تاملند

نکته و تست تام لند

کلاس نیترو تام لند برای کنکور 1403 | ثبت نام

کلاس های نیترو یا همان نکته و تست تام لند از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این کلاس ها توسط بهترین اساتید نکته و تست کنکور ارائه می شود. حضور دبیران نامی مانند دکتر بابایی و عظیمی و استاد یحیوی و دیگر اساتید باعث شده است، خواهان این دوره بالا باشد و بچه ها برای تهیه دوره نکته و تست صف بکشند.

معرفی نکته و تست تام لند کنکور ۱۴۰۳

به موارد زیر توجه کنید.

سوالات رایج نکته و تست تاملند پاسخ سوالات
تعداد جلسات هر درس ۱۵ تا ۲۰
تاریخ شروع کلاس ها اوایل اسفندماه ۱۴۰۲
تاریخ پایان کلاس ها پایان فروردین ماه ۱۴۰۳
تایم هر جلسه ۳ تا ۴ ساعت
جامع کنکور نکته و تست شامل سه سال تحصیلی باهم می شود.
قیمت پکیج کامل هر رشته ۶.۰۰۰.۰۰۰
حجم جلسات نکته و تست عالی می باشد و معمولا دانش آموزی که پشتکار داشته باشد به راحتی دوره را تمام می کند.

ثبت نام نکته و تست نیترو کنکور ۱۴۰۳

کلاس های نکته و تست نیترو در این زمان خواهان زیادی دارد و خیلی از دانش آموزان می خواهند ثبت نام کنند و یا لیست قیمت تام لند براشون مهم باشد و همچنین می پرسند که چطور ثبت نام کنند. شما دانش آموزان عزیز می توانید از طریق زیر اقدام کنید.

مشاوره و ثبت نام نکته و تست نیترو تام لند کنکور ۱۴۰۳ با شماره های ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ و یا ۰۹۳۰۱۷۸۰۰۱۵ تماس بگیرید.

نکته و تست تجربی تام لند کنکور ۱۴۰۳

در رشته های تجربی، انسانی و ریاضی، دبیران تام لند متعدد و از نظر کیفیتی باهم فرق دارند. در این قسمت سعی می کنیم به صورت دقیق دبیران نکته و تست را معرفی کنیم و خصوصیات مثبت هر دبیر را برای شما بیان کنیم تا راحتتر بتوانید انتخاب کنید.

نکته و تست تام لند تجربی

اساتید ریاضی نیترو کنکور ۱۴۰۳

استاد علی مقدم نیا و استاد افشین ملاک پور دبیران نکته و تست ریاضی نجربی تام لند می باشند. همانطور که می دانید نظم کاری این دو استاد و همچنین تسلط بالای آن ها در تدریس ریاضی کنکور ستودنی می باشد و بدون حاشیه و اضافه گویی تدریس و حل تست را انجام می دهند.


از بین اساتید نامبرده، انتخاب دبیر نکته و تست اختیاری می باشد و باید یکی از دبیران را برای هر درس انتخاب کنید.

اساتید زیست نیترو کنکور ۱۴۰۳

دو دبیر نامی دیگر نکته و تست زیست تام لند، استاد حنیف عظیمی و استاد پازوکی می باشند. هر چی از تسلط بالای دکتر عظیمی بگوییم بازهم کم گفتیم. این دو استاد با تدریس مفهومی و حل تست فراوان برند خوبی را برای خودشان ساخته اند.

حجم کلاس نکته و تست اساتید زیست تام لند مناسب و متعادل می باشد و به خوبی ارزش زمان توسط این دو دبیر رعایت شده است. جزوه ی آن ها هم از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

اساتید فیزیک نیترو کنکور ۱۴۰۳

نوبت به استاد مهدی یحیوی و محمودرضا ذهبی می رسد. اساتید نکته و تست فیزیک تام لند می باشند که به خوبی تجربه کافی را برای تدریس دوره نیترو دارند. قدمت و تسلط بالای این دو دبیر روی سوالات کنکور برگ برنده دانش آموزان در این دوره زمانی می باشد. تدریس این دو استاد تا حدود زیادی در یک قالب می باشد. چونکه راه حل های عجیب درس نمی دهند، نکته محور نیستند و تمرکز این اساتید روی راه حل های اصولی و دقیق می باشد. نباید سبک سوالات کنکورهای جدید را نادیده بگیرید! سبک کاملا مفهومی می باشد و راه حل های تستی بدون مفهوم هیچ جایگاهی ندارند.

اساتید شیمی نیترو کنکور ۱۴۰۳

تعداد اساتید نکته و تست شیمی بالا می باشد و شما می توانید از بین ۴ دبیر یکی از آن ها را انتخاب کنید. استاد رضا بابایی، استاد آقاجانی، استاد مهدوی و مددی از دیگر دبیران نکته و تست شیمی می باشند که همه این اساتید از رزومه خوبی برخوردار هستند و آپدیت عمل می کنند.

توانایی بالا در تدریس مفهومی شیمی استاد بابایی و آقاجانی سبب شده است، بیشترین جذب کلاس را داشته باشند.

این دبیران تسلط مسایلی و مفاهیمی خوبی دارند.

استاد زمین شناسی نیترو کنکور ۱۴۰۳

خانم فرزانه رجایی دبیر زمین شناسی می باشند و نکته و تست زمین را برگزار می کنند. در حجم زمانی خوبی زمین را کاملا مفهومی و بی نقص تدریس می کنند. این دبیر سالیان زیادی است که زمین شناسی را آموزش می دهند و مطمئنا برتون مفید واقع می شود.

نکته و تست رشته ریاضی تام لند کنکور ۱۴۰۳

موسسه تاملند به خوبی نیاز دانش آموزان رشته ریاضی را شناخته و برخلاف خیلی از موسسات، هوای بچه های ریاضی را دارد.

نکته و تست تام لند رشته ریاضی

اساتید حسابان نیترو کنکور ۱۴۰۳

استاد رفعتی و استاد نقیه نیز به صورت کاملا مفهومی حسابان را تدریس می کنند و هم زمان با آموزش، با حل تست زیاد مطلب را کامل برای بچه ها جا میندازند. این دو استاد از سال های گذشته در تام لند فقط روی حسابان و ریاضی تخصصی رشته ریاضی وقت گذشته اند و بر خلاف موسسات دیگر از اساتید ریاضی تجربی استفاده نشده است.

حضور در کلاس حسابان استاد رفعتی و نقیه به شدت براتون لذت بخش و شیرین خواهد بود.

اساتید هندسه و گسسته نیترو کنکور ۱۴۰۳

اساتید زیر درس سخت هندسه و گسسته را تدریس می کنند:

 • مجید علایی نسب (هندسه و گسسته)
 • حمید ناصر (هندسه)
 • موذنی پور (گسسته)

تدریس این اساتید مبتنی بر کنکور می باشد و به هیچ عنوان اضافه گویی ندارند. نکته و تست را به خوبی تدریس می کنند و بلدند کدوم سوالات را حل کنند که کاملا برای شما کاربردی باشد.

خیلی از دانش آموزان با حضور در کلاس های هندسه و گسسته این دبیران، اقرار می کنند که هیچ وقت فکر نمی کردند!! این درس سخت را به این خوبی یاد بگیرند.

اساتید نکته و تست کنکور شیمی و فیزیک در رشته های تجربی و ریاضی یکسان می باشد.

نکته و تست انسانی تام لند کنکور ۱۴۰۳

وجود سابقه خوب دبیران رشته انسانی تام لند باعث شده است که این موسسه بازهم در دوره نکته و تست انسانی حرف برای گفتن داشته باشد. یا ما همراه باشید تا به صورت دقیق برایتان تحلیل و معرفی کنیم.

نکته و تست تام لند انسانی

 • اساتید نکته و تست ریاضی انسانی 

استاد مرتضی محمدی نژاد و استاد محمدرضا امیری، اساتید ریاضی انسانی نکته و تست تام لند می باشند. هر دو دبیر سبک خاصی را دارند و بخاطر همین تمامی دانش آموزان از این دو استاد رضایت بالایی دارند. استاد محمدی نژاد تجربه کافی در تدریس ریاضی انسانی را دارند و همچنین استاد امیری حس و حال و انرژی کاملا امروزی و خوبی را دارند و همین مورد باعث شده که دانش آموزان سر کلاس به صندلی میخ شوند.

 • اساتید نکته و تست علوم و فنون (ادبیات تخصصی)

استاد ابوالفضل قاضی و استاد علی عطری سابقه زیادی در تدریس ادبیات تخصصی دارند. این دو دبیر با مهارتی که دارند می توانند سخت ترین درس بچه های انسانی را در زمان کم تدریس کنند و همه دانش آموزان را برای کنکور آماده کنند.

شما بر اساس علاقه و ارتباط گیری می توانید یکی از این دو دبیر را انتخاب کنید.

 • استاد نکته و تست عربی اختصاصی

بر کسی پوشیده نیست که استاد میثم فلاح یکه تاز عربی کشور می باشد. اگر شکا تحلیل های استاد بهروز اسدی را مطالعه کرده باشید و همچنین نظرسنجی بهترین دبیران کنکور را مشاهده کرده باشید، به این خواهید رسید که استاد فلاح محبوب خیلی از دانش آموزان می باشد. در انتخاب این دبیر هیچ شکی به دلتون راه ندید.

 • اساتید نکته و تست فلسقه و منطق

اساتید محسن بهادر و علی اکبر آخوندی از برجسته ترین اساتید فلسفه و منطق می باشند. این دو دبیر توانایی فهم بالایی در مطالب فلسفی و منطق دارند. خیلی از دانش آموزان در بعضی از مباحث فلسفه و منطق مشکل دارند ولی با کمک این اساتید می توانند رفع اشکال کنند.

استاد بهادر خیلی وقته در تام لند این درس را ارائه می دهند. شما بر اساس ارتباط گیری می توانید یکی از این دو استاد را انتخاب کنید.

 • اساتید نکته و تست اقتصاد و روان شناسی

اساتید این دو درس جذاب و کابردی به صورت پایین می باشد.

 • حسین خاکساری (روانشناسی و اقتصاد)
 • کریمی (اقتصاد)

حسین خاکساری از قدیمی های اقتصاد و روان شناسی کنکور می باشند. سالیان زیادی است که یکه تاز می باشند.

 • استاد نکته و تست تاریخ و جغرافیا

استاد پیمان بیگدلی این دو درس را ارائه میدهند. در نگاه اول شاید فکر کنید تاریخ و جغرافیا حفظی می باشد ولی اینطور نیست. این دو درس نیاز به تفهیم خوبی دارند.

پیمان بیگدلی از کلاس مفهوم بالایی برخوردار هستند.

 • اساتید نکته و تست جامعه شناسی

اساتید پیمان بیگدلی و علیرضا مختاری، جامعه شناسی را ارائه می دهند. هر دو دبیر از قدرت حفظیات و فهمیات بالایی برخوردارند. پیشنهاد ما این است حتما نمونه کار دبیران را نیز ببینید.

آیا نیترو تام لند بهترین نکته و تست کنکور می باشد؟

اگر مروری بر تحلیل های اساتید کنکور توسط بهروز اسدی داشته باشیم به این نتیجه می رسیم که اساتید تام لند امتیاز های بالایی را در دوره های نکته و تست یا همان نیترو گرفته اند. اگر به خوبی متمرکز شویم می بینیم بعضی از دبیران این موسسه در سال فقط دو کلاس ارائه می دهند و یکی از آن کلاس، نکته و تست می باشد. این موضوع نشان می دهد که چقدر اساتید موسسه تام لند روی این کلاس حساس هستند.

از دید ما کلاس های نکته و تست تام لند برای کنکور ۱۴۰۳ از کیفیت زیادی برخوردار می باشد.

مقایسه دوره نکته و تست دو موسسه بزرگ!!

دبیران موسسه تام لند و کلاسینو از نظر تدریس سبک های متفاوتی دارند ولی از نظر قبولی و رضایت خیلی نزدیک به هم می باشند. سبک دبیران نکته و تست کلاسینو پر انرژی و با حس و حال به روز خودشان می باشد و همان طور که می دانید، سبک دبیران نکته و تست نیترو تاملند با نظم بالا و دیسیپلین خاص خودشان برگزار می شود.

شما دوستان عزیز برای دریافت مشاوره و همچنین انتخاب کلاس می توانید با ما تماس بگیرید.

آیا می توانیم نکته و تست و دوره کاموا را با هم داشته باشیم؟

این دو دوره از زمستان شروع می شوند، یعنی اینکه دوره کاموای تام لند از دی ماه و نکته و تست از اسفندماه….!

کاموا یک دوره ی فشرده تدریس و آموزش و همچنین حل تست می باشد. نکته و تست دوره ای است که بیشتر تمرکز روی حل تست می باشد. از دید ما این دو دوره برای هم مکمل خوبی می باشند و شما عزیزان می توانید از آن استفاده کنید.

اورجینال مشاور

اورجینال مشاور: انتخاب بهترین دبیر از موسسات + مشاور تحصیلی + انتخاب منابع کنکوری

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا