کلاسینو

تحلیل کلاس های آریان حیدری

آریان حیدری یا همان ژنرال از پر طرفدارترین های دبیر کنکوری که بچه ها عاشقش هستند.

نقد و بررسی آریان حیدری از برترین دبیرای حال حاضر ریاضی کنکور و پایه توسط  اورجینال مشاور

فهرست محتوا

آریان حیدری خوبه؟

نقد و بررسی آریان حیدری توسط اسدی

تحلیل این دبیر به سبک بهروز اسدی در زیر:

نقاط قوت ولی….
 •   لحن عالی و جذاب و دلنشین
 • حل سوالات آزمون های مختلف
 • حساس به زمان حل کردن
 • بررسی جزوه و سوالات کتاب تست ریاضی
 • مناسب سطح متوسط ،قوی و ضعیف (کلاس جامع)
 • حل سوالات زیاد و تمرین سوالات کنکور اخیر همراه با مبحث تدریس
 • حساس نسبت به انجام تکالیف و شرکت دانش آموزان در آزمون ها
 • حل سوالات آزمون های آزمایشی در کلاس و یوتیوب
 • حل روش های تستی و تشریحی و آماده سازی برای امتحانات نهایی
 • حجم زیاد کلاس چون در کلاس به مسائل غیر درسی و حاشیه نیز پرداخته می شود.
 • نسبت به مباحث دیگر دانش آموزان نسبت به تدریس مبحث مثلثات استاد رضایت کمتری دارند.
 • شاید بعضی از بچه‌ ها خلاقیت خود آقای حیدری رو در حل سریع و روش های خلاقانه نداشته باشند به همین خاطر بعضی از روش هاشون ریسکی هست.

ویژگی های کلاس آریان حیدری

بررسی ۳ ویژگی آریان حیدری به صورت دقیق:

لحن عالی آریان

یکی از ویژگی های بارز تدریس استاد حیدری این است که ایشون مباحث ریاضی را با لحنی جذاب و ساده بیان می کنند به صورتی که همه دانش آموزان چه ضعیف و چه قوی و چه متوسط می توانند به راحتی درس را بفهمند و درک کنند درس ریاضی خود یک در س خشک و منطقی است و اگر استاد بخواهد با یک دیسیپلین خاص و با یکنواختی کلاس را اداره کند، دانش آموز بی حوصله می شود و توجه اش بعد از گذشت مدتی از شروع کلاس دیگر به کلاس نباشد اما استاد آریان حیدری ریاضی را پر انرژی تدریس می کنند و کلاس یکنواختی ندارند بنابراین تمرکز دانش آموز موز در حین تدریس از بین نمی رود.

حل سوالات آزمون های مختلف توسط حیدری در کلاس + یوتیوب

ریاضی یک درس مشترک بین سه گروه آزمایشی علوم انسانی علوم تجربی و ریاضی است و یک درس بسیار مهم و تعیین کننده رتبه کنکور است چنانچه شما بتوانید ریاضی را خوب پاسخ بدهید چند هیچ از رقبای خود جلو میفتید و این هیچ فرقی ندارد که شما در گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک شرکت کرده باشید یا  علوم تجربی یا حتی علوم انسانی چرا اکثر داوطلبان و مشکل اساسی و پایه با ریاضی دارند اگر شما می خواهید در درس ریاضی موفق عمل کنید باید بتوانید تسلط خود را در این درس بالا ببرید و این موضوع امکان پذیر نیست مگر با تمرینات تکرار بسیار بالا…

یکی از منابعی که شما می توانید تسلط خود را با آن بالا ببرید حل تست های آزمون های آزمایشی و کتاب های تست ریاضی موجود در بازار است. یکی از ویژگی های کلاس استاد آریان حیدری همین است که در میان تدریس مباحث سوالات ازمون های آزمایشی مربوطه را حل می کنند. اما به یاد داشته باشید که درس ریاضی درسی است که تا خودتان دست به قلم نشوید و تمرین و تکرار نکنید در آن به تسلط نمی رسید.

سوالی که از بهروز اسدی می پرسند و خیلی پر تکرار هست آزمون ماز یا قلمچی خوبه؟ این سوال به خوبی جواب دادیم و در نظر داشته باشد آریان حیدری معمولا سوالات آزمون های مختلفی را حل می کنند.

روش های سرعتی آریان حیدری

استاد حیدری ترجیه می دهند از راه های خلاقانه برای حل تست ها استفاده کنند و تست را در کنکور از زمان استاندارد حل کنند، که گاهی این مساله می تواند بعضی از دانش آموزانی که نمی توانند همانند استاد از روش های سریع و خلاقانه استفاده کنند را اذیت کند، البته باید به یاد داشته باشید زمان درس ریاضی در کنکور محدود است و شما زمانی می توانیم موفق شوید و درصد خوبی را در این است کسب که بتوانید ریاضی را در زمان خود پاسخ دهید و به درصد مطلوب برسید.

همانطور که می دانید هدف مجموعه اورجینال مشاور بهروز اسدی، تحلیل اساتید کنکور و تحلیل کلاس های موسسات مختلف می باشد، آریان حیدری بدون کم و کاستی توسط بهروز اسدی تحلیل شده است.

این کار تنها زمانی میسر می شود که شما در طول سال تمرین های ریاضی و آزمون های زیادی با احتساب زمان در خانه کار کرده باشید تا بتوانید به یک تسلط خوب در سر جلسه کنکور برسید هر سال را در زمان استاندارد خود حل کنید از آنجایی که از کنکور ۱۴۰۱ دفترچه ها اختصاصی جدا شدند و درس زیست و درس ریاضی در یک دفترچه قرار داده شدند و درس زمین شناسی و فیزیک و شیمی در دفترچه جداگانه هستند دیگر نمی توان مانند سابق زمان زمین شناسی را به درس ریاضی داد. بنابراین اهمیت پاسخ دادن درس ریاضی در وقت خود بسیار پر اهمیت می شود، چرا که نمیتوان از درس زیست زمانی را کسر کرد و به درس ریاضی داد.

سطح کلاس حیدری استاندارد است:

کلاس استاد آریان حیدری برای همه سطوح از دانش آموزان مناسب است، چرا که ایشان از بیسیک مباحث تدریس می کنند و رفته رفته پیشرفته می شوند و دانش آموزان سطح ضعیف باید بیشتر کار بکنند تا با استاد به مشکل نخورند.

ژنرال آریان حیدری

 کشاندن بحث به حاشیه توسط آریان حیدری

متاسفانه یکی از نقاط ضعف کلاس ایشان این است که زمان هر جلسه طولانی می شود و یکی از دلایل آن کشاندن بحث کلاس به حاشیه است.

درست است که درس ریاضی ذاتاً خشک است و معلم باید با کمی چاشنی شوخی و طنز ان را برای دانش آموزان شیرین کند اما این به این معنا نیست که کلاس را به حاشیه ببرد و ذهن دانش آموزان را از کلاس دور کند.

یکی از دلیل های به حاشیه کشیده شدن کلاس، جوسازی هایی هست که دیگر دبیرای رقیب و موسسات کنکور دیگر به ایشون تحمیل می کنند.

بیوگرافی آریان حیدری

استاد آریان حیدری در سال هزار و سیصد و شصت و چهار متولد شدند و دوران دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرده اند.

و بعد از عبور از سد کنکور در رشته کامپیوتر دانشگاه امیر کبیر تهران پذیرفته شدند و پس از گذراندن چهار سال تحصیلی از دانشگاه امیرکبیر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدند. (آریان حیدری رتبه برتر کنکور بوده اند)

و بعد دریافت مدرک کارشناسی در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردند و در رشته مدیریت کسب و کار کوچک (MBA) در دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شدند و پس از اتمام دوره ی تحصیل، مدرک کارشناسی ارشد خود را در این رشته اخذ کردند.

از سوابق ایشان استاد آریان در آموزشگاه های متفاوتی در سطح تهران و و دیگر استانها تدریس داشتند از جمله آموزشگاه هایی که ایشان تجربه تدریس داشتند می توان به آموزشگاه کنکور هدف تهران، آموزشگاه آنلاین کلاسینو، مدارس فرزانگان های تهران اشاره کرد. همچین سابقه تدریس در شهر های مشهد، تبریز، اصفهان و… را دارا هستند‌.

استاد آریان حیدری در برنامه های آموزشی صدا و سیما نیز تدریس کرده اند و درکل بیش از ده سال سابقه تدریس پر قدرت و نمونه را در کارنامه خود ثبت کرده اند‌.

سوال رایج: بهترین دبیرای شیمی کنکور

استاد آریان حیدری از ده سال پیش کار تألیف کتاب را با “کتاب هندسه ۱ از انتشارات مرآت” و” کتاب ریاضی ۱ باز هم از انتشارات مرآت “آغاز کرد سپس کتاب های “فرمول دیفرانسیل و ریاضی پایه از انتشارات شبقره” و “بانک پرسش های چهارگزینه ای حساب دیفرانسیل ۱ از انتشارات آلما سیب ترش” در سال ۱۳۹۲ به چاپ رساند و بعد از  دو سال در سال ۱۳۹۴ “کتاب تابع، لگاریتم و دنباله های حسابی و هندسی ویژه ی کنکور از نشر همسو” را به بازار ارائه کرد.

بعد از چندین سال دوری از حوزه ی تألیف، با “کتاب های تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی تگزاس جلد اول و دوم از انتشارات راه اندیشه ” سال ۱۳۹۹ پرقدرت به میدان بازگشت و با استقبال خوبی مواجه شد، و در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱  با چاپ چهار جلد کتاب در یک سال رکورد خود را شکست، آن کتاب ها این شرح بودند:

کتاب تست آریان حیدری

 1. کتاب های ریاضیات تجربی جامع کنکور میکرو طبقه‌بندی جلد اول و دوم از انتشارات گاج
 2. کتاب حسابان جامع کنکور میکرو طبقه‌بندی جلد اول و دوم از انتشارات گاج
 3. کتاب هرکول حیدری

طرح نوبان کلاسینو حیدری چیست؟

نوبان ترکیبی از کلمه نو + آبان است یعنی شروع مجدد از آبان ماه

طرح نوبان کلاسینو طرحی است که همان طور که از نامش بر می‌آید مخصوص داوطلبانی است که از ثبت نام کلاس های مرداد ماه این موسسه جا مانده اند و قصد شرکت در کلاس های  آبان ماه اساتید موسسه کلاسینو را دارند و یا آن دسته از دانش آموزانی که پشت کنکور مانده اند و می‌خواهند برای آمادگی در کنکور بعدی در کلاسهای موسسه کلاسینو ثبت نام کنند.

سوالی که مطرح می شود این است که آیا:

دانش آموزانی نوبانی کلاس های آبان ماه استاد آریان حیدری همانند دانش آموزانی که از مرداد ماه در کلاس های سالیانه ثبت نام کرده اند به بودجه بندی آزمون های آزمایشی می رسند؟

جواب سوال شما این است که استاد آریان حیدری با توجه به یکی از ویژگی های مثبت کلاس شان که اهمیت خاصی به حضور متناوب دانش آموزان شان در آزمون های آزمایشی می دهند، پس مطمئناً طوری کلاس ها را برنامه ریزی می کنند، که دانش آموزان کلاس شان به بودجه بندی آزمون های آزمایشی برسند و از پس سوالات بر بیایند البته شکی در این موضوع نیست که دانش آموزان نوبانی از دانش آموزانی که از مرداد ماه کلاس های خود را آغاز کرده اند عقب تر هستند اما با همت دانش اموزان و استاد آریان حیدری می توانند خود را به بودجه بندی آزمون ها برسانند و برای این کار باید دو جلسه در هفته کلاس داشته باشند یا از کلاس های آفلاین استفاده کنند.

انواع کلاس های استاد آریان حیدری ۱۴۰۲

کلاس مردادماه – کلاس نوبان – کلاس نکته و تست – کلاس برای کنکور دی یا همان فوردی – کلاس ترمیم معدل

کلاس مرداد ماه آریان حیدری

کلاس های شروع از مرداد ماه سالیانه این کلاس ها در روز یکشنبه از ساعت هفت و چهل و پنج دقیقه عصر تا ساعت یازده و چهل و پنج دقیقه شب از تاریخ نهم مرداد ماه آغاز شده است.

این کلاس جامع هست و معمولا دانش آموزانی که خیلی زمان تا کنکور دارند و می خواهند برای ریاضی خوب وقت بذارند این کلاس ثبت نام می کنند و تقریبا ۱۵۰ ساعت کلاس می باشد.

کلاس نوبان آریان حیدری

کلاس های نوبان کلاس مخصوص شروع از آبان ماه مخصوص دانش آموزانی که از ثبت نام مرداد جا مانده اند و پشت کنکوری ها.

معمولا دانش آموزانی شرکت می کنند که زمان نسبتا خوبی دارند و می خواهند برنامه ریزی مناسبی برای ریاضی انجام بدهند. در کل حجم این کلاس یعنی نوبان نسبت به مرداد مقداری کم تر هست.

کلاس نوبان آریان حیدری با کلاس مردادش چه فرقی داره؟

از نظر تدریس و تست هر دو کلاس مثل هم هستند و جزوه هر دو کلاس بالای ۹۰ درصد شباهت دارند.

کلاس نکته و تست آریان حیدری

از اسم این کلاس کاملا مشخصه برای استفاده دانش آموزانی هست که صفر نباشند و مطالب زیادی از ریاضی یاد گرفته باشند، چون که استاد رو مطالب مهم و کنکوری بیشتر مانور میده و کلاس کاملا آنلاین هست. بعضی از مطالب به صورت آفلاین یا جزوه در اختیار دانش آموزان میذاره و باید خود دانش آموز کار بکند.

حجم این کلاس خوبه و تقریبا زیر ۱۰۰ ساعت می باشد.

کلاس فوردی

از شهریور ماه شروع می شود و برای دانش آموزانی هست که خودشان را برای کنکور دی ماه آماده می کنند.

کلاس های جاست تست ژنرال just test

مخصوص دانش آموزانی که در کلاس های تدریس استاد شرکت کرده اند و یا دانش آموزان کنکور مجددی و یا دانش آموزانی که در درس ریاضی پایه ی خوبی دارند و نیاز به تدریس ندارند و فقط میخواهند در کلاس های تست شرکت کنند.

فحاشی آریان حیدری؟

خیلی از افرادی که با این آریان حیدری دشمنی دارند سعی می کنند، نقطه ضعفی مانند فحش و … پیدا بکنند و در فضای مجازی پخش کنند.

خیلی از دبیران اشتباهات اخلاقی در زمان تحصیل داشتند و این دلیل بر بد بودن استاد از نظر تدریس نمی شود.

دعوای آریان حیدری با دیگر دبیران ریاضی کنکور؟

بعد از نتایج کنکور و همچنین بعد از برگزاری کنکور سراسری تعدادی از بهترین دبیران کنکور باهم رقابت می کنند و گاها دیده شده در استوری و پست، تیکه های برای هم فرستادند و حیدری هم از این قضیه مستثنی نیست.

هر سال در پیج اینستاگرام بهروز اسدی نظرسنجی بهترین دبیران کنکور برگزار می شود و بدون شک آریان حیدری هنوزم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و رنک ۱ نظرسنجی بهترین دبیر ریاضی کنکور را دارند.

پس شما عزیزان برای انتخاب آریان حیدری (به سطح شما هم تا حدودی بستگی دارد)، درگیر حواشی آریان و اتفاقات فضای مجازی نشوید.

درآمد آریان حیدری؟

بازهم یک سوال تکراری که بارها از بهروز اسدی پرسیده شده است.

درآمد دبیران کنکور در سطح آریان بالاست. این دبیرها به شدت پرتلاش هستند و سختی های روزگار دیده اند که به این مرحله رسیدند.

درصد کیفیت آریان حیدری از دید بهروز اسدی؟

آیتم های زیر در تحلیل یک دبیر مهم هستند.

کیفیت در هر بخش از ۰ تا ۱۰۰ تعیین می شود، در پایان میانگین درصد کیفیت کلی استاد اعلام می شود.

کیفیت ریاضی آریان حیدری

لحن و قدرت بیان استاد - ۱۰۰%
تدریس مفهومی استاد - ۸۰%
حجم کلاس سالیانه - ۸۰%
حجم کلاس نکته و تست - ۸۰%
اخلاق حرفه ای استاد - ۸۵%
مطابقت با کنکور ۱۴۰۲ - ۸۰%
رزومه و سابقه تحصیلی - ۱۰۰%

۸۶%

۸۶ درصد کیفیت کلی آریان حیدری. برای امتیاز دهی بین ۱ تا ۵ به استاد روی ستاره های زیر کلیک کنید.

امتیاز کاربران: ۴ ( ۸۵ رای)

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: مشاور تحصیلی + انتخاب منابع و دبیر کنکوری

۶ دیدگاه

 1. واقعا تا قبل کلاس نکته و تست اسفند ایشون داشتم با ریاضی درجا میزدم اما از بعد کلاسای اریان حیدری معجزه شد. بهههههترییییینن به خدا ایشون تا اخر عمرم براشون دعا میکنم از هر لحاظ فوق العادن. اصن میشه گفت مردی برای تمام فصول

 2. ببین من کلاس نکته و تست بودم و جامع ..گفتی کلاس نکته و تست افلاین برگزار میشه و دانش اموز باید سطح بالا داشته باشه اینطور نیست کلاس نکته و تستشون از صفر تدریس شد خیلیییییییی خفن تو دو ماه و نیم با تدریس کامل و تستای بی نظیری که دیگه واسم قلم چی و سنجش و کنکور هیچی نیست . ایشون نیاز به تعریف کسی نداره . تک ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا