنکور می باشد؟

بررسی سهیل ذوالفقاریه به صورت زیر می باشد.

نقاط قوت مشاوره تحصیلی ذوالفقاریه نقاط ضعف مشاوره تحصیلی ذوالفقاریه
 • حساسیت زیاد روی ساعت بیداری دانش آموزان
 • سواد مشاوره ای نسبتا خوب
 • جدیت در طرح پادگان ذوالفقاریه
 • بررسی گزارش کارهای روزانه دانش آموزان توسط پشتیبانان
 • مشاور تا حدودی تبلیغات با اغراق دارند.
 • به علت وجود تعداد دانش آموزان زیاد در کلاس و طرح مشاوره ذوالفقاری، ارتباط مستقم ایشان با دانش آموزان کم می باشد

آیا همت یار تام لند بهترین مشاور کنکور می باشد؟

بررسی حسن همت یار به صورت زیر می باشد.

نقاط قوت مشاوره تحصیلی همت یار
نقاط ضعف مشاوره تحصیلی همت یار
 • سواد مشاوره ای بالا
 • پیگیری تقریبا منظم دانش آموزان توسط پشتیبانان همت یار
 • کیفیت بالای کارگاه های مشاور
 • بررسی گزارش کارهای روزانه دانش آموزان توسط پشتیبانان
 • به علت وجود تعداد دانش آموزان زیاد در کلاس و طرح مشاوره همت یار، ارتباط مستقیم ایشان با دانش آموزان کم می باشد.

آیا علی فروغی نیا کلاسینو بهترین مشاور کنکور می باشد؟

بررسی علی فروغی نیا به صورت زیر می باشد.

نقاط قوت مشاوره تحصیلی فروغی نیا
نقاط ضعف مشاوره تحصیلی فروغی نیا
 • آرامش بیانی خوب و لحن مناسب
 • توانایی بالا در زمینه روانشناسی
 • بررسی گزارش کارهای روزانه دانش آموزان توسط پشتیبانان
 • به نسبت و تجربه مشاوره ای تا حدودی پایین تر می باشند.
 • شاکله ی یک تیم قوی را فعلا ندارد.

آیا حسن علیرضانژاد حرف آخر بهترین مشاور کنکور می باشد؟

بررسی حسن علیرضانژاد به صورت زیر می باشد.

نقاط قوت مشاوره تحصیلی علیرضانژاد نقاط ضعف مشاوره تحصیلی علیرضانژاد
 • قدرت بیان خوب و با آرامش
 • پیگیر و منظم
 • برگزاری وبینار های منظم
 • بررسی گزارش کارهای روزانه دانش آموزان توسط پشتیبانان
 • به علت وجود تعداد دانش آموزان زیاد در کلاس و طرح مشاوره علیرضانژاد، ارتباط مستقیم ایشان با دانش آموزان کم می باشد.
 • وجود پشتیبانان با سطح علمی پایین در تیم ایشان
 • توانایی مشاوره خودش پایین می باشد.
 • رتبه برتر کنکور نبوده
 • جنبه مالی در اولویت است.
 • کیفیت کار مشاوره هوش مصنوعی به شدت ضعیف و بی کیفیت می باشد.
 • ارتباط خوبی با دانش آموزان ندارند.

آیا آراد مبشر کلاسینو بهترین مشاور کنکور می باشد؟

بررسی آراد مبشر به صورت زیر می باشد.

نقاط قوت مشاوره تحصیلی مبشر نقاط ضعف مشاوره تحصیلی مبشر
 • توانایی مشاوره ای بالا در کلاس های برگزار شده
 • وجود مشاوران رتبه برتر و خوب در تیم ایشون
 • بررسی گزارش کارهای روزانه دانش آموزان توسط پشتیبان
 • به علت وجود تعداد دانش آموزان زیاد در کلاس و طرح مشاوره مبشر، ارتباط مستقیم ایشان با دانش آموزان کم می باشد.
 • سهم بیشتر کار مشاوره ای به عهده پشتیبانان ایشان می باشد.

امتیاز بندی مشاوران کنکور ۱۴۰۳

امتیاز از ۱۰۰ به بهترین مشاورین کنکور داده شده است.

کیفیت کار مشاوران کنکور

حسن همت یار - ۷۹%
بهروز محمودی - ۷۸%
آراد مبشر - ۷۷%
علی فروغی نیا - ۷۶%
الورتبه و مدیکال و سیب ترش - ۷۶%
معصومه خانکی - ۷۴%
آرین آور - ۷۴%
شهاب یخچالیان - ۷۴%
حسین بنایی - ۷۳%
مامان پاپلی - ۷۰%

۷۵%

به مشاوران بالا از ۱ تا ۵ امتیاز بدهید.

امتیاز کاربران: ۴.۶۹ ( ۲۰۹ رای)

این امتیاز از دیدگاه بهروز اسدی می باشد و قصد تخریب کسی را نداریم. شما می توانید نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

بهترین منابع کنکور تجربی چیست؟

قطعا شما زمانی که عنوان « بهترین مشاور کنکور تجربی » را جستجو می‌کنید، به دنبال معرفی و پیدا کردن بهترین منابع کنکور تجربی می‌باشید. به همین دلیل بهترین کار این است که یک نیم نگاهی اجمالی به بهترین منابع کنکور تجربی داشته باشیم. شما برای مطالعه منابع زیست، بهترین کار این است که از منابع خیلی سبز استفاده کنید. این کتاب‌ها برای شما زیست را به صورت یکپارچه آموزش خواهند داد. دقت کنید که یک کتاب به شما معرفی نمی‌کنیم. بلکه نظر ما این است که از مجموعه کتاب خیلی سبز برای افزایش دانش خود استفاده کنید.

و اما برای شیمی خود بهترین کتاب بر اساس بررسی های تیم اورجینال مشاور، شیمی مبتکران بهمن بازرگانی می‌باشد. این کتاب برای شما به بهترین نحو ممکن شیمی یازدهم و  دورازدهم رشته تجربی را آموزش می‌دهد. و اما برسیم به فیزیک کدام منابع برای شما بهترین می‌باشند. قطعا بهترین منابع فیزیک برای شما در بخش « بهترین اساتید فیزیک کنکور » موجود است. بهتر است که فیزیک را با استفاده از دوره‌های آموزشی مرور کنید و نه کتب آموزشی. برای تست زنی‌ می‌توانید چند کتاب استفاده کنید، اما آموزش موضوعی کاملا متفاوتی است.

و اما بهتر است که به منابع ریاضی شما نیم نگاهی داشته باشیم. شما اگر به دنبال بهترین منابع کنکور تجربی می‌باشید، درس ریاضی را دست کم نگیرید. همانطور که بهترین مشاوران کنکور تجربی می‌گویند، درس ریاضی برای شما به اندازه زیست مهم است. چرا که رقابت سنگینی برای رتبه‌ های برتر در این درست برقرار است. شما می‌توانید از کتاب ریاضی مهر و ماه به صورت جامع و کامل استفاده کنید. این کتاب می‌تواند سطح شما به صورت قابل توجه افزایش دهد. در صورتی که در مورد هر بخش سوال و یا چالشی داشتید، می‌توانید از مشاورین ما استفاده کنید.

بهروز اسدی بهترین مشاور کنکور تجربی

سخن پایانی

ما در این بخش به صورت کامل و جامع در مورد بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین منابع کنکور با شما صحبت کردیم. اما شما باید به چند نکته بسیار مهم نیز توجه داشته باشید. اولین نکته این است که شما در دو کنکور دی و تیر ماه باید تمام تلاش خود را به کار گیرید، تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. در این صورت می‌توانید یک برنامه ریزی مناسب برای انتخاب دانشگاه خود داشته باشید.  نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشید، میزان تخصص مشاور شما است.

ممکن است که شما با استفاده از یک مشاوره رشته ریاضی بتوانید، یک برنامه ریزی مناسب برای امتحانات نهایی و یا روش مطالعه کردن داشته باشید. اما قطعا این استاد نمی‌تواند برای شما مشاور مناسبی در رشته تجربی باشد، سعی کنید که تمامی موارد را به صورت کامل و جامع باهم بررسی کنید. در این صورت می‌توانید یک برنامه ریزی درست داشته باشید، ما در مجموعه اورجینال مشاور تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم که بهترین‌ها را به شما معرفی کنیم.

در نهایت آخرین نکته و پیشنهاد ما به شما این است که یکبار از مشاوره تلفنی سایت اورجینال مشاور استفاده کنید. در این صورت می‌توانید یک برنامه ریزی بسیار مناسب رای کنکور تجربی خود داشته باشید. انتخاب دانشگاه مناسب در رشته تجربی به اندازه خود کنکور تجربی مهم است. اورجینال مشاور به دلیل تحقیقات میدانی و تیم متخصص مشاوره‌ای که دارد می‌تواند در این مسیر پاسخگوی شما عزیزان باشد. قطعا اورجینال مشاور انتخاب افراد اورجینال و حرفه‌ای می‌باشد.

انتخاب کسانی که برای آینده خود یک برنامه ریزی مناسب دارند و به دنبال موفقیت و آینده‌ای روش می‌باشند. بچه های تیم پشتیبانی به همراه بهروز اسدی به هر سوال و چالش شما به در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

‫۵۷ دیدگاه ها

 1. سلام اقای اسدی
  وقتتون بخبر،
  شما گفته بودین که تیم مشاوره دارین، کانالی چیزی ندارین که با مشاورین تیمتون اشنا بشیم یا مثلا قبولی ها و نتایجتون رو در اون گذاشته باشین که ببینیم؟
  اگه دارین آیدی یا اسم کاناال رو لطف میکنین.

  1. سلام خسته نباشید.من سال۹۵دیپلم تجربی گرفتم.نظام قدیم هستم.میخوام در کنکور سال بعد شرکت کنم واسه رشته پرستاری.از الان بخونم میتونم با موفقیت واسه کنکور سال بعد شرکت کنم؟میشه درمورد شرایطش توضیح بدین؟

 2. سلام
  من سال ۱۴۰۰ بعد از سه سال پشت کنکور موندن کنکور دادم و دندانپزشکی قبول شدم فقط خواستم به افرادی که این مقاله رو میخونن بگم که برای موفقیت امروز شروع کنید و با همراه کردن توصیه‌های مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۳ با اهداف خودتان، به مقصد و هدف مورد نظر برسید ومهم‌ترین هدف خود را تیک بزنید.

 3. سلام تشکر واقعا درسته و اطلاعات خوبیو دادین . چک میکردم مدیکال هم لیست مشاور گذاشتن و حقیقتا تیم خوب با نتایج خوبی جمع کردن

 4. می دونستی که طبق قوانین تجارت الکترونیک کارت در تخریب سایر مشاورین و حتی بردن اسمشون در سایتت جرمه
  منتظر عواقبش باش

 5. سلام استاد
  امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید.
  من دیپلم انسانی نظام قدیم دارم . ۴۰ سالمه
  تهران هستم. می خوام کنکور تجربی بدم. البته دیپلم تجربی هم دارم.
  امکان قبولی دارم؟ میتونم رتبه زیر ۱۰۰۰ کسب کنم؟ اصلا همچین مواردی داشتید؟ ترمیم معدل هم لازمه؟
  راهنمایی بفرمائید لطفا.
  متشکرم.

 6. سلام استاد ازتون خواهش میکنم جواب بدین
  من رشته تجربیم و پنج درصد سهمیه دارم و منطقه سه هستم ترازم۶۳۴۲هست به نظرتون مجاز میشم ؟ و اینکه رتبه م تو چه بازه ای هست ؟؟
  خواهش میکنم جواب بدین

 7. سلام استاد ازتون خواهش میکنم جواب بدین
  من رشته تجربیم و پنج درصد سهمیه دارم و منطقه سه هستم ترازم۶۳۴۲هست به نظرتون مجاز میشم ؟ و اینکه رتبه م تو چه بازه ای هست ؟؟
  خواهش میکنم جواب بدین

 8. سلام من برای همه دروس اختصاصی کلاس ثبت نام کردم
  می‌خواستم بدونم مشاور گرفتن به صلاح هست یا با همون برنامه کلاس پیش برم

  1. مدیکالو باید تجدید نظر کنین الان لیست تمام‌مشاوراشون با نظر و رتبه ها و همه چیشون‌مشخصه و عمل کردن به حرفتون

  1. سلام وقت بخیر
   بنده فارغ تحصیل هستم هر دو مقطع ارشد و کارشناسی رو روزانه خوندم. الان قصد دارم مجدد کنکور تحربی بدم با هدف رشته های پیراپزشکی.
   در صورت قبولی در دانشگاه سراسری شهریه شبانه باید بپردازم؟

 9. میدونم ی آزمون برای رانندگی هست که خیلی به آدم استرس وارد میکنه و سخته آزمونش
  اما…
  راه حلش تو این لینک زیره چون همون اصل سوالات رو گذاشته هم نکات غلبه بر استرس، چی از این بهتر😍https://www.google.com/search?q=azmondrive.ir

 10. بزودی شکایتی توسط مشاوران و دبیرانی که نام بردید ثبت و به دادسرای جرایم رایانه ای ارائه می گردد تا شما پاسخگوی اعمال زشت و غیرحرفه ای خود باشید.
  اسکرین شاتها و مدارک لازم از این صفحه و سایر صفحات جمع آوری شده است

  1. شما کدوم مشاور هستید؟!! اگر مستنداتی دارید که رضایت و توانایی بالای شما را نشان می دهد برامون ارسال کنید تا ویرایش کنیم.
   اینجا قصد تخریب کسی را نداریم و سعی می شود به دانش آموزان کمک شود.

  2. کسی هم درست کار کنه ازش شکایت می کنند، این هست که همیشه عقب مونده هستیم و تا دنیا دنیاست جهان سومی باقی می مونیم

 11. سلام
  سال ۹۸ آقای اسدی مشاور و برنامه ریزم بود اون سال خیلی کمکم کردن وگرنه هیچ وقت دو رقمی نمیشدم.
  اگر آقای اسدی این کامنت بخونه فکر کنم منو یادش بیاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا