کلاسینو

نکته و تست کلاسینو

بررسی کلاس های نکته و تست دروس تخصصی تجربی، ریاضی و انسانی | مشاوره | ثبت نام کنکور 1403

در ماه های پایانی کنکور و یعنی بعد دی ماه، دوره ای با عنوان نکته و تست داغ می شود و کلاس های نکته و تست کلاسینو در این ماه ها یکی از بهترین نکته و تست های کنکور ۱۴۰۳ به حساب میاد. علت آن نیز وجود دبیران با تجربه کلاسی نو می باشد که تدریس این دوره را به خوبی بلدند و دقیق به دانش آموزان یاد می دهند چطور از این فرصت برای پیشرفت دروس استفاده کنند. از همه مهم تر بتوانند خودشان را برای درصد بالای کنکور آماده کنند.

مشخصات کامل نکته و تست کلاسینو برای کنکور ۱۴۰۳

به موارد زیر توجه کنید.

سوالات نکته و تست کلاسینو ۱۴۰۳ پاسخ سوالات
تعداد جلسات هر درس ۱۲ تا ۱۵
تاریخ شروع کلاس ها ۳۰ دی ماه (هفته اول بهمن ماه ۱۴۰۲)
تاریخ پایان کلاس ها اواخر فروردین ماه ۱۴۰۳
تایم هر جلسه ۲.۵ تا ۴ ساعت
جامع کنکور نکته و تست شامل سه سال تحصیلی باهم می شود.
قیمت ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هر هفته فقط یک جلسه برای هر درس آنلاین برگزار می شود.

نحوه ثبت نام نکته و تست کلاسینو کنکور ۱۴۰۳

احتمالا سوال براتون پیش بیاد که چگونه کلاس های نکته و تست TNT کلاسینو را ثبت نام کنیم؟ به سادگی می توانید از طریق زیر اقدام کنید.

برای مشاوره و ثبت نام نکته و تست tnt کلاسینو ۱۴۰۳ با شماره های ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ و یا ۰۹۳۰۱۷۸۰۰۱۵ تماس بگیرید.

معرفی کلاس های نکته و تست کنکور ۱۴۰۳ کلاسی نو به همراه توضیحات

کلاس های نکته و تست زیادی به همراه مشاوره تحصیلی در کلاسینو از اوایل بهمن ماه ۱۴۰۲ استارت می خورد و ما سعی کرده ایم تمامی این کلاس ها را که توسط دبیران کلاسینو ارائه می شود را بررسی کنیم و همجنیت نکات مهم آنها را در اختیار شما گداشته ایم.

نکته و تست ریاضی کنکور

نکته و تست ریاضی کلاسینو توسط دبیران نامی یعنی آریان حیدری، بابک سادات و خسرو محمدزاده می باشد.

استاد آریان حیدری نکته و تست ریاضی تجربی، حسابان و نکته و تست ریاضی انسانی برای کنکور ۱۴۰۳ را به صورت کاملا مفهومی و با لحن بیان عالی که دارند، تدریس می کنند. بابک سادت نکته و تست ریاضی تجربی و حسابان کنکور را پایه ای و با سبک شیرینی که دارند، تدریس می کنند. خسرو محمدزاده فقط نکته و تست ریاضی انسانی را برای دانش آموزان رشته انسانی به صورت جامع و صفرتاصدی ارائه می دهند.

نکته و تست ریاضی کلاسینو ۱۴۰۳ آریان حیدری بابک سادات خسرو محمدزاده
ریاضی تجربی
حسابان
ریاضی انسانی

از بین دبیران نامبرده، انتخاب دبیر نکته و تست اختیاری می باشد و باید یکی از دبیران را برای هر درس انتخاب کنید.

نکته و تست زیست کنکور

نکته و تست زیست کلاسینو برای کنکور ۱۴۰۳ توسط دبیران نامی و آپدیت یعنی محمد همدانی، استاد عمارلو تدریس می شود. این دو دبیر از تجربه خیلی خوبی برخوردار هستند. علی محمد عمارلو نزدیک ۲۰ ساله که زیست را به صورت مفهومی ارائه می دهند. استاد همدانی نیز با سبک تدریس از صفر و شماتیکی و با بیان خوب توانسته اند محبوبیت خاصی را به دست بیاورد. دقت داشته باشید اگر سوالی براتون پیش آمد می توانید با ما ارتباط بگیرید. پس تا پایان همراه ما باشید.

نکته و تست فیزیک کنکور

دوره های نکته و تست فیزیک کلاسینو برای کنکور ۱۴۰۳ توسط دبیران قدیمی و مفهومی کار یعنی محمد نوکنده، مهدی براتی و علیرضا عربشاهی تدریس می شود.

فیزیک تجربی و ریاضی توسط اساتید فیزیک کلاسینو ارائه می شود و همانطور که می دانید سبک این اساتید با هم تا حدودی متفاوت می باشد. شما بر اساس ارتباط گیری می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. نوکنده سبکی بدون فرمول و مفهومی دارند (دخیل کردن هوش ریاضی)، براتی سبکی کتاب محور و منظم تر ارائه می دهند و همچنین سبک عربشاهی اصولی و بدون حاشیه می باشد.

نکته و تست شیمی کنکور

کلاس های نکته و تست شیمی کلاسینو توسط دبیران نامی شیمی کشور یعنی رضا و امید مصلایی، کامبیز فرزانه و همچنین دبیر دیگر شیمی محمد مرادی تدریس و برگزار می شود. اگر می خواهید شیمی را پایه ای یاد بگیرید و تست های با کیفیتی حل کنید مصلایی ها گزینه مناسبی برای شما خواهند بود. اگر می خواهید جزوه خوبی داشته باشید و فقط سرکلاس تست و مرور و جمع بندی کنید، بدون شک استاد مرادی منتظر شما هستند. اگر با مصلایی و مرادی ارتباط نگرفتید، مطمئنا با کلاس نکته و تست کامبیز فرزانه ارتباط خوبی برقرار می کنید. دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی می توانند برای شیمی از این کلاس ها بهره ببرند.

نکته و تست زمین شناسی کنکور

تنها یک دبیر کلاس تست زمین شناسی را ارائه می دهند و آن هم محمد همدانی می باشد. می توانید با استاد بیشتر آشنا شوید و اگر تمایل داشتید از کلاسشون استفاده کنید.

نکته و تست عربی اختصاصی کنکور انسانی

کلاس های نکته و تست عربی انسانی کنکور ۱۴۰۳ توسط دبیران زیر تدرس و ارائه می شود.

همه دبیران عربی کلاسینو به خوبی پیشرفت داشتند و علت آن هم رقابتی هست که با هم و مجموعه های دیگر دارند. شما بر اساس ارتباط گیری می توانید دبیر مورد نظر خود را انتخاب کنید. همانطور که می دانید استاد واعظی دبیری پر انرژی و صاحب سبک می باشد. اساتید تاجبخش و شاهروی آپدیت و خیلی به روز عمل می کنند.

نکته و تست فلسفه و منطق کنکور

تنها یک دبیر نکته و تست فلسفه و منطق را در کلاسینو تدریس می کنند. استاد علی فروغی نیا دبیر جوان، خوش صدا و آپدیت می باشد که توانسته اند این درس را به خوبی در دوره های گذشته ارائه دهند و برند این درس در کنکور شوند.

نکته و تست علوم و فنون (ادبیات اختصاصی کنکور)

کلاس های نکته و تست ادبیات تخصصی انسانی در کلاسینو توسط اساتید نامی و برند ادبیات برگزار می شود. یعنی رضا حسینی یکتا و فراز توکلی!!!

این دو دبیر به خوبی ادبیات را می شناسند و همچنین نقاط ضعف دیگر دبیران ادبیات موسسات دیگر را برطرف کرده اند. به خوبی روی مباحث سخت آرایه، دستور زبان، عروض و … تسلط دارند. بر اساس ارتباط گیری می توانید یکی از این دو دبیر را انتخاب کنید.

نکته و تست اقتصاد و روانشناسی کنکور

این کلاس هم به صورت جامع هر دو درس را پوشش می دهد. نکته و تست اقتصاد و روانشناسی کلاسینو کنکور ۱۴۰۳ توسط استاد پویا بهشتی تدریس می شود. این دبیر یجورایی یکه تازه این درس در کنکور می باشد و به آن صورتی رقیبی ندارند.

نکته و تست تاریخ و جغرافیا کنکور

این کلاس هم به صورت جامع هر دو درس تاریخ و جغرافیا را پوشش می دهد. نکته و تست تاریخ و جغرافیا کلاسینو کنکور ۱۴۰۳ توسط استاد مصطفی رضایی مهر تدریس می شود. این دبیر هم یکه تاز و بی نظیر این درس می باشند.

نکته و تست جامعه شناسی کنکور

دبیر نکته و تست جامعه شناسی کنکور ۱۴۰۳ در کلاسینو کسی نیست جز استاد حمید اثباتی با تجربه!! دبیری مفهومی و آپدیت می باشد و سطح سوالات کار شده در کلاس مطابق با کنکور می باشد.

نکته و تست هندسه و گسسته کنکور

نوبت به درس سخت و پیچیده بچه های رشته ریاضی می رسد. کلاس های نکته و تست هندسه و گسسته کنکور ۱۴۰۳ کلاسینو توسط دو دبیر کاربلد زیر تدریس می شود.

ارتباط گیری و بیان این دو دبیر برای جا انداختن مباحث سخت هندسه عالی می باشد. دانش آموزان در پایان کلاس به قدری پیشرفت می کنند و شاید هیچ وقت خواب این همه پیشرفت را هم نمی دیدند.

آیا نکته و تست TNT کلاسینو ۱۴۰۳ خوبه؟

معمولا کلاس های نکته و تست کنکور در خیلی از درس ها حالت جمع بندی دارند. کلاس های کلاسینو هم از مورد مبرا نیستند. تمام تلاش دبیران خوب کلاسینو ارائه کلاسی هست که همه دانش آموزان با سطوح مختلف بتوانند استفاده کنند. یعنی اگر دانش آموز ضعیف هم باشد از کلاس زده نشود و تا پایان دوره را دنبال کند. حتی اگر پیشنیازی لازم باشد دبیر به دانش آموزان با پایه ضعیف معرفی می کند و در پنل بارگزاری می کنند. این کلاس ها برای دانش آموزان متوسط به بالا و حتی قوی خیلی عملی و کاربردی می باشد و باعث رشد ترازی و درصدی دانش آموزان در آزمون های آزمایشی و کنکور می شود.

اگر بخواهیم به صورت میکروسکوپی نکته و تست تام لند با کلاسینو را مقایسه کنیم، متوجه می شویم بهترین اساتید کنکور این دوره را تدریس می کنند. تام لند و کلاسینو از قدیمی ترین موسسات آنلاین هستند که بالاترین رضایت را دارند.

شما برای مشاوره می توانید با ما ارتباط بگیرید تا به صورت دقیق شما را راهنمایی کنیم.

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا