آلفا اسکولتاملندحرف آخررایان کلاسکلاسینوکنکورهدفگام کلاسماز

مقایسه بهترین اساتید ریاضی کنکور سراسری

آریان حیدری + معین کرمی + افشین ملاکپور + مهرداد عباسپور + علی مقدم نیا + بابک سادات + امیر مسعودی + سروش مویینی + مهدی عزیزی

ریاضی از مهم ترین و تاثیرگذارترین دروس کنکور سراسری است، به همین خاطر لازم است تا دانش آموزان زمان و انرژی بیشتری را صرف یادگیری و افزایش مهارت خود در این درس نمایند؛ مشکل اینجاست که در سالهای اخیر سوالات درس ریاضی در کنکور سراسری سخت و سخت تر شده اند و دیگر نمی توان از روش های قدیم و منابع گذشته برای مطالعه این درس استفاده نمود، پس لازم هست بهترین اساتید ریاضی کنکور را بشناسید و بهترین را انتخاب کنید.
مشکلات متعدد از قبیل دشواری سوالات کنکور، تعدد منابع، هزینه های سرسام آور و عدم دسترسی به اساتید مجرب موجب شده است تا بسیاری از دانش آموزان کنکوری از مطالعه و حل تست سوالات این درس در کنکور سر باز بزنند و وقت آن را برای دیگر دروس صرف کنند.

تحلیل بهترین اساتید ریاضی کنکور توسط بهروز اسدی
تحلیل بهترین اساتید ریاضی کنکور توسط بهروز اسدی

یادتون نره!!! 😛 تقریبا در آخرای پست رتبه بندی بهترین اساتید ریاضی کنکور توسط بهروز اسدی انجام شده است.

بهترین اساتید ریاضی کنکور

شاید بپرسید چگونه درس خشک ریاضی می تواند از علایق یک فرد باشد؟!  انسان نسبت به کار هایی که بلد نیست گارد می گیرد و سعی می کند از آن ها فرار کند، اما اگر راه اصولی و درست را پیدا کند و پیشرفت خود را در مسیر لمس کند کم کم آن تنفر، جای خود را با لذت عوض میکند.

درس ریاضی، درسی مفهومی و محاسباتی است و برای کسب یک درصد خوب در درس ریاضی شما در وهله اول نیاز به یک آموزش درست و حرفه ای دارید که می تونید با کتاب کمک درسی یا آموزش اساتید کاربلد نیاز خود را بر طرف کنید، و در وهله دوم با تمرین و تست فراوان به تسلط کافی برسید.

اساتید زیادی در موسسه ها و گروه های مختلف آموزشی در حال فعالیت و تدریس هستند، اما بدون شک در بین آنها اساتید زیر از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند:

معین کرمی
آریان حیدری
افشین ملاک پور
بابک سادات
علی مقدم نیا
مهرداد عباسپور
سروش مویینی
مهدی عزیزی
عبدالرضا منتظری
امیر مسعودی

  و از دیدگاه بهروز اسدی این ۱۰ نفر بهترین اساتید ریاضی کنکور ایران هستند در این پست نیز این اساتید به طور کامل و با جزئیات معرفی و مقایسه می گردند.

تحلیل بهترین معلم های ریاضی تجربی کنکور (+رشته ریاضی)

تحلیل زیر توسط بهروز اسدی بالاترین امتیاز کسب کرده است و حتی بساری از اساتید برتر ریاضی کنکور تایید کردند.

"بهترین اساتید ریاضی کنکور با آریان و معین کرمی

آپدیت بودن این دو دبیر و تالیف سوالات مشابه کنکور توسط کرمی و حیدری ستودنی هست.
آریان حیدی و معین کرمی در محبوبیت، بدون شک رشد عجیبی کرده اند و طرفدار زیادی پیدا کرده اند.
بهترین اساتید ریاضی کنکور ملاکپور و مقدم نیا
نقد و بررسی ملاکپور و مقدم نیا
وقتی که به تدریس اصولی و حفط چارچوب و قوانین کتاب فکر می کنیم، اسم مقدم نیا و ملاکپور در ذهنمون موج می زند.
افشین ملاک پور و علی مقدم نیا هر دو دبیر موسسه تاملند هستند و در تدریس بدون حاشیه معروفیت زیادی کسب کرده اند.
بهترین اساتید ریاضی کنکور عباسپور و سادات
نقد و بررسی عباسپور و سادات
شاید این دو مکمل خوبی برای هم باشند یعنی سادات برای شروع از صفر و عباسپور برای ارتقای سطح متوسط!!!!
مهرداد عباسپور طلای المپیک ریاضی دارد و به شدت با شخصیت و حرفه ای هست و بابک سادات در حال حاضر محبوبیت رو به رشدی دارد.
بهترین اساتید ریاضی کنکور منتظری و مسعودی
نقد و بررسی منتظری و مسعودی
روش ها و تکنیک های سریع این دو دبیر هنوزم پاسخگوی خیلی از سوالات کنکور هست.
عبدالرضا منتظری و امیر مسعودی از قدیمی های ریاضی کشور در برنامه های آموزشی صدا و سیما هستند.
بهترین اساتید ریاضی کنکور سروش مویینی
نقد و بررسی سروش مویینی
سروش مویینی: از مولف های قدیمی و دقیق ریاضی کنکور می باشد.

مهدی عزیزی: سبک به روز و تکنیکی آپدیت شده

سروش مویینی تسلط بالا در حل سوالات و تحلیل آزمون های آزمایشی دارند، شاید تنها دبیری باشد با حضور در جلسه کنکور بتواند درصد ۱۰۰ 😆 را بزند.
به علت رشد موسسه ماز، مهدی عزیزی هم سطح خود را بالا برده و می توان ایشون را هم در لیست بهترین اساتید ریاضی کنکور ببینیم.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد طراحان کنکور هر سال سوالات مفهومی تر و نسبتا سخت تری را طراحی کرده و در بین سوالات کنکور سراسری جای می دهند، در نتیجه میانگین پاسخگویی داوطلبان به درس ریاضی کاهش پیدا کرده است؛ تحت این شرایط دانش آموزانی که بتوانند درصدهای خوبی را در این درس به دست آوردند قادر می شوند تا بسیاری از رقبای خود را پشت سر بگذارند و یا ضعف خود در دیگر دروس را جبران و شانس قبولی خود در رشته های هدفشان را افزایش دهند.
متاسفانه در کنکور سراسری ۱۴۰۰ شاهد سوالات غیراستاندارد و بسیار سطح بالایی بودیم، که بعضا برای کنکور دکتری مناسب بودند؛ مابقی سوالات طرح شده نیز با دقت و وسواس فراوان از بین مطالب کتاب درسی انتخاب شده بودند و اکثرا مفهومی و ترکیبی بودند ولی در کنکور ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ سطح سوالات بهتر شد با این که بازهم کیفیت سوالات و میزان سختی بالاست. بعد تغییرات کنکور و همچنین اضافه شدن کنکور اردیبهشت واقعا نیاز شد که بهترین اساتید کنکور را بشناسیم اورجینال مشاور به شدت پیگیر بهترین اساتید ریاضی کنکور بوده و این پست بی نظیر براتون آماده کرده است.

در این بین:

بهره مندی از تدریس استادی که مطالب با سوالات کنکور سراسری و همگام با آنها دروس را آموزش دهد بسیار کمک کننده خواهد بود؛ ممکن است دانش آموزی هزینه و زمان زیادی را برای درس ریاضی گذاشته باشد اما به واسطه انتخاب استاد اشتباه و مطالعه از طریق مسیری نادرست و ناسازگار با افکار طراحان کنکور، نتواند هیچ نتیجه مطلوب و درخشانی را در این درس به دست آورد.

رتبه بندی اساتید ریاضی برای کنکور ۱۴۰۴

امتیازبندی دبیران ریاضی کنکور از ۱۰۰

معین کرمی - ۹۱%
آریان حیدری - ۸۹%
افشین ملاک پور - ۸۸%
علی مقدم نیا - ۸۶%
مهرداد عباسپور - ۸۵%
بابک سادات - ۸۳%
سروش مویینی - ۸۳%
مهدی عزیزی - ۸۲%
امیر مسعودی - ۸۲%
عبدالرضا منتظری - ۷۵%

۸۴%

درصد کلی امتیاز دبیران ریاضی کنکور

امتیاز کاربران: ۳.۵۵ ( ۳۴ رای)

مقایسه بهترین اساتید ریاضی ایران

 1. ویژگی اول دبیر: به روز باشد و با استفاده از روش های نوین دروس را به دانش آموزان آموزش دهد.
آریان حیدری تدریس استاد حیدری به روز است و ایشان تا مهرماه نیز جزوات خود را به دانش آموزان ارائه نمی کنند و همواره به دنبال ارائه و گردآوری بروزترین مطالبی هستند که متناسب با کنکور پیش رو باشد.
معین کرمی
تدریس معین کرمی کاملا آپدیت هست و حتی دو کلاس برای سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می کند.
افشین ملاک پور
تدریس ملاک پور و تمامی کلاس هایش متناسب با کنکور همان سال برگزار می شود.
علی مقدم نیا
تدریس مقدم نیا و تمامی کلاس هایش متناسب با کنکور همان سال برگزار می شود.
بابک سادات
سعی می کند آپدیت باشد و اوایل کلاس هایش به مطالب خیلی ساده می پردازد تا دانش آموزان ضعیف راه بیفتند.
مهرداد عباسپور
کلاس هایش آپدیت هست و تمایل زیادی به برگزاری کلاس های مختلف ندارد.
عبدالرضا منتظری vod آموزشی استاد منتظری هر ساله تقریبا به روز شده و جزئیات و مطالب زیادی به آن افزوده می شوند تا کارایی بیشتری داشته باشد.
سروش مویینی
کلاس هایش سطح بالایی دارد و هر ساله طبق کنکور نسل جدید تدریس می کند.
امیر مسعودی پکیج های آموزشی استاد مسعودی در کنکور آسان است به روز نیستند ولی در موسسه جدیدش یعنی گام کلاس آپدیتر و دقیقتر کار می کند، حتی در بخش هایی از بسته ها، ویدئوهایی به چشم می خورند که سالهای قبل ضبط شده اند؛ مطالب نظام جدید و قدیم با یکدیگر متفاوت هستند، با این وجود در دی وی دی های آموزشی استاد مسعودی همچنان هم بخش هایی به شیوه نظام قدیم تدریس می شوند.
 1. ویژگی دوم: سوالات مطرح شده توسط استاد تطابق بالایی با کنکور داشته باشند.

منظور از تطابق این نیست که عینا سوالات کنکور توسط دبیر ارائه و حل شوند، بلکه به این معناست که تیپ تست های حل شده با تست های کنکوری استاندارد شباهت داشته باشند تا دانش آموز بتواند بین آنها ارتباط برقرار کرده و سوال ها را به خوبی درک کند و این ویژگی یکی از مهمترین ویژگی های تحلیل بهترین اساتید ریاضی کنکور می باشد.

آریان حیدری سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با آریان حیدری حداقل ۷۰ درصد هست.
معین کرمی سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با معین کرمی حداقل ۷۰ درصد هست.
افشین ملاک پور سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با افشین ملاکپور حداقل ۷۰ درصد هست.
علی مقدم نیا سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با علی مقدم نیا حداقل ۶۰ درصد هست.
بابک سادات سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با بابک سادات حداقل ۶۰ درصد هست.
مهرداد عباسپور سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با مهرداد عباسپور حداقل ۷۰ درصد هست.
عبدالرضا منتظری سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با عبدالرضا منتظری حداقل ۶۰ درصد هست.
سروش مویینی سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با سروش مویینی حداقل ۶۰ درصد هست.
امیر مسعودی سوالات ریاضی کنکور سال های اخیر مقداری مفهومی تر شده و می تونیم بگیم تطابقش با امیر مسعودی حداقل ۶۰ درصد هست.
 1. ویژگی سوم: ریاضی را به شکل کاربردی تدریس کند و برای تست زنی و افزایش سرعت عمل، راهکارهای دائمی، مفید و قابل استفاده را ارائه دهد و همچنین قدرت بیان و لحن خوبی داشته باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که روشی مناسب حل تست است که با آن بتوان به تمام تست های آن درس پاسخ داد، نه اینکه فقط مختص تعداد خاصی سوال و مبحث باشد.

آریان حیدری بیان عالی و شیوا و تدریس با کیفیتی دارند و به خوبی محتوای درسی را به دانش آموزان انتقال می دهد؛ برای برخی از سوالات تکنیک ها و شگردهایی را ارائه می کند که همیشه پاسخگو نیستند و اینو فراموش نکنید در کنار تکنیک روش عادیشم بررسی و تدریس می کنند.
معین کرمی بیان نسبتا خوب و تدریس مفهومی دارد و همه روش هاش کاربردی هست.
افشین ملاک پور بیان نسبتا خوب و تدریس مفهومی دارد و همه روش هاش کاربردی هست.
علی مقدم نیا بیان عالی و روش مفهومی و نکته ای در تدریسش هست.
بابک سادات بیان خوب و روش مفهومی و نکته ای در تدریسش هست.
مهرداد عباسپور بیان عالی و روش مفهومی و بیسک در تدریسش هست.
عبدالرضا منتظری بیان خوب و انرژی خیلی بالایی دارد و الگویی تدریس می کند.
سروش مویینی
بیان نسبتا متوسط دارد و روش های اصولی و کتابی دارد.
امیر مسعودی بیان نسبتا خوب و سبک تدریس خاص خودشو دارد.
 1. ویژگی جهارم: برنامه ریزی و مشاوره مناسبی داشته باشد.

برنامه ریزی موسسات معمولا در حالت کلی خیلی دقیق و ریز نیست و اگر دبیری برنامه ریزی بکند بیشتر درس خودش براش مهم می شود و این در بلند مدت به دانش آموزان آسیب می زند، بخاطر همین بیشتر رو این مورد مانور دادیم و همیشه گفتیم برنامه ریزی کلاس و برنامه ریزی فیلم خیلی جدیت و تخصص بالاتری می خواهد.

پیشنهاد ویژه

من بهروز اسدی هستم مشاور ارشد موسسه اورجینال مشاور با ۱۰ سال سابقه مشاوره تحصیلی در موسسات آموزشی کنکور و برنامه ریز رتبه های تک رقمی و دو رقمی کشور، تمام توانمو برای تحلیل درست منابع آموزشی و تحلیل دبیران کنکور گذاشتم و سعی کردم بهترین نقد و بررسی برخلاف افراد منفعت طلب در اختیارتون بذارم.

برای دریافت مشاوره، برنامه ریزی و انتخاب منابع با دقیق ترین مجموعه مشاوره کنکور کافیست ارتباط بگیرید.

 1. ویژگی پنجم: زمان زیادی را از دانش آموز نگیرد و حجم مناسبی داشته باشد.
آریان حیدری حجم نرمال به بالا
معین کرمی حجم نرمال
افشین ملاک پور حجم نرمال
علی مقدم نیا حجم نرمال
بابک سادات حجم نرمال
مهرداد عباسپور حجم نرمال
عبدالرضا منتظری حجم نرمال
سروش مویینی
حجم نرمال
امیر مسعودی حجم نرمال

بررسی زمان و حجم آموزش های آریان حیدری:

کلاس های مختصر و مفیدی دارد، اما مسئله این است که وقفه های زیادی در حین کلاس ایجاد می شوند که ضروری نیستند و صرف تبلیغات استاد و یا خواندن کامنت ها می شوند.

از طرف دیگر استاد حیدری تکالیفی را برای دانش آموزان در نظر می گیرد که پرداختن به آنها نیز مستلزم زمان زیادی است؛ این باعث می شود تا دانش آموزان زمان بیش از حدی را برای ریاضی کنکور صرف کنند و برای مطالعه دیگر دروس محدودیت زمانی داشته باشند، این در حالی است که دانش آموزان کنکوری رشته تجربی باید بیشتر زمانشان را صرف شیمی و زیست شناسی کنند.

بالا بودن حجم آموزش آریان حیدری ضعف اساسی نیست و این دلیل نمی شود که ایشون یکی از بهترین اساتید ریاضی کنکور نباشد.

 1. هزینه کلاس های وی مقرون به صرفه باشد.

همه کلاس های بهترین اساتید ریاضی کنکور تقریبا رنج قیمتی یکسانی دارند و زیاد با هم تفاوت ندارند.

تحلیل آریان حیدری

آریان حیدری نامی آشنا در بین دانش آموزان کنکوری است، زیرا این استاد هم در طی سمینارها و همایش های مختلف و هم در موسسات مختلفی به شکل حضوری اقدام به تدریس می نماید؛ آریان حیدری بسته های آموزشی نیز دارد، اما این بسته ها محدود هستند و توسط موسسات مطرحی ارائه نگردیده اند.
در حال حاضر استاد آریان حیدری در موسسه آموزش مجازی و کلاس های آنلاین کلاسینو فعالیت می نماید و درس هایی از قبیل ریاضیات، هندسه، حسابان و دیفرانسیل را تدریس می کند.

آریان حیدری بهترین اساتید ریاضی کنکور

نقاط قوت آریان حیدری؟

 • پرداختن به مطالب تشریحی به اندازه مطالب و مباحث تستی
 • حل تست فراوان از روش های مختلف
 • ارائه جزوات آموزشی مناسب و کارآمد به دانش آموزان حاضر در کلاس آنلاین
 • امکان ارتباط و صحبت با استاد حیدری در حین تدریس وجود دارد.
 • ارائه تکالیف به دانش آموزان
 • فعالیت بیشتر نسبت به دی وی دی های آموزشی و به چالش کشیدن دانش آموزان

منابع سوالات آریان حیدری چیست؟

آریان حیدری سوالات انتخابی خود را از منابع مختلفی از جمله آزمون های آزمایشی قلم چی، موج آزمون، گزینه دو و بعضا هم گاج برمی گزیند و کمتر شاهد حل تست های تالیفی وی هستیم.

نکته مثبت دیگر ریاضی حیدری: استاد آریان حیدری در حین تدریس خود از روش های سریع و کنکوری برای حل تست ها استفاده می کند و تمرکز زیادی بر روی این امر دارد، اما در جزواتی که به دانش آموزان ارائه می کند به همان سوالات با روش های تشریحی و به شکل مرحله به مرحله نیز پاسخ داده است تا دانش آموزان علاقه مند به یادگیری روش های تشریحی و آنهایی که قصد گرفتن نمره بالا در امتحانات نهایی را دارند نیز بتوانند از آن استفاده نمایند.

معایب تدریس استاد آریان حیدری

 • گاهی از اوقات ممکن است دانش آموزان بخش های در حال تدریس را بلد باشند و بخواهند از آن گذر کنند و به مسائل و مباحث بعدی بروند، اما این امکان در کلاس های آنلاین وجود ندارد و دانش آموز باید تمام مطالب بیان شده در کلاس را بشنود و امکان مکث، به عقب و یا به جلو بردن جریان تدریس وجود ندارد.
 • تعداد جلسات کلاس ها و ساعات آموزشی زیاد است و زمان قابل توجهی را از دانش آموزان می گیرد.
 • در کلاس های آنلاین استاد آریان حیدری زمان زیادی صرف خواندن کامنت های دانش آموزان می شود و کلاس از جریان تدریس خارج می گردد.

عدم رعایت اصل پیش نیاز در برخی از مباحث:

آریان حیدری در برخی از مباحث آموزشی صرفا به گفتن و معرفی برخی توضیحات و کلیات اکتفا می کند و سریعا به سراغ حل تست های آن بخش می رود. در نتیجه:

 • دانش آموز آمادگی و اطلاعات لازم در رابطه با حل سوالات را ندارد.
 • به واسطه عدم توانایی در حل سوال، اعتماد به نفس و انگیزه وی کاهش پیدا می کند.

چرا ملاک پور یکی از بهترین اساتید ریاضی کنکور هست؟

استاد ملاک پور از سطح سواد بالایی برخوردار هستند و یکی از ویژگی های مهم شان تدریس به دور از حاشیه است. مهندس ملاک پور این ویژگی خود را در همه کلاس های خود اعم از آنلاین و حضوری حفظ می کنند و به جای پرداختن به حواشی کنکور تمام تمرکزشان را روی تدریس می گذارند.

کلاس نکته و تست استاد ملاک پور به صورت مفهومی و سؤال محور است، به این صورت که در ابتدا سؤال را حل می کنند سپس با تحلیل سؤال، مفاهیم و نکته های مربوط به درس را به دانش آموزان یاد می دهند.

تحصیلات افشین ملاکپور

استاد افشین ملاک پور در سال ۱۳۴۹ دیده به جهان گشود و  در رشته مهندسی صنایع پذیرفته شدند و پس از طی دوران تحصیل در این رشته از دانشگاه علم و صنعت فارغ‌التحصیل شدند.

مهندس افشین ملاک پور با بیش از ۲۵ سال سابقه در حوزه تدریس ریاضی و حسابان یکی از محبوب ترین اساتید هستند. در دبیرستان های خرد، ادیب فرزانه، ربانی، مهدوی، نوآور و سوده سابقه تدریس داشته اند.

آموزشگاه های هدف و پرستو و تاملند نیز از جمله آموزشگاه های آنلاینی هستند که ایشان در آن جا فعالیت دارند.

ویژگی های ریاضی ملاکپور

ملاک پور لحن و بیان نسبتا شیوا و خوبی دارد‌. همانطور که اشاره شد استاد ملاک پور بسیار بی حاشیه هستند و این موضوع را در شیوه تدریس شان نیز میتوان احساس کرد به صورتی که بعد از مدتی لحن استاد یکنواخت می شود. کلاس دور از هیجان از  دید گاه  برخی از دانش آموزان یک امتیاز محسوب می‌شود اما از نگاه عده ای دیگر از دانش آموزان که کلاس پر از شور و نشاط را به کلاس آرام ترجیح میدهند می ‌تواند یک نقص جدی شمرده شود.

در کل به دلیل ماهیت درس ریاضی که مقداری خشک است یک نواختی لحن می تواند کلاس را کسل کننده کند و مقداری از جذابیت آن بکاهد. اگر از خشک بودنش بگذریم بدون شک جزو ۳ نفر اول بهترین اساتید ریاضی کنکور در ایران می باشد.

مهرداد عباسپور رتبه ۱ بالاترین سواد در بین بهترین اساتید ریاضی!!

از سطح سواد بسیار بالایی برخوردار هستند. از جمله افرادی هستند که  علاوه بر اینکه خودشان  توانسته اند در زمان تحصیل خود در زمینه ریاضیات بهترین نتیجه ها را کسب کنند و به بهترین درجات علمی برسند، در زمینه تدریس نیز بسیار موفق ظاهر شده اند و توانسته اند دانش بالای خود را با زبان ساده به نسل جدید بیاموزند.

 استاد عباس پور نیز به صورت مفهومی تدریس می کند و با تکنیک حل و تحلیل سؤال سعی می کند به دانش آموز نکات مربوط به درس را توضیح دهد یکی از مزیت های این روش مشارکت دادن دانش آموزان در تدریس است.

مهرداد عباس پور نیز یکی از بی حاشیه ترین اساتید مشهور کنکور هستند که تمام تمرکز خود را صرف آموزش دانش آموزانش میکند.

من (بهروز اسدی) هنوزم دیدگاهم این هست مهرداد عباسپور رتبه ۱ در بین بهترین اساتید ریاضی کنکور از نظر علمی و سواد دارد.

تحصیلات مهرداد عباسپور

تحصیلات: استاد مهرداد عباس پور دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف هستند، در سال ۱۹۹۳میلادی موفق به کسب مدال طلای المپیاد جهانی ریاضی شدند.

سابقه: مهندس مهرداد عباس پور با بیش از بیست سال سابقه تدریس ریاضیات و حسابان، از حرفه ای ترین اساتید کشور هستند که سالانه رتبه های زیادی را تربیت میکنند.

استاد عباس پور تا به حال سابقه تدریس در دبیرستان های فرزانگان، علامه حلّی، ریحانه، هدف، ربانی و… داشته اند.

همچنین اگر قصد شرکت در کلاس های آنلاین مهندس عباس پور را دارید شما می توانید در آموزشگاه کنکور هدف از کلاس های ایشان بهره ببرید.

تألیفات: استاد عباس پور در زمینه تألیف کتاب نیز فعّال هستند و تا به حال چندین کتاب را در درس ریاضیات و حسابان تألیف کرده اند.

کتاب های ایشان به شرح زیر می باشد:

 • بانک تست ریاضیات کنکور مبتکران
 • دیفرانسیل پیشرفته خیلی سبز
 • همایش دیفرانسیل نشر دریافت
 • کتاب جامع دیفرانسیل و حسابان نشر مثلث مثبت
 • کتاب جامع حسابان و ریاضیات پایه از نشر پرگار
 • کتاب ریاضی تجربی جامع از نشر پرگار
 • کتاب جمع بندی و حسابان و ریاضیات پایه از نشر پرگار
 • کتاب جمع بندی ریاضی تجربی از نشر پرگار

ویژگی های ریاضی عباسپور

لحن و بیان بسیار خوبی دارد. استاد عباس پور با بیان ساده و روان، درس خشک و محاسباتی ریاضی را به ساده ترین روش به دانش آموزان یاد میدهد اما گاهی سریع صحبت می کند و شاید بعضی از دانش آموزان متوجه درس نشوند.

توجه:

هر استاد یک شیوه خاص را برای تدریس انتخاب میکند که از دیدگاه خودش آن روش بیشترین بازدهی را برای دانش آموزانش دارد، و در حالت کلی نمی توان همه را با یک خط کش و معیار یکسان سنجید و بگوییم هرکس طبق معیار ما نباشد استاد خوبی نیست چرا که سلیقه دانش آموزان متفاوت است و هر کس با توجه به انتظارات خود از معلم و شیوه تدریسش بهترین را برای خود انتخاب می کند.

بریم مقایسه دو دبیر با هم بخونیم.

مقایسه ریاضی ملاک پور با عباسپور؟

آیتم مقایسه افشین ملاک پور مهرداد عباس پور
جزوه جزوه استاد ملاک پور شامل مباحث مطرح شده در کلاس، سؤالات تألیفی و کنکور است که می‌تواند جزوه جذاب و کارآمدی باشد. جزوه‌ استاد عباس پور شامل اسلاید هایی است که در کلاس توضیح می دهند، علاوه بر آن شامل تعداد زیادی سؤالات تألیفی و کنکورهای سال های گذشته می شود.
شروع تدریس تدریس از مبحث معادلات شروع می شود و بعد مباحث توابع و… تدریس می شود.  تدریس از مباحث پایه مثل عبارت های جبری شروع می شود که میتواند برای دانش آموزانی که میخواهند از صفر شروع کنند مفید جباشد، در ادامه وارد مباحث معادله و تابع و… می شود.
کلاس جامع در کلاس های جامع معمولاً از صفر و پایه تدریس می شود و معمولاً سهم آموزش بیشتر از تست زنی است.

کلاس های جامع هر دو استاد برای همه تیپ های دانش آموزان مناسب هستند و اگر دانش آموز طبق اصول استاد پیش برود و به استاد خود اعتماد کند قطعاً نتیجه مطلوبی می گیرد.

همان توضیحات ملاکپور
کلاس نکته و تست

منظور از کلاس های نکته و تست کلاس هایی است که در دوران جمع بندی برگزار می شود و زمان شروع این کلاس ها معمولاً بعد از ایّام عید نوروز است و تا حدود یک هفته قبل از کنکور تمام می شوند.

در کلاس های نکته و تست همانطور که از نامش مشخص است نکات بر پایه تست زنی آموزش داده می‌شود و تنها یک توضیح جامع و مختصر از مبحث مورد نظر داده می شود و سپس به سراغ تست های کنکوری و تألیفی می روند و نکات بیشتر را همراه تست به دانش آموزان تدریس می کنند.

 این کلاس ها برای دانش آموزانی که می خواهند از صفر شروع کنند توصیه نمی‌ شود چرا که استاد مبنا را بر اساس میگذارد که دانش آموز درس را آموخته و تمریناتی نیز در این درس داشته است و صرفاً برای جمع بندی در این کلاس شرکت کرده است.

اما اگر دانش آموز صفر نیز وقت بگذارد و آفلاین های کلاس ها را ببیند و در مباحث به شدت مهم، خارج از تایم کلاس تمرین و تکرار داشته باشد تا به تسلط برسد می تواند در کلاس های نکته و تست شرکت کند هرچند که با توجه به زمان باقی مانده تا کنکور کار چندان آسانی نیست و ممکن است تعادل درسی تان از بین برود.

همان توضیحات ملاکپور

نتیجه نهای ریاضی ملاکپور و عباسپور؟

بی شک مهندس ملاک پور و مهندس عباس پور دو استاد برجسته و کاربلد در در ریاضیات و حسابان هستند و هیچ شکی در حرفه ای بودن آن ها نیست و این تحلیل های بی طرف صرفاً برای آشنایی شما دانش آموزان با اساتید و روش تدریس ایشان است نه برای جهت دهی و سو گیری تصمیمات شما.

استاد ملاک پور و استاد عباس پور هر دو نقاط قوت پررنگ تری نسبت به نقاط ضعف شان دارند و هیچ شکی در سواد و حرفه ای بودن آن ها نیست، ولی یک نکته یادتون نره اگر از همون اول سال و سال های پایه خودت ریاضی کار کردی و فقط نیاز به تسلط بیشتری داری پیشنهاد من کلاس نیست!  فقط و فقط تست بیش تر می تواند کمک کننده باشد پس تست زنی باید در اولویت قرار گیرد.

کلاس زمان بیشتری از شما می گیرد،  بخصوص اگر کلاس به صورت حضوری هم باشد یک زمان مضاعف را صرف رفت و برگشت به کلاس می کنید و در این میان اگر زمانبندی و برنامه ریزی درستی را تا روز کنکور نداشته باشید، کلاس می تواند ضربه جدی به درس شما و کنکور تان وارد کند.

امیر مسعودی چطوره؟

امیر مسعودی از آن دست اساتیدی است که در زمینه های مختلف آموزشی از جمله برگزاری همایش ها و سمینارها، کلاس های آنلاین، کلاس های حضوری و همین طور تهیه دی وی دی های آموزشی فعالیت دارد و هر یک از دانش آموزان می توانند بر اساس شرایط خود یکی از منابع گفته شده را انتخاب و استفاده کنند.

تحلیل تدریس استاد امیر مسعودی

نکات مثبت نکات منفی
بیان ساده زمانبر بودن و حجم بالای دی وی دی های آموزشی
پرداختن به مطالب تشریحی استفاده از تکنیک برای حل سوالات (تکنیک ها تنها برای دسته خاصی از سوالات کاربردی هستند نه همه آنها)
تطابق کمتر نسبت به سایر اساتید

بهترین اساتید ریاضی کنکور با امیر مسعودی

تحلیل عبدالرضا منتظری

استاد عبدالرضا منتظری به نوعی مشهورترین دبیر صداوسیما و شناخته شده ترین استاد در بین تمام دانش آموزان کنکوری است که موسس موسسه آموزشی حرف آخر نیز می باشد.

تدریس ریاضی منتظری چطوره؟

 • استفاده از پویانمایی و پاورپوینت های آموزشی متحرک که تمام مباحث و مطالب را به شکل جزء به جزء مشخص می کنند.
 • شهودی سازی و پرهیز از بیان و آموزش کلیشه های درسی
 • ارائه محصولاتی با وضوع بالای تصویر و کیفیت ممتاز صدا
 • وجود فردی به عنوان استادیار در جریان تدریس به منظور افزایش فعالیت کلاس و بیان سوالات و ارائه توضیحات بیشتر
 • ضمانت محصولات عرضه شده توسط موسسه
 • ارائه بسته آزمون های شبیه سازی شده استاندارد مطابق با بودجه بندی های کنکور سراسری
 • پرهیز از آموزش تست زنی و اصول پاسخگویی به سوالات با روش های قدیمی و تکنیک ها
 • ارائه برنامه ریزی های درسی و خدمات مشاوره ای مطلوب به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته

ضعف استاد منتظری

 • فیلم آموزشی استاد منتظری رمزدار هستند و بر روی یک سیستم اجرا می شوند و امکان تماشای آنها بر روی دیگر پردازنده ها وجود ندارد.
 • پشتیبانی ضعیف
 • تا حدودی فیلم ها قدیمی هستند.

بهترین اساتید ریاضی کنکور با امیر مسعودی

مقایسه ریاضی منتظری، حیدری و مسعودی؟

موضوعات لازم برای بهترین اساتید ریاضی کنکور
 رتبه عبدالرضا منتظری رتبه آریان حیدری رتبه امیر مسعودی
ارائه محتوای درسی باکیفیت و کاربردی ۱ ۱ ۲
آموزش مطالب تشریحی ۲ ۱ ۲
انطباق آموزش ها با سوالات کنکور ۲ ۱ ۳
نوآوری و استفاده از شیوه های جدید ۱ ۲ ۳
پرسش و پاسخ و تعامل با دانش آموز ۲ ۱ ۳
زمانبندی و حجم آموزش ها ۱ ۲ ۳
امکان مشاهده مجدد آموزش ها ۱ ۱ ۲
ضمانت محتوای آموزشی ۱ ۲ ۲
امکان پرداخت اقساطی هزینه ها اساتید در این مورد شرایط یکسانی دارند.
تدریس مفهومی و ترکیبی ۱ ۱ ۳
ارئه خدمات مشاوره ای و پشتیبانی ۳ ۱ ۲

نکته: اولویت بندی و رتبه های اساتید در هر عامل از ۱ تا ۳ مشخص شده اند. خیلی از دانش آموزان به ما پیام دادند تحلیل این سه دبیر بالا می خواهند، بخاطر همین این سه معلم به صورت جدا در پست بهترین اساتید ریاضی کنکور مقایسه کردیم.

نحوه طراحی سوالات ریاضی در کنکور سراسری

درس ریاضی ضریب و اهمیت بالایی دارد و در همه رشته های تحصیلی از جمله رشته ریاضی و فیزیک نقشی بسیار تاثیرگذار بر روی قبولی و یا عدم قبولی افراد دارد؛ هرساله طراحان کنکور برای جلوگیری از پیش بینی سوالات توسط اساتید و دانش آموزان، دست به تغییرهایی می زنند که بعضا بسیار غیراستاندارد و غیرمنصفانه هستند.
در گذشته سوالات ریاضی کنکور به گونه ای بود با یک راه حل مشخص پاسخ داده می شد و دانش آموزان می دانستند با مطالعه کدام بخش ها و تست زنی می توانند به درصدهای خوبی برسنند.
چند دوره ای است که روند طراحی سوالات دچار تغییر شده است و طراحان به سمت ارائه سوالات مفهومی نموده اند، به همین خاطر است که عموم دانش آموزان ریاضی را درسی سخت می دانند.

ترکیبی بودن سوالات سوالات ریاضی کنکور

مسئله حائز اهمیت دیگر ترکیبی بودن سوالات است، یعنی در یک تست دو بخش مجزا مورد سوال قرار گرفته اند و دانش آموز باید با دانستن هر دو آنها و برقراری ارتباط بین آنها به پاسخ سوال برسد؛ این بدین معناست که اگر دانش آموزی یک بخش از سوال را بداند و بخش دیگر را خوب یاد نگرفته باشد نمی تواند به پاسخ برسد.
نکته: عدم توان در پاسخگویی به سوالات ترکیبی می تواند ریشه در عدم رعایت اصل پیش نیاز دروس داشته باشد.

استادی بهتر است که:

 • به تدریس مفهومی بپردازد.
 • سوالاتی را ارائه دهد که مطابق با کنکور سراسری است و شباهت زیادی با آنها دارد.
 • توان پیش بینی طرز فکر طراحان سوال را داشته باشد.
 • راه حل های کاربردی و درستی را برای رسیدن به پاسخ سوالات ارائه نمایند.
 • تست های ترکیبی را ارائه کند و به تحلیل و بررسی کامل آنها بپردازد.

پس از بین بهترین اساتید ریاضی کنکور، دبیری باید انتخاب بکنیم که مفهوم خوب برامون جا بندازه و نباید درگیر و اسیر تبلیغات بعضی از دبیرها شویم.

آیا امیر مسعودی بهترین دبیر ریاضی کنکور هست؟

انتخاب استاد برای یک درس امری سلیقه ای است، پس به طور قطع نظر دانش آموزان با یکدیگر متفاوت است؛ امیر مسعودی آموزش های پرحجم و زمانبری دارد و برای مطالعه و مشاهده آنها دانش آموزان باید مدت زمان و انرژی زیادی را صرف نمایند.
بزرگترین ضعف این استاد استفاده از تکنیک برای پاسخگویی به سوالات کنکور است؛ تکنیک ها راه حل هایی هستند که برای همه سوالات مناسب نیستند و فقط دسته خاصی از تست های کنکوری را پوشش می دهند. این مسئله موجب می شود تا دانش آموزان سر جلسه کنکور و هنگام مواجه شدن با سوالات، خود را در شرایط بدی ببینند و نتوانند از تکنیک هایی که بارها و ساعت ها تمرین کرده اند به جواب برسند.

آیا منتظری بهترین دبیر ریاضی کنکور هست؟

آمارها و بازخوردهای دانش آموزان کنکوری این گونه نشان می دهد که استاد عبدالرضا منتظری محبوبیت خوبی داشته و روش ها و تدریس های وی برای پاسخگویی به سوالات کنکور مناسب و تاحدودی کارآمد هستند؛ عبدالرضا منتظری از روش های چند روش و الگو را برای پاسخگویی به سوالات استفاده می کند و بر روی آنها تمرکز و تمرین می کند تا بتواند آنها را ملکه ذهن دانش آموزان سازد.

استفاده از الگوهای ثابت، روش های شهودی و همینطور ماشین های حل سوال باعث شده است تا امکان حذف فرمول ها فراهم آورده شود و حل سوالات کیفیت و سرعت بیشتری پیدا کند.

آیا آریان حیدری بهترین دبیر ریاضی کنکور هست؟

محبوبیت بالای آریان حیدری ریشه در تاثیرگذاری این دبیر در کنکور دارد؛ همه ساله تعداد زیادی از دانش آموزان کنکوری متقاضی شرکت در کلاس های حضوری و یا آنلاین استاد آریان حیدری هستند، زیرا این استاد کیفیت تدریس بالایی دارد و راهکارهای کاربردی را نیز برای رسیدن به جواب سوالات ارائه می کند.

آریان حیدری گاهی از تیکنیک ها برای حل سوالات استفاده می کند که همانطور که گفته شد کاربرد زیادی ندارند و فقط برای دسته خاصی از سوالات مناسب هستند، در ضمن آراین حیدری روش عادی حل سوال نیز تدریس می کنند.

مثال:

یکی از تکینک های رایج که توسط استاد آریان حیدری استفاده می شود این است که اگر در صورت سوالی سه مولفه A، B و C وجود داشته باشد و از این سه مولفه در گزینه ها مطلبی به میان نیامده باشد، می توان از آنها صرف نظر کرد و آنها را در تحلیل و فهم سوال استفاده نکرد.

استفاده از گزینه ها برای رسیدن به پاسخ ها، روشی است که در معدود سوالاتی به پاسخ می رسد، در نتیجه هنگامی که دانش آموز با دیگر سوالات و تیپ تست ها مواجه می شود، نمی تواند به آنها پاسخ دهد و نتیجه مطلوبی را کسب نمی کند.

موضوع مرتبط: تاملند یا کلاسینو

سوالات رایج دانش آموزان در مورد ریاضی کنکور

آیا می توان از درس ریاضی صرف نظر کرد و وقت آن را برای درس دیگر اختصاص داد؟

بسیاری از دانش آموزان چنین کاری را انجام می دهند و بطور کلی درس ریاضی را کنار می گذارند، این یکی از دلایلی است که موجب کاهش میانگین درصدهای ریاضی در کنکور گردیده است؛ با این تفاسیر فرصتی به وجود می آید تا دانش آموزان قوی در درس ریاضی رقبای خود را پشت سر بگذارند و نتایج درخشانی را به دست آورند، حال پرسش من از شما این است که آیا می توانید این فرصت استثنایی را از دست بدهید؟؟

دوستان رشته ریاضی می توانند پست بهترین اساتید حسابان کنکور را مطالعه بکنند.

با توجه به سخت بودن سطح سوالات در کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، پیش بینی شما برای کنکور ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ و…چیست؟

در کنکور ۱۴۰۰ سوالات غیراستاندارد و خارج از کتاب زیادی دیده شد که بعضا حتی مناسب کنکور دکتری بودند نه کنکور سراسری و مقطع کارشناسی؛ پس از کنکور اعتراضات به سوالات قوت گرفت، به همین دلیل تست های درس ریاضی توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفتند. با سخت گیری های صورت گرفته و تخلف های فاحشی که توسط طراحان سوالات اتفاق افتاده است، سوالات در کنکور ۱۴۰۱ کیفیت بهتری داشت و همچنین سخت بود ولی در قالب مفهومی و اصولی بودن.

توجه داشته باشید که سوالات در هر حالت مفهومی و برخی ترکیبی خواهند بود.

تغییر روند برگزاری کنکور از سال ۱۴۰۲، تغییری در انتخاب منابع و اساتید ایجاد می کند؟

از سال ۱۴۰۲ کنکور دو مرحله برگزار می شود و تست های مطرح شده در آن نیز از دروس اختصاصی هستند؛ ریاضی درسی اختصاصی است، در نتیجه تغییری در منابع و اساتید آن به وجود نمی آید و در هر صورت دانش آموزان باید برای رسیدن به درصدهای بالا در آن، تلاش و ممارست زیادی را به خرج دهند.

نظراتتون درباره بهترین اساتید ریاضی کنکور بنویسید

کمیل: سال گذشته در کنکور ریاضی شرکت کردم و برای درس ریاضی نیز از تدریس های بسیار خوب و مفید استاد آریان حیدری استفاده کرده بودم و از این کار رضایت دارم؛ استاد حیدری تست های زیادی برایمان حل کردند که عموما مخصوص رشته تجربی بودند، اما بسیار بهتر می شد اگر سوالاتی که توسط ایشان در طول کلاس حل می شوند مخصوص رشته ریاضی بودند تا جزئیات و برخی نکات که مخصوص به داوطلبان این رشته است نیز از قلم نیافتد.

گلاره: از تدریس استاد عبدالرضا منتظری استفاده کردم و بسیار برایم مفید و کاربردی بودند، اما در پخش کردن دی وی دی ها سختی هایی داشتم و آن هم بخاطر قفل بودن دی وی دی ها بود و نمی شود آنها را بر روی دستگاه های دیگری به غیر از کامپیوتر و لپ تاپ مشاهده نمود.

و…

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

‫۱۰۲ دیدگاه ها

 1. سلام من بین ریاضی استاد کرمی و استاد مقدم نیا موندم
  با هردو‌هم‌ارتباط خوبی گرفتم
  ولی نمیدونم با کدوم برای تابستون ۱۴۰۳ شروع کنم
  میشه بیشتر راهنماییم کنید؟

  همچنین بین‌فیززیک استاد یحیوی و استاد ذهبی؟

 2. اصن همه دبیرا خوب …..
  من نمیفهمم چرا ما میایم اینجا خودمون رو ثابت کنیم که مثلا من بهترین دبیر رو دارم یا چی ؟
  اقا بیخیال هر کی با دبیر خودش راحت تره
  شما اصن مفهموم کلاس که اول دوره ها میزارن میفهمین چیه ؟ جسارتا برای اینکه بری با سبک تدریسش اشنا بشی بعد بری اگه خواستی خریداری کنی
  همه دارن یه محتوا رو اراِِِئه میدن حالا با هر نحوی یا شکلی
  تروخدا انقدر که تعصب میگرین رو دبیراتون یه خورده درس بخونین یه چیزی میشین
  اصن بهترین کار اینکه برین مبحثی که توش مشکل دارین رو برین تدریس پارسال همون دبیری که بینشون شک داریو درو تو تلگرام پیدا کنید برید ببنید اگه متوجه شدیداون بهترینه البته برای شما

 3. اریان حیدری عالیه پارسال با استاد ملاک پور داشتم ولی با لحنشون ارتباط نگرفتم
  امسال به شدت راضیم و استاد حیدری رو پیشنهاد میکنم

 4. سلام جناب اسدی وقت بخیر من کلاس های سالیانه آلفا اسکول کرمی رو از دست دادم الان بین نوبان حیدری و ماز مهر کرمی موندم کدوم رو انتخاب کنم تدریس هر دو رو دیدم و ارتباط گرفتم ولی اینکه گفته بودید تدریس کرمی در آلفا اسکول کامل تر از ماز بوده یک ترسی به دلم انداخته لطفاً کمک کنید

 5. دست شمادردنکنه،چقداستادآنلاین،من آنلاین گرفتم بعدش چشام دردمیگیره شدید،حالم بدمیشه،بدرسای دیگمم نمیرسم،استادی سراغ ندارین خلاصه جموجورتربگه معرفی کنین بیزحمت،،،،اونم سال کنکورک انقدخطریه ۴۰۰ساعت ریاضی میخان بگن ۱۰ساعت درهفته،نمیدونم قیدکلاسوبزنم ازروکتاب بخونم،یاآفلاین یه خوب خلاصه ببینم،کاش یه موسسه باقیمت مناسب میشناختم ریاضی جموجوربگن

 6. سلام من دانش اموز نطام قدیم هستم برا درس ریاصی و فیزیک میخوام استاد انتخاب کنم که درصد فیزیک و ریاضیم بالا بره ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. ریاضی معین کرمی اگر خواستید میتونید ضریب ۱/۵ یا دو ببینید
   و فیزیک استاد مهدی براتی فوق العاده هستن بازم بستگی به خودتون داره

 7. سلام من واقعا گیج شدم با این همه نظرات متفاوت
  ازتون میخوام کمک کنید بفرمایید برای منی که یه دانش آموز سطح متوسط هستم کی رو معرفی میکنید؟

  1. سلام دوست عزیز
   بهترین کار اینه که بری نمونه تدریس اساتید رو ببینی و بر اساس سطح خودت و سبک تدریس یکیشون رو انتخاب کنی

 8. اقا چخبره این وضعیت؟ هرکی یه چیزی میگه . یکی میگه مسعودی بده یکی میگه منتظری بده . چنتا هم که میگن حیدری بدرد نمی خوره . الان من چکار کنم ؟ کدوم استاد رو انتخاب کنم

 9. آموزشگاه فرزانه ۲۰و کادرشون واقعاااا با حوصله و صبر باهاتون رفتار میکنند و واقعا اساتید با تجربه و خوبی دارن

 10. در کل آریان حیدری و منتظری و مسعودی اصلا بدرد نمیخوره . مخصوصا منتظری مسعودی آدمایی که کلا نمی دونن تو کنکور چه خبره میرن سراغ اینا . اینا دورشون نظام قدیمه دیگه کسی سرکلاساشون نمیره .
  آریان حیدری هم کلا روشاش مخصوصا تو کنکور تیر ۱۴۰۲ جواب نمی‌داد کنکور سخت بود ولی باز روشای مفهومی عملکرد بهتری داشتن
  از بین اساتید سعی کنید ●●●کسایی رو انتخاب کنید که مفهومی بگه ●●●●●
  بقیه معلم ها هم خوب هستن و بستگی به ارتباط گرفتن داره
  در کل با هرکس اوکی بودین باهاش درس ور دارین به جز آریان و مسعودی و منتظری
  #ارتش تعصبی آریان هم فعلا زیر این پیام هرچی میخوان بنویسن برن خالکوبی حیدر بزنن رو دستشون بعدا خودشون می‌فهمن چی کردن فعلا زوده خام هستن (از تجربه های کسایی که با آریان بودن و نابود شون استفاده کنید )

  1. ببین اگه ۱۰ تا با استراتزی خودش حل کنه ۲۰ تا سوال بدون استراتزی حل می کنه و قشنگ فول می کننت با احترام بهت ناموسا چرت نگو امسال هم که قبولی هاش نشون دهنده همه چیه

 11. سلام وقتتون بخیر ، راستش من برای ریاضی تجربی برای کنکور ۱۴۰۳ ، بین استاد عباسپور و حیدری موندم ، با توجه به کنکور این چند سال اخیر و درجه سختی بالای درس ریاضی ، به نظر شما کدوم استاد و انتخاب کنم ؟

  1. عباسپور خیلی خفنه تو ریاضی ولی سطحش بالاست
   آریان کلا حذف کن
   بیشتر بین کرمی ملاپور سادات …. اینا انتخاب کن

 12. سلام من بین استاد عزیزی و کرمی موندم کدوم رو انتخاب کنم به نظر شما کدوم استاد بهتر هست تا برای کنکور رتبه بالایی بگیری با تدریساشون ؟

   1. من دانش آموز آقای مقدم نیا هستم استاد خوبی هستن ولی خب مشکلش اینه ک سوال رو خیلی می‌پیچنونه آسون ترین سوال رو سختش میکنه
    وگرنه فن بیان خوبی دارن

 13. شما که امیر مسعودی با اون سطح تدریسش گفتید جای استاد مولایی واقعا در این بین خالیه هرچند ایشون نیاز به تعریف و تمجید ندارن

 14. همینو بگم که الان رتبه های یک آزمون های قلم چی مثل امیرحسین آقایاری که همیشهریاضی رو صد میزنه شاگرد کلاس جامع ژنرال آریان حیدری … بی شک بی نظیر ببین کسی که یدونه کلیپشو میبینه و بعد میاد اریان حیدری بزرگ رو تفسیر میکنه رک و راست بگم کودنه و کسی که به حرفف های اینطور آدما گوش میده کودن تر.. کسی میتونه راجب استاد حیدری نظر بده که مثل من یه سال تمام باهاشون درس خونده. من هر کلاسی بگی رفتم منتظری دلقک بگیر تا بابک سادات گریه کن ، هیچکی ژنرال نمیشه من از ۰ تا ۱۰۰ تو ازمونای قلم چی و سنجش و کنکور و شرف داشتن و اعتماد به نفس داشتن اورد بالا..

  1. بیا پایین سرمون درد گرفت ژنرال ژنرال مسخره.
   آریان حیدری همون باید بره موسسه قبلیش با لباس ورزشیش ورزش درس بده
   آریانه چه به ریاضی
   ارتش آریان در طول سال تعصب داره روش آخرش بادش میترکه همونایی که آریان دیدن شروع میکنن علیه ش حرف زدن

   1. من خودم درصد ریاضیم از ۱۵ درصد به ۶۰ درصد رسیده با چند جلسش و بعد هر استراتزی خودش سوالایی که با استراتزی حل نمیشه خیلی فول میگه

 15. بی شک بهترین استاد ریاضی کشور استاد سادات هستش
  ایشون ریاضی پایه توی اولویت اولشون قرار داره چون الان حدود ۷۰ درصد کنکور ریاضی پایه هستش
  تدریس مفهومی و استانداردهای جهانی .و توی کلاساش حدود۵۰-۶۰ تست میزنه
  من خودم با معدل ریاضی ۱۲ به ۶۰درصد رسیدم
  الان با جدول بازه بندی که واسه کلاساش قرار داده حتی یک دقیقه هم وقت تلف نمیکنه و با جدولی که سرکلاس پر کردی بعدا با خیال راحت میتونی بعدا مبحث یا تستی که مشکل داشتی رو سریع پیدا کنی
  ایشون اولین کسی هستن که این جدول رو طراحی کردن و در ماهای اینده شاهد تقلید بقیه استاید محترم هم خواهید بود …

 16. بی شک بهترین استاد ریاضی کشور استاد سادات هستش
  ایشون ریاضی پایه توی اولویت اولشون قرار داره چون الان حدود ۷۰ درصد کنکور ریاضی پایه هستش
  تدریس مفهومی و استانداردهای جهانی .و توی کلاساش حدود۵۰-۶۰ تست میزنه
  من خودم با معدل ریاضی ۱۲ به ۶۰درصد رسیدم
  الان با جدول بازه بندی که واسه کلاساش قرار داده حتی یک دقیقه هم وقت تلف نمیکنه و با جدولی که سرکلاس پر کردی بعدا با خیال راحت میتونی بعدا مبحث یا تستی که مشکل داشتی رو سریع پیدا کنی
  ایشون اولین کسی هستن که این جدول رو طراحی کردن و در ماهای اینده شاهد تقلید بقیه استاید محترم هم خواهید بود …
  من خودم با معدل ریاضی ۱۲ به ۶۰درصد رسیدم

 17. منتظری بهترینه امسالم که محصولاتش بروز شده عالی عالیه.هر کی میگه خوب نیست یا خودش داره استفاده میکنه نمیخواد کسی استفاده کنه .یا میخواد خراب کنه این موسسه در ضمن شیوه ارائه دروس در حرف آخر کجا بقیه جا ها کجا .خود محمد همدانی معلم زیست کلاسینو که اومده حرف آخر میگفت باورم نمیشه

 18. سلام به نظر من بهترین استاد ریاضی استادیه که بتونه ریاضی رو به بهترین روش تدریس کنه . من بهتون پیمان فراهانی رو توصیه میکنم که به روش داستانی تدریس میکنن . من به شخصه واقعا ازشون راضی بودم

  1. بگین پول گرفتیم تا تدریس آقای منتظری و تبلیغ کنیم دیگه! اصلا منصفانه و صادقانه مقایسه نکردید و این مورد از نظرات داده شده هم کاملا معلومه. به عنوان کسی که هم Dvd های آقای منتظری و دیده هم سر کلاس آریان حیدری نشسته میگم که بیشتر حرفاتون درست نیست!
   اول اینکه کجا تدریس های آ.منتظری هر سال بروز میشه؟!؟! اتفاقا بعضی از مباحث فیلماش واسه سال ها قبله و این خودش با توجه به اینکه ریاضی سال به سال جدی تر میشه تو کنکور یه ضعفه! ولی آ.حیدری کاملا تدریس ها مطابق با درجه سختی کنکوره.
   دوم اینکه اتفاقا برعکس! آ.حیدری تدریسش از صفره صفره و شما چیزی هم از ریاضی ندونی به کلاسش میرسی.
   سوم اینکه آ.منتظری واسه هر تیپ سوالی تکنیکاش جواب نمیده و خیلی جا داره. ولی آ.حیدری واقعا از همه جنبه ها بررسی می کنه سوالو
   بی انصاف نباشیم. آقای حیدری خیلی بهتر از چیزیه که اینجا نوشتین. یه سری حرفاتونم راجع به آقای منتظری راست نیست.(منکر تدریس خوبشون نیستم. خیلیم معلم خوبین ولی الکی تعریف نکنین دیگه!)

 19. استاد منتظری، استاد خوبی هستن
  ولی عالی نیستن
  من دانش آموز نظام جدیدم، ولی این ریاضی که دست منه نصفش تدریس نظام قدیمه😐 بعدش یه جاهاییش ضبط جدید هست.
  فقط این نیست مثلا زیست هم اینجوریه یا مفاهیم شیمی که کلا ضبطش برا نظام قدیمه
  یکی دیگه از ایراد هاش اینه که از لحاظ تستی اصلا تامین نمیشید و حتما باید یک کتاب تست تهیه کنید، اینجوری بگم که تو تدریس، تست های سخت و شناسنامه داری حل نمیکنه و تست ها به روز نیستن.
  ولی در کل استاد خوبی هستن
  بقیه اساتید رو ندیدم برا همین قضاوت نمیکنم

 20. من استاد منتظری رو برای مشتق و بیضی نگاه کردم سایر درسها هم خبری ندارم اما واقعا برای فصل مشتق و بیضی فوقالعاده عمل کرده

 21. من ریاضیات حرف اخر رو تهیه کردم.
  و میتونم بگم از کیفیتش به هیچ عنوان راضی نبودم.
  ریاضیات ریاضی رو بطور کامل نفرستاده بودند
  کیفیت بعضی ویدیو ها بسیار پایین بود
  تدریس منتظری خیلی ضعیف بود و توی کل دی وی دی شاید ۱۰ ۲۰ تا تست کنکور رو حل کردن
  اریان حیدری رو بشدت پیشنهاد میکنم

 22. سلام من تمام بسته های سه موسسه برتر رو گرفتم گیلنا و حرف اخر و قلم چی . دروس ریاضی و فیزیک و شیمی رو مقایسه کردم و متوجه شدم که نحوه تدریس استاد ریاضیشون ( استاد مسعودی) که فیزیکدان و ریاضی دان و اختر شناس هستش و عضو انجمن ملی نخبگان هستش خیلی بهتره چون مطمینی که دبیرت یک دانشمند هست و چون تا ته ریاضی فیزیک رفته روش هایی از خودش میگه که توی حل۹۹ درصد تست ها جواب میده و حالا که این سایت نوشته استاد مسعودی بدرد نمیخوره. کاملا اشتباهه و اگر روش هاش بدرد نمیخورد حرف اخر و بیشتر موسسات ایران ازش کپی نمیکردن . تدوین گر این سایت که همه مطالبش به نفع منتظری هستش من مطمعنم که تو ( تدوین گر سایت) نمیزاری این مطلب و این حقیقت پخش بشه

  1. دوست عزیز اینجا برای تبادل اطلاعات بین معلمان ایران و دانش آموزان ایران و همچنین راهنمای مشاوران کشورمون هست اگر تحلیلی و تجربه ای داری در اختیار همه دوستان بذار بدون این که بی احترامی کنید.
   تشکر

  2. من میخوام دی وی دی های امسال مسعودی که تازه گرفته شده رو از خود آقای مسعودی بگیرم واسه پایه دهم به نظرتون خوبه یا آریان حیدری

 23. استاد منتظری عالی هستن. خدا قوتش بده. من که نمیدونم چطور تشکر کنم
  ولی تو گروهشون استاد فیزیک جالبی ندارن

 24. بهترین استاد ریاضی استاد آریان حیدری هستن ، من ریاضیم زیر ۰ درصد بود ، ولی با دو جلسه کلاس ایشون به درصد ۷۰ رسید.

 25. سلام خیلی عالی ممنون از مطالبتون میشه برای عربی واعظی هم از این مقایسه ها بذارید و یک مطلب درباره شیوه خواندن عربی از روی dvd حرف اخر عربی

 26. سلام بهترین استاد در کرج مهندس فراهانی هستن با مشاوره خوب ودرس دادن خوب میتونید بهترین شرایط واسه خودتون رقم بزنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا